Dá sa na Slovensku zohnať Mifepriston?

mia0001
10. sep 2009

ahojte,potrebovala by som radu....najde sa tu nejaka mamicka ktora isla na potrat a ma skusenosti s touto tabletkou? MIFEPRISTON sa vola....a ci je vobec u nas dostupna.dakujem.

zofia77
9. okt 2010

Ahoj u nas ani v Cesku Mifepristone nie je registrovany. Je registrovany v 26 krajinach Europy. Podla lekarskych studii je bezpecnejsi ako chirurgicky zakrok. Prave jednoduchost jeho pouzitia moze byt u nas problemom jeho schvalenia. V susednych krajinach ho mozes ziskat napriklad v Rakusku asi za 400 Euro, alebo v Madarsku. Musis vsak kontaktovat nejakeho gynekologa, alebo kliniku. Viac informacii si najdes na nete. Aj postup ako sa presne uziva. Moze sa uzit len do 49 dna tehotenstva.

zetuzeta
5. feb 2011

to hej to este mozem lebo to je 49 dni od úposlednej menstruacie nie a kedze mne ho este ani nevidno na sone ci jak sa to bvola tak este mozem nasla by som si aj jak sa uziva len neviem kde ho kupim fakt nechcem babetko pozdejsie nao ale teraz urcite nie..nechcem nemozem.taze v madarsku by sa malo dat kupit v lekarnach??a neexistuje aj inekcia na potrat ?

latvia
5. feb 2011

@zetuzeta toto by si mala vydiskutovat so svojim gynekologom, potrat nie je zjedenie tabletky a koniec 😕 okrem toho nikde v lekarni nic take nezozenies len tak, na to potrebujes minimalne recept od gynekologa, takze zbytocne sa budes pytat co a ako, zajdi za svojim gynekologom nech to s tebou poriesi

zetuzeta
5. feb 2011

no bola som .. povedal mi ze este mi nic nevidno na sone len mam zvacsenu matercniu ez si mam urobit po 10 tich dnoch test a prist a ze pojdem na vyskrab:Ale ja nechcem...vobec.. ist .A pyxtala som sa na inkeciu povedla ze neexistuje tak ja uz neviem .Ale viem ze na vyskrab nechcem ist vobec.A mozno ani niesom nemozem byt len velmi prechladnuta lebo mam starsne bolesti v podbrusku pichanie..a take krce.. ktore po par sekundach prejdu aj pri moceni ma to hrozne boli.Neviem co si mam mysliet.Ale v pondelok skocim ku urologovi nech sap ozrie ci niesom prechladnuta.Lebo necitim sa vobec ako tehotna

zuzanapriadkova
8. okt 2013

ahojte kde by som mohla zohant tabletky Mifepriston? poradte mi prosim vas

kiki68
11. okt 2013

jedine v zahranici,ale to,ze ho uzijes este neznamena ze neskoncis na kyrete. Urcite to uzi len pod lekarskym dohladom a nie ze Ta napadne to objednavat z netu....

karle17
5. apr 2018

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre