Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucianak
5. apr 2012

@kacena85 A čo je to bio tehu?

kacena85
5. apr 2012

@lucianak ze nieco zacalo ale skoncilo a dosla ms

lucianak
5. apr 2012

@kacena85 Aha, tak to sa aj také prípady stávajú, ale mohlo to byť aj falošné na tom teste, nie? Ale u teba to tak isto nebude.

kacena85
5. apr 2012

@lucianak no priznam sa a hotovo, robila som tri, jeden utorok, stredu stvrtok a na kazdom duch, tak neviem ci by mi kazdy ukazal ducha, jeden od lauritky ostatne mamatest, jaaj akurat mi jedna babule pise co bola tiez u pani kopacovej, dnes jej vysli dve ciarky a volala jej a ze ma ist hned na pn, lebo jej pc velmi moze uskodit a ja tu 8 hod za pc a 100 pc na poschodi no krasa, ale sak ako mozem ist vobec na pn ked nemam istotu este??

lucianak
5. apr 2012

@kacena85 Treba len vyčkať. ja viem, že si nervózna z toho celého. A bol aspoň nejaký rozdiel v tých duchoch? Lebo hcg stúpa každým dňom, ale najlepšie je robiť test tak o 2-3 dni. Potom by mal byť viditeľný rozdiel. Víkend si skús vychutnať a dúfam, že ms nedorazí a budeme sa tešiť spolu 😉 Len hlávku hore...

kacena85
5. apr 2012

@lucianak ved pisem ze utorok slabulinky, vcera silnejsi a dnes slabsi, tak ja neviem, leze mi to uz fakt na nervy, asi musim vypnut od vsetkeho a asi aj od toho sledovania na konikovi lebo to tu len zbytocne dokola rozoberam a aj tak mudrejsia nebudem kazdy mi napise svoj nazor a ja mam hlavu ako melon xixi ale nic v zlom kazda babula mi to praje, ale ja nevlaaadzem dnes fakt

tinasc
5. apr 2012

@lucianak ale však človek si zvykne na všetko, hlavne keď na konci bude taká krásna odmena 🙂

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 to záleží aj podľa toho ako ti stúpa HCG.

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 asi na prdky ked vcera bol silnejsi a dnes slabsi

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 ešte nevešaj hlavu. Relaxuj a oddychuj. Vypusť myšlienky. A potom uvidíš či dojde mrcha alebo zosilnie čiaročka na testíku. Ja som vždy mala slabučké nikdy nie koľajnice.

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 no hej, chvalabohu ze ideme het, aspon nebudem na to myslet 😀 ideme aj do polska na nakup tak si urobim niecim radost 😉

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 len si urob. Poriadne oddychni a uži si výletik v Tatrách. A kam prestne idete??

kacena85
5. apr 2012

Tak babule moje testy
4.4 30 DC

kacena85
5. apr 2012

5.4 31 DC

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 ideme do zdiaru a tutoook 😀

http://www.zdiaranka.sk/

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 tak tam je krásne ale počítaj s tým, že tam nebudeš mať dobrý signál na telefón. Ale v zime je tam ešte krajšie. Býva tam veľmi veľa snehu. A testíky sú super. Na prvých dvoch fotkách slabulinko vidieť ducha. 🙂 Ja si myslím, že nádej tam je.

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 je tam veru kraaasne ako v rozpravke, sme tam boli mn rok v lete, no krasa tiez, tak skusime teraz, este tam je sneh tak musim ist zase zimne veci vytiahnut aj topanky 😀

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 a mysls na tom dnesnomteste??

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 na včerajšom je lepšie vidieť a dnešnom na druhej fotke. Ale vieš ako fotky veľa skreslujú. 🙂 🙂 Myslí pozitívne. 😉

usacek79
5. apr 2012

@kacena85 vidno duchov na vsetkych siestich fotkach, aj ked vcera boli silnejsie...
no musim dodat, ze HCG stupa v 48 hodinovych cykloch, takze ja kazdej tehuli hovorim, nech si robi testy obden, kazdy den je to plytvanie 😉 tak drzim palce zajtra! a zelam pekny vyletik 🙂

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 hej to tiez mam to odfotene v mobile ze jeeej super ako to vidno, dam to sem a hmmm prdky hehe no tak drahy mi volal kupil testy tak asi sobotu rano 😉 predsa testneme, sice mu dali v lekarni nejake ktovie ake tak co uz no, to je tak ked ide chlap kupovat nieco pre nas ze?ale tak chudak vystresovany mi volal z lekarne, ze akyy?a neivem ci aj nesepkal 😀 😀 😀 😀

kacena85
5. apr 2012

@usacek79 aooj a ty ako moja?
no ja tiez v to dufam, ze proste dnes je den blbec a hotovo, zajtra isto nebudem testovat, lebo si nechcem kazit cestu 🙂 ale sobotu rano skor a potom pondelok 😉
dakujem za povzbudenie si zlata

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 tak to máš super mm 🙂 🙂 Ten môj má dilemu mi kúpiť aj niečo sladké či budem spokojná 🙂 🙂 Ale čo už on proste nieje ten typ chlapa. On radšej len platí. 🙂 🙂 Tak to je u nás aj s darčeky. Ja poviem, objednám on zaplatí. Proste hotová vec. 🙂 🙂

usacek79
5. apr 2012

@kacena85 ahojky 🙂 ja mam smutny den... mam dnes 33 rokov!!!! 😠 stara skatula som, navyse mi dnes zub trhali, tak si polosfetovana analgetikami lebedim s muzikom na gauci 😀
veru netestuj, ti duchovia su tam absolutne jasny, to nie je debat (naozaj ta teraz nejako falosne nepovzbudzujem), je samozrejme otazne, co sa deje a ako to dopadne, no kazdopadne pozitivne je, ze sa vobec cosi takehoto tipu deje! 🙂 ved si to nemala take jednoduche, tak ak sa teraz chytilo hoci aj len na chvilku (biochemicky..), tak je to prvy vyznamny krok 😉
neboj, uz sa to chysta, uz sa to pecie, tento rok je obzvlast plodny, takze vsetky si zamiesime skor, ci neskor 🙂

no verim, ze uz aj tito tvoji duchovia sa zmenia na jedneho poriadneho zdraveho bubulaka maleho 😉 este ozaj neries silu ciarok, moze to kadejako kolisat v tomto cerstvom stadiu, ak sa testnes az v sobotu ci nedelu, uz by to malo byt uplne jasne 🙂

monika2712
5. apr 2012

@usacek79 zlatinko vsetko najlepsie prajem! a nebud smutna, tebe to nesvedci predsa! a zubok teda diera po nom nech sa cim skor zahoji, poznam to bleee. kiss zlatko pekny vecer, a pekne pohodove sviatky! 😉

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 hehhe no to mojho poraza tiez ked mi ma nieco sam vybrat, to on ma najradsej pod ideme vyberes si a ja zaplatim, presne ale je majster v prekvapkach, je vyuceny kuchar tak ma caka vselikedy po dni v praci kraaasne nachystana vecera, minule dosiel a len tak kvetinka, som normal oci vyvalene huba otvorena sa na mne smial,ale sak to ani nepamatam kedy akurat na nejaky sviatok, no aspon, ze sem tam nie?? 😀 😀

kacena85
5. apr 2012

@usacek79 gratulujem prosiiiim ta ze stara, moja segra mala 34 a tiez rodila a druha 33 a tiez prve dieta, teraz je to cele poposuvane, nerob si z toho vedu, maminine kolegyne tehotne vek 34,36,38 co ti poviem
hlavu hore, ja som sa dnes citila tiez ako stara rachotina 😀 😀 😀 😀 rano rozbita hlava ma boli cely den, oci (alergia utoci vo velkom), nos zapchaty, hlas som stracala a hlavne nervy v robote
veru veru ja sa tesim ze vobec ms nabehla a aj ovulka 😉 tak uz sa necham prekvapit, zajtra rano hor sa do tatier a musim to vypustit z hlavy /aspon na chvilu/

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 no proste dnešný chlapy. Niekedy pekne prekvapia inokedy sklamú. Ja musím aj manželovi pripomínať sviatky. On vie, že je iba pondelok ale dátum nemá šajnu. 🙂 🙂

kaculiatko88
5. apr 2012

@usacek79 všetko najlepšie k narodeninkám. 🙂 🙂

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 no krasa ako hrmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a ja sama doma ja sa budem bat, sak ani nezaspim jaj to bude zase noooc ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre