Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

trinitka87
26. dec 2009

klasicky ako kazdy rok, oblecenie, kozmetiku, a spolocny darcek notebook.
a ty?

cukruska1920
26. dec 2009

mne okrem ineho mrchu a anginu 🙄

trinitka87
26. dec 2009

anginu nezavidim a mrchu mam tiez...

cukruska1920
26. dec 2009

co uz ...vsetko nakopu..aby mi nebolo luto naahodou 😝 buduci mesiac by som sa rada aj bez tej mrchy obisla 😅

trinitka87
26. dec 2009

nepride vtedy ked to budes najmenej cakat. my si pekne pockame pre istu dooooo maja mozno juna

cukruska1920
26. dec 2009

mi uz necakame kedze sa zistila pricina

trinitka87
26. dec 2009

to je potom dobre, ja cakam na vysledky stale.. 🙄

cukruska1920
26. dec 2009

ja tiez ...z hematologie ale to len nejake doplnujuce

trinitka87
26. dec 2009

aj mne povedal, ze az budu vysledky a nieco tam bude, posle ma na hematologiu kde beru zase krv...
uz mi tolko krat brali krv, ze si uz aj zvykam.
i ked tie injekcie v tehuu si neviem predstavit,aj na tie ma upozornil, ze su mozne v mojom pripade

cukruska1920
26. dec 2009

nie vzdy sa beru injekcie...zalezi od vysledkov...niekedy staci zvysit davku kyseliny listovej a vitaminov

trinitka87
26. dec 2009

hlavne aby na nieco prisli. kys, list. som aj brala,len ta co sa predpisuje ma tusim vyssiu koncentraciu,ze?

cukruska1920
26. dec 2009

hej...ja som si teraz kupila femibion...vraj ta je dobra...je dost draha ale ked to ma pomoct je mi to jedno

trinitka87
26. dec 2009

su 2 druhy femibion 400 a 800. ja som brala pred aj pocas druheho tehu tu 800. kupila som za 11.82, 30 tbl.
ale zbadala som aj take vacsie balenie, len bola lekaren zatvorna tak neviem aka je

cukruska1920
26. dec 2009

hej... femibion800 sa berie pred planovanim tehotenstva a prvy trimester a femibion 400 potom zvysok tehotenstva

trinitka87
26. dec 2009

aha, to mi nenapadlo veru 😅 😅

cukruska1920
26. dec 2009

idem do postele... zas mi je blbo..dufam ze antibiotika uz zacnu zaberat lebo uz som jak tuberak 🙄 tak dobru noc

trinitka87
26. dec 2009

snad sa polepsi. aj mm je chory tak to poznam...

dobru noc prajem.

slnieckokati
26. dec 2009

Ahojte babulky drahe,
dlho som tu nebola, tak mam co dobiehat s citanim. Trosku som bola rozlietana, robila som si veci do skoly a celkovo som bola akasi nesvoja. Take obdobie, ze nic sa mi nechcelo, ani len na net pozriet. Tak sa ja idem pekne pustit do citania...papa

velvet26
27. dec 2009

ahojte baby...
tak zuztek gratulujem aj tebe...krasne, buduca nevesticka... 😉
ked budete chciet poradit ohladne svadby alebo tak aj s micickou, kludne napiste, ze co kedy treba povybavovat, poradim ak budem vediet... 🙂

cukruska, tak mrcha prisla, nevadi....druha uz urcite nedojde..hlavne sa vyzdrav.
aj ja beriem ten femibion 800, ono kyselina listova a vitaminy pomahaju znizovat homocystein, co casto sposobuje potrat, ten mam nastastie v norme a s genmi neurobime nic, ked je to raz vrodene, tak ta predispozicia nikdy nezmizne..nastastie asi vsetky sme tu heterozygoti, takze poskodenu mame len 1 kopiu genu, druha je ok..
tiez stale rozmyslam nad tymi injekciami, tak som si veru tehotenstvo nepredstavovala...a asi to bude aj nase posledne..neviem si predstavit pichat si ich celych 9 mesiacov a potom znova pri dalsom...no ved uvidime, pre babo urobime cokolvek, no nie? 😉

zuztek
27. dec 2009

ahojte, dakujem za gratulacie 🙂
na termine sme sa este nedohodli, ale bude to urcite v lete, lebo my nechceme klasicku svadbu ale grilovacku na zahrade, tak hlavne sa musi oteplit 😀

chcem sa inak spytat, s ktorou internetovou lekarnou mate dobre skusenosti... lebo tie femi kvapky nikde nemaju, a ani nebudu mat kvoli vyssiemu percentu liehu, tak mi ostava jedine net... dakujem 🙂

micicka
27. dec 2009

velvet veru už som na to myslela, že budem potrebovať rady, lebo ešte som svadbu neorganizovala 😀
ak by si mi mohla napísať, že koľko ste mali hostí a koľko boli náklady - aspoň probližne, aby som si urobila predstavu.

micicka
27. dec 2009

zuztek taká svadobná grilovačka nemusí byť zlá 😉 ja by som tiež mala rada svadbu na záhrade, ale so všetkým čo k tomu patrí, šaty, výzdoba a tak...

velvet26
27. dec 2009

micicka, my sme mali cca. 50 hosti..hlavny organizator bola svokra...a svadba vysla na cca. 100 tis. len nasa strana, ale aj so satami mojimi, aj ostatnych cize mama, otec, naklady na kameramana, fotografa, dj...muzova strana dala asi tiez cca. tych 100 tis..mozno o nieco menej, takze si to vies predstavit, brutal palka..no raz za zivot..ale stoji to za to. 😉

velvet26
27. dec 2009

a veru, aj mna lakalo nieco take neformalnejsie, ako zahradna party to musi byt tiez super, no nakoniec som sa dala nahovorit na klasicku svadbu so vsetkymi tradiciami a nelutujem, mali sme super dj...bola velmi dobra zabava, hostia sa vyjadrovali, ze na lepsej svadbe dlho predlho neboli, spominaju doteraz ako bolo dobre...tak sme spokojni s vysledkom..

micicka
27. dec 2009

no velvet tak to ti teda poviem, to je riadna rana do financií. toto ma vždy na svadbe brzdilo, tie prachy, veru neviem kde ich naškriabeme 😠

velvet26
27. dec 2009

micicka, ved to...keby nam to nezafinancovali rodicia, tak sa berieme len my dvaja a svedkovia a bolo by.. 😀

zuztek
27. dec 2009

nuz, my nebudeme mat ani salu, ani kameramana, ani fotografa, asi ani klasicke svadobne saty, za tych 12 rokov co sme spolu sa mi predstava o svadbe "trochu" zmenila 🙂

ale sestra mala klasicku, asi 120 ludi, tiez ich to asi tak vyslo, ale ona si to vedela uzit, tak asi aj v jej pripade to stalo za to

zuztek
27. dec 2009

inak povodne sme planovali tajnu svadbu niekde pri mori alebo v Rime, ale to sme rodicom napokon nechceli urobit 😅

velvet26
27. dec 2009

zuztek tak to hej...predstavy sa menia...a ja som tiez netuzila po obrovskej svadbe, tych 50 ludi bolo akurat...
ale kameramana a fotografa by ste si mohli aj tak dat, nech mate taku pamiatku, ci nie? 😕
a svadba pri mori, to bol aj moj sen.. 😵

tun1ska
27. dec 2009

Baby, ako dlho po kyrete ste dostali M?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre