Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

henrietad
29. apr 2012

@kaculiatko jasné že sa zo všetkým pochvalim, najbližšie asi ako rastie hfc 🙂

vejvass
30. apr 2012

@svintekova ahoj ty si ako ja potom MA som mala vo februari prvu mrchu som dostala na 37D po kyrete a teraz cakam na druhu mrchu a ta nikde teraz mam presne 37DC prave som chcela ist na kontrolu ale ked som sa tam dotrepala tak gyn.lekarka ma dovolenku bola tam len sestricka 😠
Uz som si ako sibnuta asi cca urobila 5 testov posledny dnes a stale je negativny takze tehu to nebude 😢
Tiez mam pocit ze som mala akoby uhniezdovanie mala som bolesti pichanie podbruska dokonca jeden jediny den som mala aj hnedy fliacik na nohavickach no ale ako to ukazuju testy tak nic.
No najhorsie je asi to ze tiez ma nic neboli ani brucho ani prsia no vobec nic.Brucho obcas asi tak kazdy druhy den mam to popichavanie ale ako vravim mrcha nikde a test negativny.Bojim sa teraz len toho aby to nebola daka cysta alebo nieco ine alebo zeby som mala teraz uplne rozhadzany cyklus ☹

lucianak
30. apr 2012

@kaculiatko88 To by som brala 🙂 Ani som si nejako neuvedomila, že to už prešiel taký čas, no ešte 2x toľko a sme traja... krásaaaaaa

lucianak
30. apr 2012

@kacena85 Hehe, tak to poznám, moja babča, keď ešte ako tak vnímala, tak za každou vetou, čo sme jej povedali, tak otázka: co? nečujem 😀 Teraz už ani poriadne nevníma,a le zatiaľ sa drží... A neterku si si isto užila. Ja včera synovca, stále si chcel kopať tenisovú loptičku a ešte aj hádzať. Že Juju (to ako ja - Lulu) vysoko hoč... to ako že mám vysoko vyhodiť tú tenisku... Malý nezmar... ale pobavili sme sa.
No hej, prvý trimáč za mnou, potešilo ma to, že všetko šlo bez problémov a komplikácií a isto to pôjde takto aj ďalej. A ty už sa pridaj k náááááám...

lucianak
30. apr 2012

@tinasc Ďakujem pekne. Verím v to, keďže doteraz bolo všetko na jednotku, tak musí byť aj ten zvyšok. Iné ani neberiem, len dobré 😉 Mne to teraz fakt letí a to som celé dni doma na PN... tak dobre mi padla včera tá oslava, celé poobedie sedenie v altánku a behanie za synovcom ku sliepkam, kopanie lopty a tak... juj, super bolo 🙂
A ty si prečo nehodíš sem dátumik pôrodu??

lucianak
30. apr 2012

@chrustik1 Ja si tiež myslím, veď dokina mi robila aj 3D a ak by sa jej tam niečo nepozdávalo, tak isto by to zbadala a niečo by k tomu povedala, hm? Si myslím, že by to bolo vidieť. NT bolo 1,45, čo je myslím super hodnota, tak sa nie je čoho obávať. A ak bolo doteraz všetko ok, tak bude aj naďalej... 🙂

kaculiatko88
30. apr 2012

@lucianak v konečnom dôsledku si uvedomíme ako ten čas letí. Si pamätám ako sme chceli sa po kyretáži snažilkovať, aby tri mesiace ubehli a teraz už je to tu.

Tehulky ako zvládate vysoké teploty?? Ja celé noci nespím, bo neskutočne horúco a dusno. Normálne sa teším keď príde nejaká tá búrka.

lucianak
30. apr 2012

@kaculiatko88 No hej, vtedy sa to vlieklo a aha, už aj sme tehule a dôležitá časť tehu je za nami a ÚSPEŠNE, podotýkam... 🙂
Mne zatiaľ horúčavy nerobia problém, to ešte len príde... ale zmákneme to, aj keby čo malo byť... 😉

lucianak
30. apr 2012

@katusap Ahojky... ako sa ti darí? Dávno si nič neprispela... Pribudlo tu pár tehuliek a niektoré majú už takmer polovičku za sebou 🙂

kacena85
30. apr 2012

@lucianak heh malinkyy zlaty,krasne ti tam cisielka nabiehaju,oddnes taky tlak v podbrusku,treti den rovnaka teplota tak sa uvidi,velmo rada sa pridam
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...

lucianak
30. apr 2012

@kacena85 Noooo, nevyzerá to zle... a kedy by to malo - nemalo byť? 6.5.? Ano, týždne pekne pribúdajú, veľmi sa teším a cem aby si sa už aj ty tešila zo svojich týždňov 😉

kacena85
30. apr 2012

@lucianak dakujem,ty si takaaa zlata
Necakam 6.5 ms ale neviem ked ma uz podbrusko pobolieva,test robim 9.5

lucianak
30. apr 2012

@kacena85 Keď ty si to už zaslúžiš, veď si si toľkým už prešla, tak ja už cem, aby si bola v tom 🙂 Dúfam, že teraz to klapne a pridáš sa do klubu.

kacena85
30. apr 2012

@lucianak anii mi nevrav,ja uz fakt cakaaam tie dve ciarky,uz by sa fakt patrilo,nech mi kazdy povie co chce,uz po tom roku 2011 a po nabehnuti ms cakaaaam vysledok

lulu1401
30. apr 2012

@anniqa nic si z toho nerob,nam sa tiez podarilo po roku otehotniet,ale piatok trinasteho februara som zacala krvacat v roku 2009....bolo to samovolne,kyrataz nemusela byt....poplakala som si.....zle som znasala,ale v oktobri toho roku som ani neviem ako otehotnela....celkova snaha trvala 2 roky....a potom to prislo....ale co je zaujimavejsie,znamej lekar povedal,ze v dnesnej dobe,sa kazdej druhej zene neudrzi plod....(konstatoval,ze niekedy to take nebol,ze netreba si s tym hlavne robit starosti) co ma byt bude,vela stastia....a hlavu hore,zenska musi byt silna v tychto veciach🙂

lucianak
30. apr 2012

@kacena85 Tak v najbližšej dobe určite to príde, verím tomu, to m i môžeš veriť... 😉

kacena85
30. apr 2012

@lucianak ok beriem ta za slovo,ved tebe som bociana vybavila a moooj je kde?no ked nedojde v maji tak pisem staznost ;))

tinasc
30. apr 2012

@lucianak jaj tak to si mala super deň, no ono to uteká, keď má človek každý deň čo robiť 🙂 dátum pôrodu sem hodím až po 3D sone na budúci týždeň 😉 ja som mala NT 1,5, takže to si mala dobrú hodnotu 🙂

svintekova
30. apr 2012

@vejvass ahoj, tak to sme naozaj na tom rovnako 😒 . ja dúfam v to, že sme po zdrvavotnej stránke v poriadku a že len cyklus sa potrebuje dostat do normálu.

kaculiatko88
30. apr 2012

@henrietad budeme sa tešiť na samé pozitívne správičky a fotečky 🙂 🙂

@lucianak no tak tomu ver, že to zvládneme. Každý je von a ja tam nevydržím dlho tak stále chodím na striedačku dnu von. 🙂 🙂

vejvass
30. apr 2012

@svintekova tak dufajme ze to naozaj nebude nic vazne ja uz som taka blba ze dnes som si urobila uplne ze nanic den.Dala som sa nahovorit na vestenie tak som si zavolala prevolala cca 40E uz sa tesim ked to bude manzel vyplacat 😕 no a dozvedela som sa v podstate to co som radsej ani nemusela vediet 😠 Tehotna vraj budem az o rok cize 2013 teraz si mam davat pozor aby som neotehotnela a taketo sprostosti teda teraz to vnimam ako blbosti pretoze som nedostala odpoved aku by som chcela chcela som pocut ze uz som tehu ☹ Je zaujimave aka je ta ludska psychika nie?
No radsej na to co najrychlejsie musim zabudnut ale urcite to v hlave teraz budem mat stale ale tak mozem si zato sama ked som blba 😢
a este mi zacala vravet aj o manzelovi na co som sa ani nepytala a tam ze si ma davat pozor na srdce ci ze na infarkt alebo mozgovu no povedzte naco som ja blba len tam zavolala?Teraz sa citim este horsie ako doteraz ☹

svintekova
30. apr 2012

@vejvass Ach moja, ale chápem ta. Z tej veštice si určite nerob hlavu. Skús si nájst niečo čo ta baví-čo ti vyplní čas a ty nebudeš mysliet na baby a užívaj si spoločné chvíle s manželom. Ja sa teraz snažím mysliet na moje malé krsniatko,kt. by malo príst na svet už každým dnom 😀 , teším sa ako uvidím o mesiac moju maminku, kedže žijem v Irsku-takže dovolenkovat budem 18 dní na SK-manžel musí ostat tu ☹ -nedostal dovolenku a potom ked sa vrátim sa budeme stahovat -tak sa naozaj teším a popri tom všetkom budeme pokúšat štastie. No len nech tá mrcha konečne dorazí

lucianak
30. apr 2012

@kacena85 No už je ozaj najvyšší čas a ten bocian čo robí? Kde toľko trčí? Pošli mu správne gps, nech sa vie zariadiť a všeeeetko sa vyrieši 🙂

lucianak
30. apr 2012

@tinasc Hej, veď aj ty máš super číselko... Ja tuším poznám ten tvoj termín, veď si zopár dní predomnou, ak si dobre pamätám 🙂 Ale potom sa to možno trošinku zmení, možno nie, veď uvidíš.. A moja kamoška si predstav mala nt 0,13... a výsledky z testov mala tiež ok, keďže sa dohodli, že ak budú ok výsledky, tak sa jej neozvú. Ja som zvedavá na tie moje a dúfam, že sa nebude dlho čakať.
Jeminky, veď ja som mala dneska volať, ako dopadli tie spred týždňa, čo som bola aj na utz...

lucianak
30. apr 2012

@kaculiatko88 A tiež si picháš fraxík, či nie? Už mám z toho mix, že kto ho má a kto nemusí pichať... ALe zvládneme to všetky, veď sme si toho preskákali až až...

kacena85
30. apr 2012

@lucianak neviem kde sa flaka xixi inaaaak minule som to dokafrala ja,mozno u nas aj bol ale my sme boli v tatrach ;))))--

lucianak
30. apr 2012

@kacena85 Jaaaaaaaaaaaaaaj, tak to otočí ešte raz a už donesie zásielku 🙂

bambi2
30. apr 2012

@vejvass vobec tomu never lebo ak budes na to myslet, pritiahnes si to sama... mysli na uplny OPAK!!! a vsetko bude ok.. 😉 drzim palce, nech sa nic z toho nenaplni tak ako ti povedala. nech sa ti vsetko splni tak ako ty chces!!! vsetko, cela sila je IBA v tvojich myslienkach!!!!!!!! 🙂

bambi2
30. apr 2012

babule ja vas nestiham citat.. mam tolko roboty, ze neviem co a ako... 😕 a mam po hroznom vikende, sused mi capol malu, tak sme sa tak povadili jak nikdy. ideme teraz vsetko zatarasit, nech ani cez malu dierku nevidia k nam do zahrady... psychopati!!!!!!

kacena85
30. apr 2012

@lucianak no to dufam,niexe ja cakam cakam a ony to uz vratili spat,ze objednaj si moja zlata nanovo a cakaj pekne doma na riti ;))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre