Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

tututu
26. jan 2011

@zlatat no určite sa posnažíme po 2-3 cykloch- uvidíme ešte podľa endokrinologičky 🙂

zlatat
27. jan 2011

@tututu aj ty chodíš na endokrinológiu? Aj ja. BUdúci mesiac mám ísť na kontrolu, tak sa jej tiež spýtam, čo ona na to.

zlatat
27. jan 2011

@silvia371 ja som mala kyret v stredu a ešte v pondelok som slabúčko špinila, potom už nie

zlatat
27. jan 2011

ja som včera večer mala také hrozné bolesti 😒 - pravý vaječník, prešlo mi to na podbruško, des, v noci som ani spať nevedela poriadne ... veľmi sa to podobá na ovulačné bolesti, takžte dúfam, že je to naozaj ono a o dva týždene bude mrcha

vivienkatka
29. jan 2011

Ahojte kočky tak prva mrcha skoncila a rozmyslam ci sa mam vrhnut do snazenia či este počkat ako zdravotne sa citim dobre .tak neviem vaham ci este pockat alebo nie

marikac
29. jan 2011

@vivienkatka my sme sa vrhli po 1 mrche na to.-lekarka mi potvrdila, ze vsetko je zahojene ako ma a nevidi prekazku.....
tak ked si aj ty fit-do toho ! 😉

vivienkatka
29. jan 2011

@marikac aj mne doktor povedal že je všetko ok.tak rozmyslam ze asi ano ale bojim sa trosku dufam ze uz bude všetko dobre

majaja86
29. jan 2011

@vivienkatka Ahoooj.... no my sme sa do toho pustili tiež po 1 mrche.... povedali sme si, že ak má byť zdravé bábo, tak bude či s tým začneme hned alebo neskor... je však pravda, že som sa velmi bála, ale tak veľmi túžime po bábätku, že čakať nedokážeme 😉 No a pravdepodomne zatiaľ nie som tehotná.... už čakám na 2. mrchu..... takže tvoje telo sa rozhodne kedy je správny čas....je tu veľa žien, ktoré otehotneli hned a majú zdravé bábätka.... to ma povzbudilo do znaženia, ale ty musíš vedieť najlepšie kedy je ten správny čas... hlavne pozitívne myslenie 🙂

marikac
29. jan 2011

@vivienkatka boji sa kazda, co ma za sebou podobnu skusenost
s tym nic nenarobime ☹

vivienkatka
29. jan 2011

@majaja86 dakujem za povzbudenie a pojdem do toho citim sa dobre uvidime ako to dopadne ale bola by som rada keby som ostala tehu strašne chcem babo uvidime ako bude,dakujem kocky ste super a prajem vam aby ste boli cim skor tehu.

flowerfairy
30. jan 2011

@vivienkatka @marikac To je skvele, ked vam doktori povedali, ze je vsetko v poriadku, tak to urcite skuste 🙂 Prajem vam vela stastia. My sme uz si teraz ovulku premeskali, aj sme chceli pockat, ale vo februari rozhodne zaciname!

solinkarka
30. jan 2011

Ahojte..tak my sme vcera mali s mm prvy krat sex po kyrete...bola som zevraj nejaka uzka ale potom to uz bolo ok 🙂 uff ale dal to do mna..ale nemylim ze by z toho bolo nieco bo ich mal v sebe uz dost dlho 😀

vivienkatka
30. jan 2011

@solinkarka ahoj aj my ked sme mali sex prvy krat po kyrete bolo to take cudne tiez mal problem sa dostat domna ale potom bolo ok len to trsku bolelo ale teraz je to uz dobre, a rozhodla som sa ze budeme pracovat na dalsom mimi,

solinkarka
30. jan 2011

@vivienkatka super ani my nebudeme cakat...nech sa stane co sa ma

vivienkatka
30. jan 2011

@solinkarka presne tak tak ti držim palce

solinkarka
30. jan 2011

@vivienkatka podobne..od kedy zacinate?

vivienkatka
30. jan 2011

no chcela by som cez plodne dni tak uvidime a vy ?

zlatat
30. jan 2011

ja asi počkám a po 2.mrche sa na to vrhneme

majaja86
31. jan 2011

@vivienkatka Držím prstíky, aby vám to čo najkor vyšlo 🙂

vivienkatka
31. jan 2011

@majaja86 dakujem

silvia371
31. jan 2011

Ahojte dievcata, chcem sa vas opytat na hcg, som 12 dni po kyrete a dnes som uz bola druhykrat na kontrole, ci mi klesa hcg a onkomarker ca125, pretoze pri prvom odbere {tri dni po zakroku} som ich mala dost vysoke....v stredu budem mat vysledky, ale bojim sa....dakujem

silvia371
31. jan 2011

....a tehotensky test stale silno pozitivny....

solinkarka
31. jan 2011

Ahojte...ja som dnes testovala ovu testom a bol negativny supeeer 😀 som rada ze sa mi teda ovulka potvrdila na 19 den po kyrete...takze na buduci tyzden cakam prvu mrchu jupii 🙂

zabka1984
31. jan 2011

@solinkarka uz ste to skusali? tak skoro?

simaha
2. feb 2011

Chcela by som sa opytat ci mavate bolesti podbrusku tie co ste po kyretazi.Ja som bola na kyrete 17.11 doktor mi povedal ked som bola na kontrole ze je vsetko v poriadku a ze po troch cykloch mozeme snazilkovat ,ze nemusim prist ani pred tym prist na vysetrenie.Posledny mesiac mam take zvlastne bolesti v podbrusku teraz neviem ci to je tym ako ma cistili alebo mam ist doktorovi.Po porode som mala tiez take bolesti ale bruchurodila som cisarskym.

solinkarka
2. feb 2011

@zabka1984 ako skoro?

vivienkatka
2. feb 2011

Ahojte kočky ako sa mate? ako sa vam dari?my sme sa zacali snazit o mimi ale neviem je to nejake cudne ked sa milujeme uz to nieje ako pred tym neviem co sa stalo ale nedokazem sa nejako uvolnit som nejaka napata,neviem preco ale priatel povedal ze som nejaka ina ze ako keby som myslela na nieco ine pri tom no neviem co sa deje ,

myzma
2. feb 2011

@vivienkatka ahoj... kazda tieto veci prezivame inak... mne trvalo takmer 3/4 roka, aby som sa nejako z toho vsetkeho dostala... pre mna bola ta strata velmi velka a bolestiva a nedokazala som si predstavit cakat opät babätko.. skor som sa bala, ze opät otehotniem... ked bola uzdravena moja dusa (a nevrdim, ze to nezabli dnes, ked si zmyslim na mimi), otehotnela som na prvy raz, co sme sa milovali bez ochrany... necitala som tvoje prispevky na predoslych strankach, mozno pisem od veci... ale ako sa ma tvoja dusa? myslim, ze to zohrava velku ulohu v tomto vsetkom....

solinkarka
2. feb 2011

@vivienkatka ahoj moja

vivienkatka
2. feb 2011

@myzma ahoj dakujem ze si napisala no ja neviem mozno az pri velmi tuzim po dalsom mimi a mozno podvedome sa bojim aby to tak nedopadlo ako pred tym ,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre