Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

solinkarka
6. jan 2011

@rena a do toho utorka si nemala ziadne tazkosti??

rena
6. jan 2011

ak sa mozem ako ste spinili po kyretazi.ja prvi krat strasne silno ale to asi preto ze som nebola dobre vycistena a teraz tak malo je to normalne.ja uz neviem co je dobre tak sa bojim dufam ze ma na 2 krat dobre vycistili

rena
6. jan 2011

@solinkarka ved to ze nie nechapem preco ja som hned po prvom zakroku mala antibiotika tak asi keby som ich nemala tak neviem ako by som dopadla

rena
6. jan 2011

@lucka1987 napisala si to nadherne

solinkarka
6. jan 2011

@rena mne nedal doktor ziadne lieky...ale uz dva dni ma boli na pravej strane podbruska...v pondelok som bola na kyr

rena
6. jan 2011

@lucka1987 ahoj ak sa mozem informovat je dobry ten alchimelkovi caj

zuzana76
6. jan 2011

ahojte, trochu som sa zacitala, chcem vas povzbudit, u nas to " jedno vzal a 2 dal " bolo tak. Najskor som o babatko prisla / uplne prve tehotenstvo/ a uz mame 2 deticky, to druhe bolo o 5 rokov po tom, co som o to prve prisla. neboli to sice dvojicky, ale to nevadi, uz mame doma 2 prckov. Drzim vam palce v tomto novom roku.

rena
6. jan 2011

@solinkarka mne dal poprvom ale asi ak by si mala strasne silne krvacanie tak v tedi to asi nie je v poriadku ja som mala take silne ze som lezala pri telke a zrayu som mala premocenu vlozku tak to asi nebolo dobre ale kto ma vediet ako to malo byt ved som to zayila 1 krat

lucka1987
6. jan 2011

@rena ahoj.. neviem asi mam info aj v labume.. naprava cyklus, ulahcuje menstruovanie.. pomaha rastu sliznice, ak sa v nm vykupes tak pomaha na biely vytok, ma zapali, je ako stvoreny po abortoch...a nea ani zlu chut. ma sa pit teply a bez curku.. nestoji vela.. dostat ho kupit v lekarni aj v cajovniach.. stoji asi cez 1 euro.. mozes ho pil aj liter denne. kukni na webe tam je toho vela o nom.. pomaha na vsetky zenske problemy

rena
6. jan 2011

@lucka1987 ja ho mam doma a pila som ho lenze ja som dost krvacala a nevedela som ci z neho ale to asi preto lebo som bola zle vycistena.ale mozem ho pit asi teraz po zakroku nie

rena
6. jan 2011

@zuzana76 a po akej dlhej dobe ste sa snazili o babo ked sa to stalo.mne vravia ze mame az po 3 mesicoch

zuzana76
6. jan 2011

@rena ja som mala zdravot. problmey so stitnou zlazou, aj preto sme asi o babo prisli, takze ja az rok po potrate som mohla, ked som mala vysledky ok.

adikad
6. jan 2011

@lucka1987 tiez som ho zacala pit hned po kyretazi a to moc bylinkove caje nemusim,ale tento mi chuti.

Ja so po kyretazi krvacala troska iba prvy den a potom asi 5 dni spinenie,ale iba minimalne,tak som da dr. pytala ci to je o.k. a povedal,ze to znamena,ze ma dobre vycistili. Teraz uz cakam na mrchu.....

adikad
6. jan 2011

@lucka1987 tiez som ho zacala pit hned po kyretazi a to moc bylinkove caje nemusim,ale tento mi chuti.

Ja so po kyretazi krvacala troska iba prvy den a potom asi 5 dni spinenie,ale iba minimalne,tak som da dr. pytala ci to je o.k. a povedal,ze to znamena,ze ma dobre vycistili. Teraz uz cakam na mrchu.....

solinkarka
6. jan 2011

@rena no krvacat moc nekrvacam len mam stale krce v bruchu, je to dost neprijemne 😒

lucka1987
6. jan 2011

@solinkarka
@rena aj mne dal doki antibiotika.. ze je to prti zapalom.. a infekciam.taku bielo fialovu krabicku. doxybene sa to volalo myslim..

rena
6. jan 2011

@zuzana76 aj ja mam stitnu zlazu znizena funkcia ale beriem tabletky

lucka1987
6. jan 2011

@solinkarka ak mas v celom bruchu tak sa ti moze stahovat naspat maternica nie? to ti nepovedal doki ze ta to moze boliet? ja som aj od bolesti mala tabletky

juriva
6. jan 2011

@adikad a co to pijes?ja alchemilku akoze brekeke ale uz som si ju aj zalubila🙂
kedy si mala kyret?aj ja cakam na tu obludu,a potom ta rada vysetreniiiiiiiii!!!! Nuz snad do 3 to uz u mna pojde 🙂

rena
6. jan 2011

@lucka1987 ja mam antibiotika augmentin a este nejeke dalsie tiez aby som nemala zapal

solinkarka
6. jan 2011

@lucka1987 ja mam takeho blbeho doktora ze az...jak na potvoru ked som bola u neho tak ma nic nebolelo tak som sa ani na to nespytala...

lucka1987
6. jan 2011

@rena mne povedal doki ze aj ked budem krvacat tak to sa telo docistuje. takze z caju to ais nebolo... ved jasen mozes ho pist stale.. a ked sa budes snazit tak prve dva tyzdne cyklu (do ovulky)

rena
6. jan 2011

@lucka1987 asi ano to nebol caj ale to ze som nebola dobre vycistena.a kedy sa budete snazit vy.ja chcem az po 3 mesiacoch a chcem mat prv geneticke testi ze co sa vlasne stalo no uz nech to prejde vsetko

lucka1987
6. jan 2011

@solinkarka no to ked aj ja som u svojho tak musim mat na papieri co sa ho chem opytat.. ved v tej chvili ti veri to si cela vytrasena ze aby bolo vsetko ok a len ho pocuvam ... a az ked som doma ma napadne co sa ho chem opytat

lucka1987
6. jan 2011

@rena heh no to je dobra otazka.. ja som mala MA 6. novembra... v 9tt+3 dni... po roku a pol snazenia...
no a akosi mi meska mrcha zacali sme sa uz minuly mesiac äale mm je kamionista takze sme boli spolu minimalne ) ale ovulku som mala lebo som si robila test a aj sme vtedy spolu sexikovali a nedavali si pozor....

no a vcera som si nasla //. ale este sa nejdem tesit... az ked sa potvrdi srdiecko a nie vzdy sa da na testy spolahnut (na dvoch testoch mam ducha)

solinkarka
6. jan 2011

@lucka1987 no ved uvidim ako to bude pokracovat..keby to neprestavalo tak zajtra pôjdem k lekarovi

marikac
6. jan 2011

@solinkarka je ti lepsie? ci ani nie..?

rena
6. jan 2011

@adikad takze je to dobre asi ze tak malo krvacam asi som tiez dobre vycistena lebo ked som bola 1 krat cistena tak to bolo hrozne to krvacanie

lucka1987
6. jan 2011

@solinkarka urcite potok veru chod mas to najistejsie...

rena
6. jan 2011

@tak drzkam palce nech vsetko dobre dopadne nech je vsetko v poriadku

solinkarka
6. jan 2011

@marikac az na tie bolesti celkom dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre