Manžel je starý na druhé dieťa

youknow
22. jan 2013

Dobry den, chcem poznat vas nazor. Narodil sa nam syncek, bez uska, s hydrokelou, ktoru sme museli dat operovat, ked mal tri mesiace, mal z nej velke bolesti bruska a koliky, nehovoriac o usku, co sme vobec necakali, mala som problemi s kojenim - malo mliecka - a to som mu chcela dat to najlepsie, co taky drobec potrebuje - prsnik a mliecko, tak som sa trapila 4 mesiace. Po tom vsetkom ma syncek teraz uz 6 mesiacov a je to nase zlaticko. Dosledkom je, ze si syncek vyzaduje ozaj vela pozornosti. Manzel ma vsak 36 rokov a na druhe dietatko uz nie je vela casu, ak ho nechceme mat po manzelovej 40-tke. Avsak na druhe dieta sme zatial velmi unaveni a nevieme si predstavit opat ten kolotoc, manzel navyse vela pracuje, ma sluzby, chodi unaveny domov, samozrejme, ze mi pomaha, no aj tak som casto sama doma, mama este pracuje, brat tiez dlho do vecera- takze mi nema velmi kto pomahat. Takze mam dve moznosti - bud masaker s dvoma miminami, alebo jedno dieta. Zvazovala som aj profesionalnu opatrovatelku, no neviem. Obaja sme s manzelom na tom tak, ze druhe dieta by sme mozno aj chceli, ale... Co by ste robili v mojej situacii?

mirka276
28. feb 2013

@elise potom som to uz nasla, ale este skor som ti napisala. a omluvam sa, ak som sa ta nejak dotkla. a jasne, ze nie ste stari. aj ja mam 38 a este by sme chceli, ale bohuzial uz nemozem mat, lebo by to bolo velmi rizikove. A drzim palce, nech sa podari ked velmi po tom tuzite, a nech ste vsetci zdravi,

domin85
28. feb 2013

@youknow necitala som vsetky prispevky, tak mozno uz ti aj podobne niekto napisal. Moj otec mal 37 ked som sa narodila a pri sestre oslavoval 40. A to bolo v case ked nebolo obvykle mat deti takto neskor. A bol aj je supertato 😉

tereza79
3. apr 2013

náš mladší syn má 2 roky a 3 mesiace a manžel tento rok oslavuje 50r,žiaden problém a nemám vobec pocit že by bol starý veď nemá 90 rokov.

dossy
11. apr 2013

Moj priatel ma 46 rokov !!! mame 5 mesacnnu dcerku a chcem este jedno ... !!! Takze to ako odpoved staci !!!

ritusuk
11. apr 2013

ahoj @youknow ja mam masaker s 3mimi,dvojcata sa narodili v 32tt a bojovali o zivot,Zojka sa narodila do roka od porodu dvojciat a tu som prenasala plus starostlivost o dvojky do posledneho tyzdna tehu,buduci manzo ma 36r. a zvladol to🙂 dokonca sa priznal,ze teraz je urcite o 100% lepsim otcom akoby bol mozno pred 10-15r.,kedy moznost mat deti,striktne odmietal.nas znamy mal dceru v 48r. a je ukazkovy otec.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre