Mini abort. Stalo sa vám to tiež?

wanduska
25. okt 2008

napadlo ma zalozit tuto temu, kedze na internete je o nej relativne malo a u lekarov patri skor k bagatelizovanym temam. prave som sa vratila po dvoch dnoch na kramaroch domov, kde som cely cas pocuvala, ze aaaaaaaaa to ste boli tak troska tehotna ale to je nic, nad tym si nelamte hlavu. moja gynekologicka to pre istotu nazvala zhlukom buniek - lebo vsak vy ste taka citliva na tuto temu (lebo som sa rozplackala)...takze teraz tu sedim doma a citim potrebu o tom s niekym pokecat. tak ked mate chut si podumat, tak sa ozvite, budem rada

dicinka1
25. okt 2008

wanduska..rada by som ti pomohla...ale ako?je to hnus,ked ti niekto povie,ze to este nebolo nic..ja to povazujem za zivot..aj ked su to este len bunky...co sa delia...je to zivot...

wanduska
autor
25. okt 2008

hmm, je to divne a dost dlho sme s manzelom riesili bozsky syndrom lekarov..ze preco su taki, ci to robi realita s ktorou sa kazdy den stretavaju, ci je z prepracovanosti alebo jednoducho uplna absencia empatie. alebo ci im iba robi dobre vidiet, ze je im clovek uplne vydany napospas...

misik1
25. okt 2008

wanduska to je mi luto...hej pre nich je to nic, stretavaju sa s tym casto,ale trochu empatie by predsa v kazdom malo byt...a preco si temu nazvala mini abort...bolo to velmi vcasne stadium alebo kvoli tej bagatelizacii zo strany lekara...

dicinka1
25. okt 2008

proste je to svinstvo ako to lekari beru..oni to beru obycajne..lebo to nie je ich..tak sa k tomu chladne staviaju...hanba im! ☹

wanduska
autor
25. okt 2008

mini abortom to nazvali lekari... takze nado mnou vacsina kyvala rukou - v style, ze to predsa nie je nic, je to uplne bezne - jeden mi este aj vynadal, ze "co tu placete". a keby to nebolo dost tak ma dalsie tri dni tyrali roznymi teoriami. pocas mojho nemocnicneho pobytu som sa dostala do styku so styrmi lekarmi. a kazdy z nich mal inu a uplne rozdielnu teoriu. napr. nic nesmiete jest, lebo to budeme musiet vycistit (mali tym na mysli laparoskopicku operaciu), ste mimomaternicovo tehotna, alebo jedna lekarka za mnou stale chodila a tvrdila mi, ze som aj nadalej tehotna...zufalstvo... pytam sa, ze kto to ma vydrzat s nervami.

dicinka1
25. okt 2008

vies...keby sa to tykalo lekarovej dcery...oleeeeeee ci by sa tak spraval....ci by len kyvol rukou,ze to nic nie je.. 😠

wanduska
autor
26. okt 2008

hej, ja som uz rozmyslala, ze im nieco take poviem...ale vies, clovek tam je zufaly, bezbranny, vydany im na pospas...takze v podstate nedokaze ani zareagovat..

dicinka1
26. okt 2008

wanduska,ja viem,ze ti tam bolo zle..a myslela si len na to,co sa stalo..musime to hltat..co uz... ☹

honey777
26. okt 2008

Ahojky Wanduška. Ja som mala tiež tzv. mini abort pred 1 a 1/2 rokom. Bolo to 1. cyklus, čo sme si povedali, že už je čas mať dieťatko. Mala som 2x s odstupom 2 dní slabulinký test. V „6. týždni“ som bola na SONO a Dr. sa vyjadril, že niečo vidí, ale ešte nevie potvrdiť, či je to tehotenstvo. V krvi som mala HCG 30. Mala som rpísť o týždeň. Ale žiaľ, to som už došla po menzese. DR. sa vyjadril, že to NIČ nebolo. Aj napriek pozit. testu aj krvi !!! Bolelo to, veľmi. Ale už to je zamnou. Lenže odvtedy som stále snažilka a to bolí viac. Ako dlho sa snažíte ? Prajem ti, aby tá bolesť skoro prebolela a nahradená bola radosťou zo skutočného tehotenstva.

lienka79
26. okt 2008

ja som mala 2x mini abort v 6tt..ale asi vdaka tomu,ze tu mame taku malu,komornu,skoro az rodinnu nemocnicu a gynekol.oddelenie..mam len dobre spomienky,aj na porod...
Dokonca,ked som bulila na izbe..sestricka ma utesovala a boli velmi mile....take ludkse.
tAKZE je fakt smutne, ked sa clovek a casto sa divim,ze ZENY vedia byt tak hnusne,mnohe su matlami,takze asi vedia,ake tje...
A zvlast smutne,ze lekar,ktory by mal mat empatie na rozdavanie..je casto pekne h.o.v.a.d.o...
Myslimz,e okrem diplomu by mal kazdy absolvovat nejake psycho testy,alebo tak.
S vynimkou patologov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre