Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

trinitka87
29. dec 2009

aj mne uz ide ok

stale rozmyslam

micicka
29. dec 2009

aj mna úplne vyhodilo, som písala, že v tom názve by malobyť zokomponované, že sme si prešli niečim zlým, ale že už sme ok, že sme šťastné, a podobne, neviem či by tam malo byť, že tehotné,keďže ešte nebudeme

ahoj lulu 🙂

trinitka87
29. dec 2009

ze sa tesime na cely novy rok alebo ze verime ze bude uspesnejsi ako tento

trinitka87
29. dec 2009

nepomozem si ale uz len slovo kyretaz je take deprimujuce slovo

velvet26
29. dec 2009

ved to trini, tu kyretaz tam nedavajme radsej..
no neviem, ja by som nieco take ako tentokrat nam to vyjde...

micicka
29. dec 2009

kyretáž tam nedáme, možno niečo po smútku v roku 2009, alebo nešťastné v 2009, šťastné v 2010. lebo po neúspechu príde šťastie.

no neviem , musíme to nejako dokopy zlepiť

trinitka87
29. dec 2009

to nie, praveze som myslela aby to tam nebolo,take zle slovo...

ale micicka ma dobre napady. nejako to skombinovat aj rok aj to stastie

micicka
29. dec 2009

a že - šťastie si nás nájde v roku 2010

trinitka87
29. dec 2009

alebo ze vsetko zle nechavame v tomto roku a v 2010.......

cukruska1920
29. dec 2009

alebo ked smutok vystrieda radost 2010

trinitka87
29. dec 2009

cukruska 🙂 dobre

uz len to dat nejako dokopy

micicka
29. dec 2009

no baby už sa to črtá, myslím, že to dnes dáme 🙂 kde sú ostatné baby, určite by to dali dokopy - s čistou mysľou, my už tam máme tie naše nápady

cukruska1920
29. dec 2009

juj uz sa tesim ked nam bude svietit tt pri mene a budeme si pisat pocity

lenkaxy
29. dec 2009

Ahojte, tak už som tu.
cukruska ten nový názov sa Ti podaril 🙂

micicka
29. dec 2009

cukrus aj ja, už sa neviem dočkať. ja by som už začala makať na bábu...

tilly
29. dec 2009

baby držím palce, hlavne tebe cukru, už by si si to fakt po tom všetkom zaslúžila 😉

lubkabb
29. dec 2009

Uff, bola som u susedy a akosi som sa zdržala. Riešili sme pracovné veci - ešte aj doma! Lebo vediem účtovníctvo pre náš dom. Nemá to kto robiť - no hrôza. Chcela by som sa toho zbaviť. Pomoooc 🙂

velvet - s tým zamestnaním si to uhádla 🙂 Ale fakt, nič moc práca. Aspoň u mňa. Je to o nervy.

Som strašne uťahaná, idem spinkať. Majte sa. Pa pa.

lenkaxy
29. dec 2009

Inak aj mne straaaašne dlho načítava koníka.
Ale ten názov, že....ked smutok vystiela radost, xi xi či vystrieda, ale mohlo by byť aj vystriela 😀

trinitka87
29. dec 2009

veru cukruska....dockame sa

neviem ako sa mi podarilo vymysliet Na kyretazi v maji 2009,pomozme si navzajom. sice smutne,ale vystizne, konkretny mesiac a nezamkli.

nieco take konkretnejsie aby sa to s nicim nemylilo a na nic nepodobalo

lenkaxy
29. dec 2009

Inak toho havkáča, máme naozaj labíka, ste si dobro zapamatali, ste šikulky 🙂 Teraz akurát drichmoší podomnou, na nohách, pod stolom, taká je tam narvaná 🙂 Ved má 27kg 😀 taký menší bytový psíček, ale je dobručká.
MM akurát opravuje postel, mi to trochu prasklo, ale to som bola sama doma, som prezliekala duchny, a už sa to stalo.

cukruska1920
29. dec 2009

mici...mi uz makame a aj tak asi budeme cakat kym sa zadari

lora
29. dec 2009

ahojte babulky, som aj na inych temach, ale po porade s niektorymi kockami idem aj sem, vraj je tu velmi dobra partia ☹(. Ja som mala kyret po MA 3.9. tento rok a uz by sme sa mohli aj znova snazit, ale mam cystu na vajecniku a doki caka ci nezmizne. Inak som si dala vysetrit genetiku na vlastne naklady, lebo kazdy mi hovoril, ze raz potratit je bezne ☹. Mam leidensku mutaciu a mutaciu MTHFR vraj to bola pricina, povedal doki nakoniec, a bol mierne zarazeny.. na internete zasa hematologicka mi odpisala, ze leiden sposobuje potraty v druhom trimestri a nie v prvom , nikto mi ine krvne vysetrenia neodporucil, ani podrobne hematologicke vysetrenie, vraj netreba. Tak sa teraz citim ako vo vzduchoprazdne, nikto so mnou uz nic nechce robit... Mam totiz uz dve deti a styridsiatku na krku... Ale mimi veeelmi chcem ! Inak okrem tej DNA mutacie mi nic ine nezistili, ani hormony, ani stitna zlaza nie je zla, ale som smutna, ze po 4 rokoch snazenia tretie babo skoncilo takto... Mate niektora taketo skusenosti ?

lu.lu.
29. dec 2009

boze baby, ja vas nestiham citat, tu je stale taky frmol chaos, kazdy nieco chce... 😅
ale stihla som precitat o tych ovulacnych testoch 😀 , ja som ich tiez nikdy neskusala, tak by som nevedela , kde cikat... 😅

trinitka87
29. dec 2009

co hovorite na navrhy??
pomozte

pod stolom...cim menej miesta tym lepsie

lora
29. dec 2009

no pardon, ten smajlik mi nevysiel, samozrejme v prvej vete ma byt ☹((((.

lora
29. dec 2009

no uz idem spat, zasa som ho vlozila naopak 🙂)))

micicka
29. dec 2009

lenka, no tak to potom ten náš ma ozaj nadváhu.... a riadnu, že 40kg, chudáčik, aké musí mať bolesti.

cukrus, chcela som napísať, že aspoň už makáte, ale zase čakať každý mesiac či sa zadarilo tiež nie je boh vie čo. ja sa musím dať do poriadku - zuby, chlamýdie, ešte hematologické vyšetrenie, 19. januára idem na vstupnú prehlidku k Obertovi, tak potom uvidíme, čo povie, ako rýchlo všetky tie veci poriešim a potom hurá na to, teda keď sa dovtedy nestane niečo iné 😠

lu.lu.
29. dec 2009

vidim, ze tu riesite nove temy....

trinitka87
29. dec 2009

mame tu vela druhov a smerov.
je tu aj nieco ze v roku 2010 uz nebudeme snazilkami...alebo nieco take.
nieco sa snad da dokopy

lu.lu.
29. dec 2009

co tak..... Tentokrat to vyjde... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre