Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lenkka81
29. dec 2009

Ahojte baby už ste vsetky usli? citala som vas asi pol hodinu, az viem o com je rec.... 🙂

trinitka87
29. dec 2009

ahoj este som tu ja

lenkka81
29. dec 2009

ahoj, už sa tesim na tu novu temu, tento nazov to je cistá depresia

trinitka87
29. dec 2009

lenka, neplac....viem ze to je tazke, aj na mna dochadzaju stavy smutku,ale budeme mat novu,veselsiu temu coskoro

lenkka81
29. dec 2009

aj ja som rozmýslala nad nazvom, ale z too prezierania asi mam odumreté zavity

trinitka87
29. dec 2009

ved to, preto chceme nejaku vystiznu temu novu, ak mas nejaky napad porad, mozno zajtra baby prekvapime

trinitka87
29. dec 2009

par ich uz mame len to dat nejako dokopy, aspon par a potom zahlasujeme

lenkka81
29. dec 2009

Lenka aj ja som Lenka a tie stavy doverne poznám, zdrapne ma to z nicoho nic a revem ako malá...dnes som bola u kamaratky na navsteve, pretoze ma 2mesacného synceka a bola som nesvoja...Bol krasny a naozaj sa mu tesim, ale citila som ze si davali pozor pri mne, aby sa nejak nepreriekli a nejak mi to nespomenuli, mala som slzy na krajicku, ked som si ho vzala do ruk...nic iné nam nozostava len dufat, ze raz to bude ok.... 🙂

trinitka87
29. dec 2009

je to tazke, mna to chyta hlavne vecer ked mam spat a mm uz spi. a ja nemozem zaspat tak len rozmyslam 😔

trinitka87
29. dec 2009

nemala by som ale myslim co by bolo keby.
prve babo by sa nam uz narodilo, nejake cca 2 tyzdne by malo, a druhe by bolo o takomto case pekne v brusku

lenkka81
29. dec 2009

Baby ja vam poviem, ja mavam takéto smutné chvilky, skoro vzdy po sexe...mozno to znie divne, ale akosi mi pridu na rozum tie chvile, ked sme sa snazili o babatko, aké to boli krasne chvilky a zrazu to vsetko za par sekund skonci a nedá sa to nijako napravit alebo vratit

lu.lu.
29. dec 2009

kocky, tak ja som taka nedisciplinovana- nestacim vas citat a pisat 😕 ....ste ako dracice 😉

lenkaxy- az mi slzicky vybehli, ked som to citala, muselo to byt velmi tazke, prezit si to takto nazivo, asi je lepsie, ked ta uspia,no aspon si sa prirodzene vycistila, to je vzdy lepsie ako umely zasah, co kyretaz istotne je....

lenkka81
29. dec 2009

Strasne by som chcela verit tomu ze druhý krat sa to nestane, ale realita byva casto iná, a po skusenosti aku mame za sebou, clovek je vzdy na pochybách

lu.lu.
29. dec 2009

a ten nazov temy- vyzera to slubne, ja dnes este pred zaspanim v posteli nad niecim porozmyslam a veru dobre by bolo ist do noveho roku s novou temou....a tie srdiecka by mohli aj symbolizovat, ze tentokrat uz budu bit nasim babatkam minimalne dalsich 100 rokov 😵 😵 .....lebo asi pre vacsinu z nas bol najvacsi ten prvy sok, ked nam oznamili, ze nevidia akciu srdiecka ☹

trinitka87
29. dec 2009

a hlavne ten hnusny pobyt v nemocnici ☹
lenka sme na tom podobne, sex mi pripomina babatka, lebo vzdy sa akosi podarili celkom rychlo

lenkka81
29. dec 2009

Lu.lu citala som ze si na slovensku, takze vitaj doma.... 🙂 Ja som taka akasi nervná, vlastne som 2,5mes, po zamlk. potrate no a tento vikend sme sa nejak neovladli a uz som z toho hotová, ze som sa unahlila...

lu.lu.
29. dec 2009

ahoj lenkka 😉 , hej som doma, ale o 2 dni uz zasa letime naspat.....a z toho, ze si sa neovladla,si nic nerob, mozno je to lepsie, ako sa nadpriemerne sledovat, ci ovulujes a potom robit testy este pred vynechanim menzes....ak tam baby ma byt, tak tam bude...a mozno uz v brusku je 😵 😉

lenkka81
29. dec 2009

dnes som sa stretla s maminu kamaratku a ona uz má po 50-tke no a prve tiiez potratila...ale má dve zdravé deti, tak verim ze sa to podarí aj nam...aspon mi troska dodala energie

trinitka87
29. dec 2009

ked chces porozmyslaj, nejake napady boli, a zacneme si novu temu

najhorsie bolo ked som bola na kontrole vsetko bolo ok, videla som to co prvy krat nie, babatka a srdiecko, ako sa tak hybalo.
a potom za 2 tyzdne narastlo o par mm ale uz nezilo ☹ stale to mam v zivej pamati,, ako by to bolo len vcera

lu.lu.
29. dec 2009

potraty vzdy boli aj budu, len sa nas to doteraz netykalo, tak sme si to nejako nepripustali 😒
ja mam niekedy dobry den a myslim pozitivne a niekedy to na mna dolahne a vsetko vidim v ciernych farbach

trinitka87
29. dec 2009

ja zase verim, ze teraz uz su vselijake moznosti mat zdrave babatko, a ze pomozu

lenkka81
29. dec 2009

Ja viem, len vsetok ten optimizmus akokeby sa bal a kdesi sa schoval do kuta a nie a nie z neho vyliezt....Asi to je prirodzené ze sa zena boji, aby sa to nezopakovalo

lu.lu.
29. dec 2009

veru trinitka, teraz je uz veda velmi vpredu, takze je iste lahsie donosit babatko ako kedysi... 😉

lu.lu.
29. dec 2009

ok, idem spinkat zienky 😉 ...dobru nocku vsetkym a pekny den zajtra 🙂

trinitka87
29. dec 2009

nevenovala som predtym tymto veciam pozornost a ani som pomaly nevedela ze nieco take existuje.
som to tak brala, ze ked budem tehu bude vsetko ok, mozno nejake malinke komplikacie,aby to nebolo take dokonale, ale toto som necakala.

trinitka87
29. dec 2009

dobru noc lulu

trinitka87
29. dec 2009

druhy krat som urcite mala obavy a strach aby sa to nezopakovalo, ktovie ako na tom budem nabuduce.

lenkka81
29. dec 2009

aj ja sa pomalicky poberiem...este kuknem facebook a do hajan, lebo zas tu budem len smoklit nad konikom...dobru noc vsetkým...a idem este dumat nad tou novou temou papa

trinitka87
29. dec 2009

aj tebe lenka dobru noc.
na facebooku je tusim kazdy, ze?

lu.lu.
30. dec 2009

ahojte 🙂

dnes som tu prva 😉 ....ohladne tej temy, my sme este davnejsie aj s velvet rozmyslali nad niecim ako.....
Anjelik(y) v nebicku, v roku 2010 zdrave babatko v brusku....
ale myslim, ze tu padlo uz vela navrhov, tak sa na niecom isto dohodneme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre