Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucianak
18. apr 2012

@kacena85 😀 že šušky... hehe, ale aj to je krásne, ale aj pipiček poteší, nie? 🙂

kacena85
18. apr 2012

@lucianak no to moj ocino je expert na vyrazy 🙂 no potesi bud jedno alebo druhe a pri nasom stasti mozno aj oboje 😀 😀 😀 😀 inak mne sa to tak paci ked su dvojicky dvojvajecne juuuj

lea1333
18. apr 2012

@lucianak ahoj ako sa dari ?

lea1333
18. apr 2012

@monika2712 ovu nemoze ,byt ,ked nemala este ,prvu mrchu!: 😒

lea1333
18. apr 2012

@zitaje ja som nemala bolestivu vobec!moze to ,byx ,z ,vysetrenia! 😒

lucianak
18. apr 2012

@kacena85 Je to super, lebo "zabuješ 2 muchy 1 ranou", ale na druhejstrane, waaaaaaaaaaa.... obracačky neskutočné by boli 🙂

lucianak
18. apr 2012

@lea1333 Ahooooj, darí sa hádam dobre, zatiaľ žiadne potiaže, občas pichne v podbrušku, ale to je vraj ok... A ty ako? Boli ste v tom CARe alebo sa snažíte prirodzene?

kacena85
18. apr 2012

@lucianak no to hej ale tak ked budu dve budu dve hehe nic nenarobime, radsej dve ako ziadne a by som sa strasneee tesila

lea1333
18. apr 2012

@lucianak tak to je super ,drzim ,palce 😉 my ideme do centra na druhy tyz!myslim ,ze prirodzene to nepojde!:

lucianak
18. apr 2012

@kacena85 tak ja som mala dojem, že tiež sme trafili dve vajka, ale tlkotalo jedno srdiečko.... ale aj dve by potešili 🙂

lucianak
18. apr 2012

@lea1333 A už vám aj robili nejaké vyšetrenia, alebo ešte len budú? Tam si vás isto vezmú do parády a všetko dobre dopadne.

lea1333
18. apr 2012

@lucianak teraz ,ideme na prvu konzultaciu!dufam ze vsetko ,dobre ,dopadne ,lebo uz to ,je rok co sa zbnova snazime a to je dlho!:

lucianak
18. apr 2012

@lea1333 Mojej kamoške sa nedarilo 2 roky a potom zrazu, keď si povedali, že nebudú tlačiť na pílu a že si dajú pauzu tak to zrazu vyšlo. Možno ste už obaja z toho nervózni, že sa nedarí... Ale v centre to napravia určite a budeš medzi nami tehuľami 🙂

kacena85
18. apr 2012

@lucianak no teraz ocakavam ovu aj sme naraz s drahym doma dva dni tak snazilkujeme o 106, idem konecnee tie nestastne okna umyt 😀 😀 😀

lea1333
18. apr 2012

@lucianak verim v ,to ,aj ,ja ,len ,je ,tazke na ,to nemysliet sak my ,vieme o tom svoje! ☹

lucianak
18. apr 2012

@kacena85 Okná majú čas, šup na zdenka 🙂

lucianak
18. apr 2012

@lea1333 Ja viem, tiež som chcela by rýchlo rýchlo tehu, ale všetko má svoj čas určite sa raz dočkáte, možno aj 3x 🙂

lea1333
18. apr 2012

@lucianak neblazni jedno staci ,!🙂ty si ,kolko po potrate ,otehu ?

lucianak
18. apr 2012

@lea1333 6ms mi už nedošla. Aj som tej januárovej povedala, že nech si to pekne užije, lebo je tohoto roku posledná a zobrala to na vedomie 😉

lea1333
18. apr 2012

@lucianak super rychlo ja si myslim ze my mame problem sak snad,to ´vyriesia!:

lucianak
18. apr 2012

@lea1333 A tvoj doki ti nič nepovedal, nepozeral, čo sa deje, či ako? Nejaké testy porobiť alebo ja neviem, čo sa v takejto situácii všetko má riešiť..

lea1333
18. apr 2012

@lucianak nic neriesil ,len ,poslal ,draheho na spermiogram a ,potom ,mi ,povfedal ,ze nasadi ,hormonyx´ä ,ale ,to ,iste ,mi ,spravia v centre ,a ,viac ,sa ,budu ,snazit ,tak ,som ,sa ,hned ,objednala ,tam!:

kacena85
18. apr 2012

@lucianak uz sooooooooooooooooooooooom rano 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi2
18. apr 2012

viete mi niektora poradit koli tym vysetreniam?? co vsetko treba?? dnes som bola u mojho dr. a ten povedal, ze nebojte sa, treti krat to klapne uricte. som na vazkach, chcem aj zacat a chcem si to dat ja presetrit.. neviem co robit.. 😖

monika2712
18. apr 2012

@lea1333 no praveze moze to byt aj ovulka, kedze su aj zeny ktore otehu este kym im prisla prva mrcha po kyrete.. ale to by jej zrejme povedal, ze prave ovuluje, takze skor to bude mat PMS, teda tie bolesti budu zrejme z prichadzajucej mrchy.

zitaje
18. apr 2012

@monika2712
@kacena85
@lea1333
Baby ale toto je brutalita, ja sa ledva postavim, furt tu len vzdycham a menim polohu, nemozem nijak byt, a navyse!! mam 37,9 teplotu!!! Zo spanku ma 2x zobudila bolest.
A ako na potvoru, dnes som mala ist aj na orl kontrolu, odovzdala som tam karticku a posledny nalez a v tych bolestiach som tam uz nesla, takze nemozem ist ani na pohotovost - ci mozem, len neviem, ci ma vobec osetria 😠

lea1333
18. apr 2012

@zitaje urcite ,chod na ,pohotovost!:

bambi2
18. apr 2012

@zitaje ty mas este stale tie bolesti po kyrete ci co?? 😕 😕

kaculiatko88
18. apr 2012

@bambi2 tak ak to nechce riešiť tvoj gynekológ choď cez obvodného lekára. Na genetiku môžeš ísť aj sama sa objednať. Tam ti bude treba obidvoch zdravotné karta, a aby ste vedeli rodokmene a ochorenia. A oni ti určite napíšu do správy, že doporučuje hematologické. A tak postupne si urobíš vyšetrenia. Výmenný lístok ti do 1. apríla 2011 netreba. Len sa nenechaj odbiť.
@monika2712 takže výsledky negatívne. Tak to gratulujeme 🙂 🙂

bambi2
18. apr 2012

@monika2712 ahoj moja, ako sa mas?? som ta tu dlho nevidela, dufam, ze je vsetko ok!!!!!
prosim ta este, ty si tiez robila tie testy?? co si mam dat urobit, tie najdolezitejsie??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre