Kedy ste dostali prvú menštruáciu po spontánnom potrate bez čistenia?

ketrin332
16. nov 2018

Ahoj te baby je tu niekto kto ma skúsenosti z menstruaciou po potrate.potratila som pred troma týždňami v 6 tyzny tehotenstva dva týždne som slabo krvacala.a tretí týždeň uz nic len výtok do žltá .dnes som išla na wc a taky ružový výtok na papieri môže bit začínajúca menštruácia?

pininka
16. nov 2018

Áno môže, ja som na tom bola približne ako ty.

selest
16. nov 2018

Normalne po mesiaci zhruba

ketrin332
autor
17. nov 2018

@pininka mala si silnu abo slabu menštruáciu?

pininka
17. nov 2018

@ketrin332 tá prvá bola veľmi silná, potom sa to už urovnalo a po treťom menzese som opäť otehotnela

viktoria1425
17. nov 2018

@ketrin332 po 5 tyzdnov čiže sa mi to trocha natiahlo. Az tretiu menstruaciu som mala normalnu (prve dve som mala obrovské bolesti).

sweetdreams
17. nov 2018

@ketrin332 raz až po 6 týždňoch od začiatku potratu, druhý raz presne po mesiaci. Prvá menštruácia bola o cosi silnejšia.

ketrin332
autor
17. nov 2018

@pininka a uz si nemala žiadne problémy keď si otehotniela? Chcem skusit ties po 3 mesiacov

pininka
17. nov 2018

@ketrin332 našťastie nie, ale pri ďalších dvoch deťoch mi pre istotu doktorka predpísala duphaston. Už sa nič zle nezopakovalo našťastie. Pri dcérke som už nebrala nič a tiež bolo všetko ok.

ketrin332
autor
17. nov 2018

@pininka to rada počujem ja mam tiež 3 detičky dvoch chlapcov a jedno dievčatko chlapci maju 10 11 a devcatko 8.stvrte som potratila troch tehov bez problémov .mala som vnutromaternicove teliesko dana 8 rokov , dala som vytiahnuť a po jednom cykle som otehotnela a siestom týždni potratila

pininka
17. nov 2018

@ketrin332 to mi je ľúto. Ja som tiež brala.kvoli menzesu rok hák a po vysadení som otehotnela s poslednou,viac detičiek už mať nebudem, pri cisárskom som sa dala sterilizovať kvôli zdravotným dovodom

ketrin332
autor
17. nov 2018

@pininka po potrate si tiež mala zlty vytok keď si prestala krvacat? Ja sa pitam lebo ešte som potrat nemala as ten prvý. Dva týždne som krvacala a na trety týždeň len žltý vytok .a tak citim že asi na tento týždeň budem mať menštruáciu a to ten týždeň uz bude stvrty po potrate.

pininka
17. nov 2018

@ketrin332 áno mala som na koniec už len také spinenie

ketrin332
autor
18. nov 2018

@pininka koľko to trvalo to čistenie?

pininka
18. nov 2018

@ketrin332 už si nepamätám, ale viem že mama mi hovorila že po kyrete nemam čo tak dlho krvácať. Ale prešlo to a potom bolo už všetko ok.

evka1491
20. nov 2018

po spontannom potrate v 17tt, bez kyretu som dostala menstruaciu presne nacas ako vzdy dovtedy na 26. den potom