Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

monika2712
4. máj 2012

@trish22 ahoj, o bolesti povedz doktorovi, ale myslim ze je to po kyrete normalne, lebo maternica sa musi stiahnut a vyskrab nie je nic prijemne. musi sa to zahojit.

bambi2
4. máj 2012

@monika2712 to som iba chleba chcela odkrojit 😀 a takto to dopadlo... ☹

monika2712
4. máj 2012

@bambi2 chacha vidim ze si sikovna ako ja.. ja som si minuly rok pri strihani travy akumulatorovimi noznicami odstrihla vankusik na palci.. znicila som si tym otlacok prstu 😀 nastastie som ho cely neprestrihla, tak mi to prirastlo naspat 😀

bambi2
4. máj 2012

@monika2712 sikulka... 😀 😀 😀 ale ja som sikovnejsia, ja som to odrezala cele 😉

monika2712
4. máj 2012

@bambi2 no tak to hej.. aj tebe to tak riadne krvacalo? ja som skoro odpadla.. a to mi krv nejak extra nevadi ale toto bolo brutal. som ostala v soku a biela jak stena.. kokos..tie noznice maju taku silu ze keby som bola este sikovnejsia, tak si odfaklim cely clanok prstu.

bambi2
4. máj 2012

@monika2712 ani sa nepytaj ako.. a este to neslo ani zastavit az po takych 10 min sa to podarilo... som sa strasne zlakla... som mala aj ruku hore a neprestavalo, tak som sa napchala homeopatiou. gulicky som tize neratala... arniku som rovno celu flasku dala do ust, ta bolest, myslim, ze konceky prstov su zakoncene nervami. a nasla som ten odrezany kusok, v tej piesvitnej kozi bolo nieco take biele. co to je???

nelynka
4. máj 2012

cavte kocky,tak akurat som sa zobudila po narkoze..
Doktorka,ze dobre ze som prisla,vraj sa mi uz pekne
rozbieha zapal maternice,nechali mi stiest antibiotika a
dalsie budem brat najblizsie 2tt
jak ma vysetrovala tak ma kazdy dotyk bolel
a vak zase narastol 1,5mm od minula,tak vravela,ze cakat
na spontanny potrat by bola blbost,lebo ked je takto spomalend
a zdegenerovane,bohvie ci by sa vobec pustil

monika2712
4. máj 2012

@bambi2 no tak to aj ja presne, nevedela som to vobec zastavit.. netusim co biele ci tam mala 😀 ja som to pricapila naspat, zalepila a dufala, ze sa to nejak zrastie..ale jazva ostala.
pocuj a co nove? nejake vysetrenia, vysledky?

kacena85
4. máj 2012

@monika2712 robila som testy len som vas kazdu neoznacila videla si??

monika2712
4. máj 2012

@kacena85 no moja kukam akurat.. vyzera to slubne, kolko si DC??

svintekova
4. máj 2012

@vejvass ahoj moja, no supeeer 🙂 . No moja mrcha nikde 😠 . Dnes 42 DC ☹

bambi2
4. máj 2012

@monika2712 este nic v utorok idem k endo a vo svtrtok mam tu reflexnu masaz... na gyndu behnem asi v pondeolk na ten hp

svintekova
4. máj 2012

@kacena85 je to tááám, držím ti silno palce moja 😀

monika2712
4. máj 2012

@bambi2 no a podarilo sa ti to v pohode vybavit aby ta poslali na tie vysetrenia?

bambi2
4. máj 2012

@monika2712 nie, ja som sa objednala sama... este musim vypytat papier k hematologovi, som zvedava ci mi ho da.. ale musi...

monika2712
4. máj 2012

@bambi2 tak super, a budes to mat zadarecka ci musis si to nejak platit? no hematka je tiez dolezita.. som teda zvedava, ze ci sa u teba na nieco pride.

delideli
4. máj 2012

@nelynka : drzim palceky,aby si sa rychle zotavila..
@kacena85 : kraaasa : ) takisto drzim palceky, nech to vyjde a vsetko je ok 🙂

bambi2
4. máj 2012

@monika2712 no budem si to platit sama... mozno preplati nieco poistovna, ktovie...

monika2712
4. máj 2012

@bambi2 hm tak snad to nebude take hrozne.. dneska su vsetci za vsetko prachy. 😒

bambi2
4. máj 2012

@monika2712 kaslat na prachy... hlavne, ze budem vedet, ze je vsetko ok... 🙂 a mozme ist znovu na vec. teda my zacneme neviem kedy, ked sa podari, podari, ked nie tak najneskor v septembri mam na plane...

monika2712
4. máj 2012

@bambi2 no ved jasne.. hlavne nech je vsetko OK.. ani neviem co je lepsie, ci aby sa na nieco prislo alebo nie.. ani jedno ani druhe nie je vyhra, ale keby na nieco prisli, tak sa to snad da aspon liecit.. mna teraz vsetci lutuju, ze budem s tym obrovskym brucho cele leto trpiet.. no co sa da robit.. tak to vyslo, tak to prezijem, musim.. pre toho krpca vydrzim vsetko. 😎

kacena85
4. máj 2012

@monika2712 som 27 dc a 10 dpo

monika2712
4. máj 2012

@kacena85 noo tak o par dni by to uz mohlo byt jasne .. drzim palceky! nech pekne silnie !

kacena85
4. máj 2012

@monika2712 dakujem moja,pokial nebudu riadne kolajnice neuveriiim...testnem nedelu a utorok

monika2712
4. máj 2012

@kacena85 a co nejake priznaky nemas? to je asi skoro este.. jooj no dufam, ze to neni zas nejaky oblb, a ze to zosilnie. 😉

kacena85
4. máj 2012

@monika2712 chodim cikat a pobolieva podbrusko,a papaaam furt rixok z maslom a marh.lekvarom.neviem sa ho dojest

monika2712
4. máj 2012

@kacena85 no tak zatial to su aj mrskove priznaky aj tehotenske 😀 .. tak len dufat, ze mrcha nedorazi.. az tak o rok zase 😀

kajuska09
4. máj 2012

@nelynka moja, tak uz to mas za sebou....teraz hlavne vela oddychuj. velmi na Teba myslim.....

kacena85
4. máj 2012

@monika2712 nedoraziiii a hotovo a budu ciarky

monika2712
4. máj 2012

@kacena85 tak tak.. nedorazi! 😀 😀 a hotovo! to je tusim tvoje oblubene ze? 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre