Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

juriva
10. jan 2011

@bajonelka utekaj Dr a povedz mu,ze ta cistil taky ch u j,ktory sa nazyva Dr...osral ho pes...by som ja vyvadzala ze az.

bajonelka
10. jan 2011

@juriva poviem a doknca dvax a ešte zpala maternice a etraz zas neviem čo to,božee...prečo prave ja ☹neprajem inkomu,ale furt nejake komplikacie

adikad
10. jan 2011

@evka1984 ja som tiez nemala ziadne tabletky, ale teraz mam take pocity ako pri prichadzajucej mrche. Uvidis ako sa budes citit dalej a ked sa to nebude zlepsovat, tak sa chod radsej ukazat svojmu dr. Ja som tiez vedela presne kedy mam ovulku, leo som citila pichanie vo vajecniku a aj take neopisatelne pocity. A kedze som si merala BT, tak som to mala aj potvrdene.

janie80
10. jan 2011

@bajonelka Ahoj, je mi luto, cim vsetkym si musela prejst... Drz sa, verim, ze uz bude vsetko v poriadku...

bajonelka
10. jan 2011

@janie80
aoj dakujem za správu..... je to všetko čerstvé!!!!☹

p3tra11
10. jan 2011

@bajonelka bola si u lekara?? stihla si ho??

bajonelka
10. jan 2011

BABIKY tak už som spaaaääť.... Bola som u GYNEKOLOGA, povedal mi že to čo zo mna vyteká je MENSTRUACIA !!! Juchu!!!!!!!!!! 🙂) Nieje to zapal, ani nííííííííííč...VDAKA BOHU aj vam dakujem všetkým, čo ste mi písali, inak by som tam nešla a by som mala SOKY strašné !!

bajonelka
10. jan 2011

@p3tra11
ano akurát som vám všetkým písala !!!🙂

evka1984
10. jan 2011

@bajonelka no vidíš niekedy sa môžme aj my tváriť ak doktorky 😀 niekedy mám pocit že viem toho viac ako oni... tak super tak si oddýchni s kludnou hlavičkou 🙂

bajonelka
10. jan 2011

@evka1984
DAKUJEM aj TEBE, si milá ! Veľmi, áno aj ja si to niekedy myslím, za ten čas čo som bola v nemo cnici by som išla kludne na to oddelenie robiť sestričku, niečo som sa priučiala 🙂
ano idem si popuratovať, najesť sa ešte som nejedla zo stresu asi, a tak pyshcicky som an tom lepšie
SUPER DAKUJEM VAM BABY!!

hagarka
10. jan 2011

@bajonelka ....no vidíš....kuknem sa a vidím 🙂 🙂 🙂 .....som rada, že je to "len" menzes.......

bajonelka
10. jan 2011

@hagarka
áNO AJ JA, ak ked by som radšej mala drobčekov, ale som vdačna za to že to nieje zapal zas a je to menzes 🙂
DAKUJEM AJ TEEB ZA RADY!🙂

hagarka
10. jan 2011

@bajonelka .......nabudúce už budeš ty múdrejšia a dávať zase niekomu cenné rady....tak to tu chodí.....najlepšie sa človek učí na sebe a ešte lepšie ak to prežije....i keď to nie je vždy to naj, ale všetko čo sa v našom živote stane má zmysel, i keď sa nám to niekedy v ten moment tak nezdá.............tak asi tak 😉

solinkarka
10. jan 2011

@bajonelka ahoj..ty co tu robis? je to mozne? aka nahoda a prave v takejto hnusnej teme sa stretavame ☹

bajonelka
10. jan 2011

solinkarka to aj ty...... neverím........prečítak si, ja som tu písala dnes také dlhšie, nájdi si too...... pochopíš "

solinkarka
10. jan 2011

@bajonelka ano citala som to ☹ je mi to luto ☹ ja som si prezila skoro to iste aj ked iba po 10tt :( boze to je ina nahoda, aka je ta Zilina mala.

bajonelka
10. jan 2011

@solinkarka 236 strana myslím...

bajonelka
10. jan 2011

@solinkarka no toto sa mi stalo,ale ja už som bola v 5mesiaci a dvojičky...a ty si po čistení bola, ok?ja nie, mn zle vyčistili ma museli znova...

solinkarka
10. jan 2011

@bajonelka vies co ja som tyzden po kyrete ale problemy mam dotera..pred troma dnami som bola na pohotovsoti so strasnymi krcmi v bruchu dali mi nejake injekcie a to je vsetko...stale ale krvacam aj ked nie silno ale predsa..

bajonelka
10. jan 2011

no mna čistili 2x a dostala som zapal maternice, mala som krče a krvacala soma koty vravíš.....mna nechali v nemocnici davali mi infuzie, injekcie, antibiotika do žily.....ja som bola ksoro dva mesiace v nemocnici - 4dni....strašne...a teraz mam menštruáciu,som sa zlakla že zas krvácam a doktor povedal,že mam menštruáciu už

bajonelka
10. jan 2011

@solinkarka ty máš detičky ?...janie to boli moje prvé

solinkarka
10. jan 2011

@bajonelka ani ja..tiez to malo byt nase prve vytuzene a vymodlene ☹

bajonelka
10. jan 2011

no aj my sme chceli,ale ja sa bojím možno po tom ol roku skúsim ak bude všetko ok, ak niee.....radšejn ie, aby som sa mala znova trápiť....ja soom na antidepresívach moja, ja už som cítila pohyby

solinkarka
10. jan 2011

@bajonelka ti verim...ja neviem ci by som sa nezblaznila ☹ my ideme skusat hned po prvej mrche

bajonelka
10. jan 2011

Moja ja už sa cítim ako CVOKKKK úplny....

solinkarka
10. jan 2011

@bajonelka ale no neboj bude to dobre chce to len cas aby to prebolelo...neboj nakoniec budeme spolu kocikovat. 😉 .ozaj kde to teraz byvas?

bajonelka
10. jan 2011

no,asi tak, budeme jedneho dna určite ano🙂)))ja byvam na bulvari mojka

jarra
10. jan 2011

@bajonelka bože to je hrozné čo sa už deje. Ja som tiež prišla o nášho chlapčeka vo vyššom tt s tým rozdielom, že som ho musela porodiť a až potom ma čistili, lebo mi zostala dnu placenta ☹ Viem ako sa cítiš, človek už neráta s tým že za kritickou hranicou 12tt sa niečo môže stať. Prajem ti veľa síl, drž sa!!

solinkarka
10. jan 2011

@bajonelka jaj ja uz na Solinkach nebyvam...ale do Za chodim dost casto 🙂 neboj spolu to zvladneme 🙂

bajonelka
10. jan 2011

@jarra Mrzí ma to ☹(( ano, ty ma uplne chápeš....je to hrozne, pre boha.....nikdy som nepočítala stým žen eičo taketo sa mi môže stať nielen mne ale aj iným ženám....DAKUJEM, AJ TY SA DRZKAJ !!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre