Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

nelynka
4. máj 2012

@fliacik dakujem 😉

@zitaje mne dokino povedal, ze jemu to je jedno ci som na PN alebo nie, ze kludne mozem ostat, ale mi to pride blbe byt 3mesiace na PN len tak..
ako nepoviem ten mesiac, potom skusit KET ked sa na to budem citit, a zase byt "pre nieco" doma..
aj tak mi v auguste uz konci zmluva v robote, tak ked to nevyjde ani s jednym mrazackom, budem musiet bud tahat dlho dlho marodku kym sa bude dat a potom zhanat druhu robotku..
aj ked manazerka by ma vzala spet lenze ja uz tam nechcem ist.. ☹

sabaka
5. máj 2012

@lucianak no ved to! aj mne sa tak vidi, ze slovencina nestaci na pohrozenie 😉 cakam, cakam na mrchu, zatial nedosla ale citim, ze pride.
@kacena85 dobre ranko! pozerala som grafik, bt sa drzi pekne hore. a co dusik? silnie? u mna mrcha este nedorazila, tak cakam ako na trnoch ale citim, ze dojde. uz mam take tlaky v podbrusku. uz tu mala rano byt. dnes rano som z cirej zabavy aj test skusila (reku, zo srandy), ale samozrejme negativny.

kacena85
5. máj 2012

@sabaka joj moja skoda, ja som vcera mala take hnedunke spinenie tak hned stres panika, aj drahemu som test ukazala, vyteseny, heh zohnal dalsie mamatesty zlaticko moje tak sme rano testli a silnie teda dufam, lebo ma poraziiiii ked ta ms dojde

lucianak
5. máj 2012

@kacena85 Aha, tak to potom hej, ak trba ukončiť bylinky, tak to potom si dobre urobila... Zajtra čakám také čiary ako svet 🙂

lucianak
5. máj 2012

@chrustik1 Ďakujeeeem, iné výsledky by som ani nebrala 😝 A keďže boli opäť také super, tak mi stačí kontrola o 6 týždňov. Takže 18.6. o 8.30 na krvičku a o 10 hodín na to si ísť pre verdikt PIPIK alebo CIKULA 🙂 Ako super to vyšlo...

lucianak
5. máj 2012

@kaculiatko88 Ano, veľmi som sa potešila výsledkom, až ma dokina podozrievala, že čo furt robím, keď mám zakaždým takéto výsledky 😀 A schválne som sa opýtala aj na mimčo, aby som vedela, že je aj ono vporiadku a len mi to potvrdila... jupiii

lucianak
5. máj 2012

@tinasc Ahojky, tak včerajšie výsledky tip top a pýtala som sa na ten prednison, tak len dobrať mi kázala. Mám ešte 4 tbl, čo mi vystačí na 8 dní. Ak som tam šla, keď som zistila, že som tehu, tak vravela, že do 15tt a to mi aj tak výjde do 15+1, takže presne 🙂 A potom konec

kacena85
5. máj 2012

@lucianak veru veru radsej som chcela vediet skor aj ked poobede ma zase zacalo strasit bledunko hnede spinenie tak dufam, ze to je len kvoli tomu ze mam ms dostat
zajtra rano urobim dalsi a dufam, ze bude riadny 😀

tinasc
5. máj 2012

@lucianak super 🙂

trish22
5. máj 2012

Ahojte baby,

ja som dnes prišla na to, že to ani nie maternica ma bolí ale ako keby črevá. Je to možné?
Stalo sa Vám to už niekedy?

Inak pijem ten alchemilkový čaj, beriem iba vitaminy a tie antibiotiká som si dala dnes prvú tabletku ráno.

@nelynka ja tiež neviem či vydržim toľko. a my sa budeme snažiť znovu prirodzene, tak si myslím, že je to tiež trošku iné ako KET. uvidím po prvom ms ako sa budem cítiť. drž sa

lucianak
5. máj 2012

@kacena85 To hej a potom sem daj zasa aj foto 🙂

kacena85
5. máj 2012

@lucianak aoj no super ake mas krasne vysledky a ze je aj mimco ok, tesim na nove foto aj brusko aj miminka
jasneee dam foto ale neviem ci rano stihnem ale isto dam..idem do prace a to kym sa ja vobec namalujem oblecem hruuuza 😵

kaculiatko88
5. máj 2012

@lucianak tak to je super. To najhoršie je už za tebou. Len tak ďalej. 🙂 🙂

@kacena85 neboj sa. Špinenie je v rámci normy. Možno sa vajíčko uhniezduje hlbšie.

kacena85
5. máj 2012

@kaculiatko88 dakuujem, dufam dufam lebo bude zle 😵 😵 😵

kaculiatko88
5. máj 2012

@kacena85 nemysli na to. Len si hovor, že všetko je v najlepšom poriadku a hlavne tomu ver. Pozitívne myslenie. 🙂 Mne to pomáhalo.

alenkam.
5. máj 2012

@kacena85 teraz kukam, no gratulka prevelika... 🙂 pfuj, pfuj... Nech vsetko je na poriadku, drzim palce... 😉
Ja nejako nestiham, drobec uz druhy den teploty 39-40,spala som asi 3 hodiny v noci.. Ale na pohotovosti vraj viroza, tak ma ukludnili...

kacena85
5. máj 2012

@alenkam. dakujem moja dufam, ze bude zajtra silnejsi lebo som este ako na ihlach

@kaculiatko88 heh presne dnes si to cely den vravim, ziadna ms rano krasne ciarky a hotovo 😵

kaculiatko88
5. máj 2012

@kacena85 tak verím, že zajtra ráno tam budú krásne //. Budem čakať na správičku, že čo a ako.

tinasc
5. máj 2012

@lucianak a vlastne odkedy ten prednison berieš? berieš ho odvtedy ako si zistila, že si tehotná?

kacena85
6. máj 2012

Babyyyyy kuk album 😵 😵 😵 😵

alenkam.
6. máj 2012

@kacena85 som asi slepa, nevidim tam nic nove, ale tusim viem, co tam je... 😉 krasne //, ze? 🙂

kacena85
6. máj 2012

@alenkam. ano ano ano ano !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😵 ja sa tak tesim a zaroven bojiim juj zajtra behnem k dr

lucianak
6. máj 2012

@tinasc Juuuuuuuuuuj, ja ho beriem od konca októbra, čo som si bola dať robiť testy, že prečo sa TO stalo. A odvtedy som brala 6týž. 5mg a potom už len polku tbl. takže už dobrého pol ročka.. 😖
A ty ako odkedy si ho vysadila? Už nepokašliavaš?

lucianak
6. máj 2012

@kacena85 Krásne, nádherné... 😵 A na kedy by malo vychádzať januárčiatko? Snáď nie 7. alebo 9.1. 😀

kacena85
6. máj 2012

@lucianak dakujem moja vies ako tesime drahy dosiel po nocnej,ani nezaspal uz tak pozerame rozpravky a radsej lehnim kvoli spineniu.zajtra idem k dr pre istotu,budem aj ja kludnejsia,xi som ani do prace nesla drahy,ze no haaadam dnes nepojdes do prace,ale do stredy mam volno,v stredu musim ist lebo su vyberove pohovory na miesta kde pojdeme od 1.7 tak tam pojdem pre istotu a chcem ist na pn

Tessiiiiiiiiim drahy namacal test a keby ho vidite skiro mu oci vypadlu ;)

lucianak
6. máj 2012

@kacena85 To je paráda, ale ja som už proste verila, že to výjde. A nebol problém v práci? Lebo minule si spomínala, že ti nechcel dať vedúci dovolenku. Super, že máš voľno, aspoň si to spoločne s milým vychutnáte, juuuuj, ďalší budúci rodičia, šťastlivci 🙂 Tak sa teším, pánečky...
A hneď sa vypýtaš na pn jak ja? Šak to tu budeme nonstop 😀

kacena85
6. máj 2012

@lucianak ja som v to verila,dufala,joj sak tu ovu a sex som pretrpela taku bolest som mala pocas ovu tak som verila,ze sme ju vystihli
Pockam kym mi dr potvrdiii a dam si aj ja tt juuuuj velmi tesim
No napisala som,ze mi je zle ze zajtra pojdem k dr tak co nemal na vyber heh
No chcela by som ist od stvrtka jooooj veeru mozme pisat o 106.kvoli spineniu radsej lehnim,ideme trocha von na terasu juuuuj tak tesim este mam jeden test juuuj co s nim

lucianak
6. máj 2012

@kacena85 Mojka, ja mám ešte 3 testy, ale to nechávam na ďalšie tehu o 2 roky 😀 Zobrala som od lauritky, pre istotu, nech môžeme skúšať a ovu testy mám tiež 10ks a nestihla som ich ešte ani použiť. Ale som rada, že to aj tak vyšlo, že som ich ani nevyskúšala.
Nemala som hlien, tak som ich vzala... a predsa sa nám podarilo.
Radšej polež, ale to asi preto, lebo mala byť ms, resp. uhniezďovanie. A zajtra ideš hneď ráno k dr.?

tinasc
6. máj 2012

@lucianak tak ja som ho brala iba od konca decembra, takže necelé 4 mesiace.. a vysadila som ho 12+4tt... tak snáď to stačilo 🙂 a ešte sem tam pokašliavam... no čo už...

lucianak
6. máj 2012

@tinasc Určite stačilo, ak ti ho kázali prestať brať. A utz sa ti blíži... potom daj vedieť, ako to dopadlo, jou? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre