Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
23. dec 2011

Ahojte babanky,prajem vam krasne prezitie vian.sviatkov a oddychujte a dufam,ze nam ten novy rok prinesie dve ciarky a ich uspesne dotiahnutie do konca.cmuuk drzim palcely

poisonblu
23. dec 2011

@kacena85 dakujeme...aj tebe 🙂 a // budu urcite....sa neviem dockat 🙂

kaculiatko88
23. dec 2011

@monika2712 ja to skôr nechávam na prírodu. S manželom si vychutnávame sex. Takže si len počítam, kedy má prísť mrcha.

bambi2
23. dec 2011

babulky, prajem vam vsetkym stastne a vesele, vela lasky, sexu a pohody... a same pozitivne testy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hariet
23. dec 2011

@bambi2 juj ako si to pekne! 🙂 Aj ja sa pridavam! Oddychujte, stastne a vesele a nech je vesely a uspesny aj novy rok 2012..uz s babatkami v brusku 🙂

tinasc
24. dec 2011

Babulky prajem vám šťastné a veselé Vianoce, veľa zdravia, lásky a pohody v kruhu najmilších, nech sa vám v roku 2012 splnia všetky vaše sny 🙂

anuska30
24. dec 2011

dievcata,vsetkym prajem stastne a vesele Vianoce a nech mame buduci rok lepsi ako tento 🙂

kaculiatko88
24. dec 2011

Bambulky štastné a veselé vianoce prajeme ... hoci už neskoro ale skôr som sa tu nedostala ... 🙂 🙂 🙂 Komu doniesol Ježiško // pod stromček? My medzi nimi ešte niesme ☹

bambi2
25. dec 2011

ahojte
tak dnes sa mi rozbehla mrcha, presne pred mesiacom som mala nestastny den ale som prekvapena, ze presne na den je tu... 😵 😵 😵 😵 a to uz po 4 tyzdnoch... 🙂 dva dni som este spinila predtym a dokonca vysla este dnes mala zrazenina krvi a dufam, ze posledna... a mozme ist coskoro na vec... 😵 😵 😵 😵

lucianak
25. dec 2011

@kacena85 Tak aspoň troška bieleho je vonku. Noooo, ja tiež rozmýšľam, že si asi zasa začnem merať BT. Lebo vtedy sa nám takto podarilo otehotnieť. Uvidíme. Ale ja sa tiež pôjdem hodiť na PN, lebo si platím DNP, tak nech sa mi vráti aspoň vklad. Neviem, či sa oplatí platiť si to ďalej. Nejako tá moja choroba nechce preč odo mňa. Drží sa jak kliešť.
A ten vodičák.... no čo už... snáď na druhýkrát to výjde. Držím mu palce 😉

lucianak
25. dec 2011

@kaculiatko88 Tak to sa tam fakt pekne vyznajú vo svojich papieroch. Veď to je na zaplakanie. Ako sa máme zariadiť my, keď ani nevedia oni sami čo a ako???

lucianak
25. dec 2011

@monika2712 Tak tie lieky nám to trošku skomplikovali, ale radšej sa poriadne preliečme, aby sme potom mohli plodiť a plodiť 😉
Inak nevieš, ako ušaček???

lucianak
25. dec 2011

@kaculiatko88 Nám síce nediniesol, aj som bola sklamaná, no na druhej strane aj rada, lebo som brala vkuse antibiotiká, takže dobré a spokojnosť je na mieste.

monika2712
25. dec 2011

@lucianak netusim co je s nou, pisala som jej uz davnejsie ale neozvala sa, tak netusim ze co sa stalo, dufam ze nic zle. 😒

bambi2
25. dec 2011

@monika2712 tak to dufam aj ja, ze sa nestalo nic zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕

hariet
25. dec 2011

caute babulky @bambi2 aj ja som dostala prvu MS na mesiac presne. Ako sviatkujete? Mne vcera vecer prislo tak smutno, ze par tyzdnov dozadu som sa tesila, ze uz budem pod stromcekom s bruskom :( Ale uz je lepsie... My klasika papame, lezime, tulkame sa a oddychujeme 🙂

bambi2
25. dec 2011

@hariet my sme sa prave vratili od svokry... celkom fajn bolo... mne to prislo tiez trochu luto ale co uz... nic sa neda robit iba dopredu hladiet a cakat na nove stastie... dufam, ze buduci rok budeme uz nie s bruskom ale bez bruska a s babom v naruci slavit Vianoce 😉

kacena85
26. dec 2011

@lucianak ahoj.tak pekne meraj a uvidis,ci to pomoze.ale aj si to meram tiez aby som vedela,kedy by to mohlo naj vyjst.len chod pekne na pnku.ja tiez chcem nech sa mi vrati aspon to co som tam dala a aj mozno viac keby sa predsa zadari.jaj tak by som si test urobila ale sme sa dohodli,ze az po novom roku.ale isto 1.1 nie sak necem testovat cely rok a porusim dve noci zial aj obklad.dufam,ze mi to snahu nepokazi.ako sviatkujete?lenosime,papemr.uz musim nieco upiect.u nas sa to rychlo mina.

kaculiatko88
26. dec 2011

@lucianak Tak je lepšie, že nemáš // keď si užívala ATB. Držím palčeky nech je ďalší rok plodný so šťastným koncom.
Sviatky sa končia. Ešte týždeň dovolenky a šup do každodenného života. Včera sme boli v Turčianskych Tepliciach vo wellness. Vrelo odporúčam. Je to super relax. S manželom sme si super oddýchli. Za to vďačím mojej skvelej mamke a jej priateľovi.

lucianak
26. dec 2011

@monika2712 Aj ja dúfam, že ništ. Snáď tu nechodí len preto, že už je tehuuu 🙂

lucianak
26. dec 2011

@kacena85 Pôjdem isto na pn, len dúfam, že v práci nebude problém, keď budem mesiac mimo. Sviatkujeme, papáme a tak dookola 🙂 Ja by som najradšej čím skôr otehotnela, aby som m ohla z práce vypadnúť a mať pokoj. No uvidíme. Zatiaľ musím počkať na ms, ktorá snáď dorazí ešte toho roku a potom zo všetkých síl sa snažíme.

lucianak
26. dec 2011

@kaculiatko88 Ďakujem pekne, aj tebe nech sa zadarí. nech nám to konečne výjde.

kaculiatko88
26. dec 2011

@lucianak Tak tak nech nám to budúci rok vyjde. 🙂

lucianak
26. dec 2011

@kaculiatko88 To by bolo supiš, najkrajší darček. Hoc aj na naše 3. výročie svadby vo februári 😀

kaculiatko88
26. dec 2011

@lucianak mne je úplne jedno kedy to bude podstatné bude, že budeme mať malého človiečika v náručí. To bude najkrajší darček od života. 🙂 🙂

lucianak
26. dec 2011

@kaculiatko88 Veď áno, to som sa zasmiala, veď to je vlastne o chvíľu ten február. Je jedno kedy, hlavne nech bude malinké zdravé a robí nám radosť.

kaculiatko88
26. dec 2011

@lucianak veď jasné. Ja som pochopila.

Baby čo rozprávate na liečiteľku? Boli ste už niektorá. Veľa ľudí mi odporúča to skúsiť?

kacena85
27. dec 2011

@lucianak ahoj,tak to by bolo super z pn prejst na pn tehu hehe.to by som aj ja prijala.ale clovek mieni pan boh meni.ved uvidime co prinesie ten novy rok..snad sa vyhnem ten hysteroskopii.pevne dufam

kacena85
27. dec 2011

@kaculiatko88 ahoj,ja som bola u pani anny kopacovej vo vrbovom.vrelo odporucam.poradi,pomoze,aj psychicky svojou energiou ale musis hlavne uverit,ze to pomoze.su povahy,ktore tomu neveria,mavnu rukou,chvilu liecbu skusia ale ked podvedome hned neveria tak to je uplne zbytocne.lieci vsetko,ale na prvu navstevu musis ist osobne a nepyta za to nic.das co uznas za vhodne.aj tu je tema o nej.je tam aj kontakt na nu.

timmka
27. dec 2011

ahojte, chcem sa vas opytat, tie ktore ste boli na kyret, cakali ste 3 mesiace? alebo ste sa zacali snazit hned ako prisla mrcha, ja som po umelom, bohuzial neuspesne a dr. v car mi kazal prist hned ako dostanem menzes na vklad, dufam ze to nie je skoro, potratila som v 3 tt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre