Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
29. feb 2012

@bambi2 no u nas tiez bolo krasne okolo 11 st ale takyyyy vetrisko, ale na teraske v zavetri bolo eno nuno 😀

bambi2
29. feb 2012

@kacena85 u nas bolo nadherne, som sedela v tricku na terase, bez ponoziek, iba v slapkach... no parada. na slnku bolo hadam aj vyse 20`C... a cez vikend ma byt este teplejsie... 😵 😵 😵

kacena85
29. feb 2012

@bambi2 nooo tak to ja verim, ze bude teplo teraz ved idem pondelok po troch mesiacoch pn do prace 😀 😀 😀

bambi2
29. feb 2012

@kacena85 to ti urobi dobre, prides na ine myslienky, ani sa nenazdas a budes tehu 😉 😉 😉

kacena85
29. feb 2012

@bambi2 no pri tej mojej budem akurat opat permanentne v strese ale co uz narobim 😒 nejak to zvladnem a potoooom hor sa na pn tehu 😉

svintekova
29. feb 2012

@lucianak držím palce aby to vyšlo 😉

svintekova
29. feb 2012

Aj ja by som už chcela byt tehu 😒 . Chýba mi ten nádherný pocit ☹ . No ešte mesiac a ide sa do snažilkovania 🙂

bambi2
29. feb 2012

@svintekova neboj sa budes zachvilu!!!!!!! drzim palceky nech to vyjde!!! kedy idete na vec?

bambi2
29. feb 2012

@svintekova teraz je maternica ako keby pohnojena tehotenstvom, cim skor pojdete na to tym lepsie!!! 🙂

svintekova
29. feb 2012

@bambi2 dakujem, no musíme najprv počkat na mrchu-tá príde okolo 14teho, takže ku koncu marca 😉

bambi2
29. feb 2012

@svintekova to je zachvilu... potom iba odsledovat ovu a ist nato...

zitaje
29. feb 2012

@bambi2 myslis ze nie je na skodu ist na to hned tak skoro? Preco sa vlastne odporuca cakat 3-6 mesiacov? V podstate podla mojej logiky ked pride prva ms, cize sa to tam vsetko obnovi a znova ako keby precisti, uz by to mohlo byt fajn, nie?

svintekova
29. feb 2012

@bambi2 mne ten čas ide ako naschvál pomaly ☹ , ale už sa teším 😉

bambi2
29. feb 2012

@zitaje po prirodzenom potrate sa moze hned zacat so snazenim. po kyrete sa vraj musi dat maternica este dohromady a to trva. tam treba pockat koli infekciam a neviem comu vsetkemu. ale kazdy dr. ma iny nazor takze je najlepsie vytvorit si svoj vlastny 🙂

bambi2
29. feb 2012

@svintekova aj mne idu teraz pomaly dni ale to zato, ze su pomaly dlhsie ako noc... 😀 v zime tie dni utekaju rychlejsie ako tearz...

bambi2
29. feb 2012

@zitaje ono aj ked sa nezda, kyret je velky zasah do organizmu... preto by sa malo nechat maternici dostatok casu na regeneraciu... ja si neviem predstavit, ze za mesiac je maternica v poriadku. po prirodzenom je to uplne ine. maternica sa vycisti, vie ako, kolko atd.. a je hned pripravena na nove pocatie.. ak ti maternicu vyskrabu, neviem ci sa za ten cas da dokopy pokial pride prva mrcha. neviem ci sa ma kde vajicko uchytit ked vsetko vyskrabu... fakt neviem pochybujem...

zitaje
29. feb 2012

@bambi2 asi mas pravdu...

lucka23
1. mar 2012

@lucianak no ako moja??? uz si testla? 🙂

bambi2
1. mar 2012

@zitaje no neviem ci mam pravdu ale ja si to myslim... 🙂 a ja si myslim, ze kazda zena sama vyciti kedy je na materstvo pripravena. niektore otehotnia hned po kyrete ani nepockaju na prvu mrchu.. ale to je myslim velke riziko... 🙂

bambi2
1. mar 2012

@lucianak ahoj no co nove?? co mrcha, neprisla?? 😕 😕 😕

bambi2
1. mar 2012

ja som mala dnes take ranajky... liter stavy z jablk, mrkvy a spenatu. 3 grahamove chleby s kyslou smotanou a paprikou.. a idem dat do poradku sprchu... nechce sa mi ☹ dnes pocasie o nicom...

kaculiatko88
1. mar 2012

Ahojte babenky ... tak výsledky všetky po kope a OK. Mám z Vás veľkú radosť. Skupinka tehuliek sa tu rýchlo rozrastá. Teším sa spolu s Vami a želám len to naj. 🙂 🙂

bambi2
1. mar 2012

@lucianak ahoj no co ako to vyzera?????????????????????? 🙂

kacena85
1. mar 2012

No zeny kde ste?nejako tu pes zdochol a @lucianak nas pekne natahujeeeeee 😠

kacena85
1. mar 2012

@kaculiatko88 no vidis tak super a co uz ste rozhodnuti, budete este s babom cakat?

bambi2
1. mar 2012

@kacena85 no ja uz cakam na nu od rana a nist.... 😠 😠 😠

kacena85
1. mar 2012

@bambi2 no ved ja takisto dostane od naaaas len nech dojde 😀

bambi2
1. mar 2012

kde ste vsetky dnes??? 😕 😕 😕

kacena85
1. mar 2012

@bambi2 no ako to tak sledujem tak sem nechodi uz moc bab ☹

svintekova
1. mar 2012

Ahojte, moc sa tu toho nepopíše, ale táto téma mi pomohla v mojej najtažšej životnej situácii 😒 Dakujem baby, však vy už viete ktoré 😉 . Ani verit sa mi nechce,že sú to len 2 týždne, mne to pride už ako rok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre