Je možné, aby som mala syndróm vyhorenia po 3 mesiacoch v mojej práci?

jaja8_9
25. dec 2018

Ahojte, je to možné aby som bola psychicky na dne z mojej práce?? Pracujem tu 3 mesiace ako zdravotná sestra a psychicky nevládzem, pracovst mi neprekáža

kika52621
28. dec 2018

@anjelicek26 to je pravda ja som nastupila tiez po troch rokoch do prace avsetko ma boleli nohy lebo neboli zvyknute tolko stat chrbat lebo si odvikol sediet za pc a samozrejme hned som aj poriadne ale ze poriadne ochorela a to nehovorim, ze som nic nestihala :(

tilda84
28. dec 2018

@sassannka ja pracujem v centre soc.služieb - starí a chorí ludia. Svoju pracu mam veľmi rada. Tiež uvažujem ako ty. A veľmi mam rada takých ľudí ako si ty, veľa som sa od nich naučila. Škoda ze ich je malo. Oni, a aj ty, su ako anjeli.

tslobik
31. dec 2018

@sassannka financie sú dosť podstatné. Ja robím v najnižšie platenej sfére vyše 15 rokov. Práca ma bavila ale mám už toho dosť, keď vidím čo všetko s VŠ musím zvládať a za aký plat....To človek upadá do depresie pomaly. Začínam si vyčítať načo som vôbec študovala keď to nemá význam a rodina trpí nedostat. financií a v práci požadujú stále viac a viac. Radšej naozaj robiť stereotyp. prácu, nad ničím nerozmýšľať, nemať zodpovednosť a mať aj tak viac peňazí. Je pekné ak niekto robí svoju profesiu z presvedčenia, tak by to malo byť, ale bohužiaľ tento štát to degraduje. Veď rodiny musia žiť, nielen prežívať. A že výroba je povýšená nad zdravot. a starostlivosť o ľudí....nuž, smutné ale pravdivé. Tiež uvažujem stále o odchode z práce, naplňala by ma, keby bola ohodnotená tak ako má byť. Proste motivácia je silný faktor.

mondicka
9. jan 2019

@jaja8_9 ja mám vyhorenie, len čo na akúkoľvek prácu pomyslím :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre