Dve čiarky a vnútri len prázdno 😢

adrianka7d
16. máj 2019

Ahojte baby , s mužom sme sa snažili o bábo cca tri mesiace a podarilo sa dve čiarky ... Tak som sa už tešila ,plánovala a v stredu som bola na kontrole teším sa na tú malú fazulku že ju uvidím počítam že už by mal byť 8 tt a dr mi povie že tehotná som ale je tam len dutina bez plodu normálne som ostala ako obarená ani som nevedela čo sa jej mám opýtať proste nikdy by ma ani nenapadlo že sa také niečo môže stať .
Zajtra mam ísť ešte na kontrolu a buď hneď zajtra alebo v pondelok ma čaká kyret ...nemáte niekto niečo podobné ? Po akom čase ste sa začali snažiť znova ? A ešte máme ísť o dva týždne na wellness s ktorého asi nič mať nebudem keďže sa nebudem asi moc kúpať ... Ach ...nech to mám už za sebou

rybka16
17. máj 2019

Ešte nevešaj hlavu. Píšeš, že máš nepravidelný cyklus, to mohla byť ovulácia oveľa neskôr ako v tom "ideálnom" 28-dňovom cykle, ktorý sa používa na výpočet dĺžky tehotenstva. Ja som mala rozdiel medzi termínom podľa MS a podľa sona skoro tri týždne, lebo som mala vyše 40-dňové cykly, a už mám zdravého štvormesačného syna. Ja som ale aj vedela, kedy bola ovulácia a že bola neskôr. Musela som mať potvrdené tehotenstvo čo najskôr, lebo som potrebovala rýchlo začať brať lieky na štítnu žľazu, takže na prvom sone bolo vidno len vak a žlté teliesko. Môj doktor ma nijako nestresoval, len povedal, že uvidíme, čo z toho bude. O dva týždne sme už potom videli embryo aj so srdiečkom.

ikonica
17. máj 2019

Anembryomola... Mala som to pred rokom.. Sla som na kyret hned po potvrdeni aj inym lekarom, lebo pri tedto dg by mohlo hodne dlho trvat, kym sa spusti potrat... Ab ked podla rychlo klesajucich hodnot hcg z 2 dni sa uz rozbiehal...

ikonica
17. máj 2019

inac ja som bola na sono v 6tt.. Bol tam vacok zodpovddajuci 6tt a nic v nom ale hovorili, ze mozno len posunuta ovu... Ale za 4 tyzdne znova vak zodpovedajuci 10tt a nic v nom..... Normalne som mala tehu priznaky, nevolnosti, zapchu a pod... V den ked som sa to dozvedela hcg cez 90000 na dalsi uz len 72000...

morigan555
17. máj 2019

@adrianka7d ahoj....viem presne ako sa cítiš, mám za sebou 3x potrat, z toho 2x kyret, keďže už som bola cca v 14tt...je to ťažké, naozaj,vtedy sa mi zdalo, že už nemám ani silu znova byť tehotná, bála som sa, ale podarilo sa ( hormonálne lieky, inseminacia a v mojom prípade pichanie injekcií každý deň)...malý má skoro 4roky a ja som znova tehotná, ani neviem ako, mám strach, bola som na sone v pondelok , ukázalo 5+3tt , bol tam gestacny aj žĺtkovy, a čakám na kontrolu až 4.6.🤨...dúfam že bude všetko ok, a ver, že to príde aj u Teba ..❤️.....a daj vedieť ako si dopadla, keď som si prečítala tvoj príspevok, hneď som si spomenula ako som sa cítila ja, čiže držím silno palce...

dagmar13
17. máj 2019

Ahoj ,ja som otehotnela 2 mesiace po laparke,a na kontrolu som bola v 8tt a srdiečko bilo....išla som na kontrolu o 2 týždne s tým že dr mi dá už aj knižku...prišla som a verdikt bol zamlcany potrat a srdiečko nebije...hrozne bolo to na moje 30 narodeniny 😪 na kyretaz som bola túto stredu a brucho má troška pobolieva a bolo mi povedané,že najbližšie az o 3 mesiace ....

lapaloma1987
18. máj 2019

@adrianka7d ako si dopadla?

adrianka7d
autor
18. máj 2019

Ahojte baby , ďakujem vám veľmi pekne za podporu , takže skončilo to tak že dg anembriomola a už mám po kyrete ..cítim sa celkom dobre ... Až na to že mi je moc smutno za fazulkou 😭

c_est_la_vie
18. máj 2019

@adrianka7d treba to brat tak ze nieco nebolo v poriadku a ak by prezilo, len by sa trapilo a vy s nim. Takto mozete o 2-3 mesiace opat skusat a mat sancu mat krasne zdravucke babatko . Drzim palce

adrianka7d
autor
18. máj 2019

@c_est_la_vie jasné veď budem dúfať za ďalší raz to vynde , aspoň že už jedno mám pomáha mi lepšie sa stým vyrovnať 💖

adrianka7d
autor
18. máj 2019

@dagmar13 ja som bola včera na kyret a tiež mi tak bolo povedané , a to mám už akurát nastúpiť do práce tak neviem ako to bude ...

adrianka7d
autor
18. máj 2019

@morigan555 ďakujem pekne budem držať aj tebe palceky nech ťa radosť neskončí tak ako moja , skončilo to včera kyretom.

dagmar13
18. máj 2019

@adrianka7d ja som išla hneď na druhý deň, keďže mám sedavu robotu a nechcela som byť doma 😣 držím teda palce nech sa darí 🙂

adrianka7d
autor
18. máj 2019

@dagmar13 ďakujem krásne podobne 💞

nevludna
18. máj 2019

@adrianka7d posielam objatie❤️❤️

evita168
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrianka7d
autor
18. máj 2019

@nevludna ďakujem krásne veľmi potešilo 💖

rrybka
18. máj 2019

@adrianka7d anembryomola..tusim

kiara3
18. máj 2019

@adrianka7d No mne tiez nebolo vidno plod...To som pockala dva týždne že meškaju a isla na sone nebolo nic len presne ten zacinajuci obal...a dr mi tiez zle asi o týždeň vyratal...maly sa nakoniec narodil o 2 týždne skôr...držím palce nech vám tp dobre dopadne

adrianka7d
autor
19. máj 2019

@rrybka presne tak 😢

adrianka7d
autor
19. máj 2019

@kiara3 mne meškali vyše 4 tt už mám za sebou kyretaz

kiara3
19. máj 2019

@adrianka7d to ma mrzí...prajem skoré uzdravenie...a na druhy pokus veľa štastia

adrianka7d
autor
19. máj 2019

@kiara3 ďakujem veľmi pekne , aj keď to už bude zložitejšie keďže v období keď sa môžme začať snažiť mám nastúpiť do práce tak neviem či sa hneď začneme keď už tam budem.lrbo ak otehotniem budem asi radšej na rizikovom od začiatku .

kiara3
20. máj 2019

@adrianka7d No človek sam nevie ked to sa ani neda naplanovat...My sme druheho mali naplanovaneho ale on sa rozhodol az po vyše roku snaženia...A to už prveho mame...Ale nakoniec prišiel presne v tedy ked mal...akurát mi končila pracovná zmluva a v robote to nevyzeralo ružovo...Tak vam držim palce...nas druhy pokus už ma 2r😊

nevludna
20. máj 2019

@adrianka7d aj ja som v novej praci a keby som otehotnela, je mi praca ukradnuta❤️ Neries pracu.

adrianka7d
autor
20. máj 2019

@kiara3 no pekne aj môj prvý prišiel hneď ako sme ho naplánovali a bude mať už tri , a som zvedavá kedy bude ten druhý pokus 💖💞🤔 u aby to bolo

adrianka7d
autor
20. máj 2019

@nevludna veď hej to je pravda 🙂

tanulienka85
14. jún 2019

@adrianka7d ahoj Adrianka, ja som to prave prezila minuty tyzden. Bola som v 10tt na prvej tehotenskej kontrole. Bolo to moje prve tehotenstvo. Lekar povedal ze mu nesedi termin podla poslednej menstruacie lebo plod je prilis maly, ale echo plodu bolo vidiet, tak povedal ze pockame 2 tyzdne a uvidi sa. Zaciatkom 12tt som bola na kontrole. Moja maternica bola tehotna a zodpovedala velkosti podla tt ale plod tam uz nebol. Posledny tyzden som velmi slabucko krvacala, napriek tomu sme sa modlili a dufali ze vsetko dobre dopadne. Ale muzovi som den pred kontrolou vravela ze uz sa necitim tehu. Prestali ma boliet prsia a aj nevolnost mi ustupila uplne. Na druhy den po kontrole som podstupila kyret. Bolo to pre mna hrozne. Citila som sa ako keby som isla na popravu a samozrejme citlivy lekar na prijme mi povedal ze nemam to brat tragicky, je to len geneticky material. Keby som mala nieco po ruke, asi to po nom hodim. Velmi tazko sa s tym vyrovnavame obaja s muzom, napriek tomu ze sme babo este neplanovali. Tehu vsetko zmenilo a teraz dufame v svetlu buducnost. Pockame na 2 cykly a pustime sa do snazenia. Prajem Ti vela sil.

adrianka7d
autor
14. jún 2019

@tanulienka85 ahoj viem presne ako sa cítiš ... Kto neprežije nepochopí , doktori sú hnusný nemajú žiadny cit a nevedia čo to pre teba znamená , keď sa už neskutočne tešíš na bábo a zrazu nič a ešte musíš zase toľko čakať .... Ja u vďaka Bohu mám jedného synčeka , bude mať tri rocky a už som ho pripravovala na súrodenca a teraz keď sa ma opýtal stále hovorim že bude až neskôr .. ja mám práve dnes 4tt od kyretu ,,, menzes nedohľadne už sa neviem dočkať kedy konečne príde , chcem to mať už za sebou , uz som sa stým aj nejak zmierila aj keď v prvých chvíľach to bolo ťažké ale asi to tak malo byť . Budeme len dúfať že nabudúce to uz vynde na 100% aj ja ti prajem veľa sil a hlavne nech sa vám to podarí :-*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre