Missed abortion - ako dlho ste sa čistili?

lentilienka
27. jún 2008

Ahojte babiky.
V pondelok budu 2 tyzdne co som po kyrete kedze som mala missed abortion (zamlknuty potrat). Prve dva dni som takmer vobec nespinila ani nekrvacala a ani ziadne bolesti som nemala. Potom som vsak zacala spinit. Cely cas ma bolieva podbrusko a mavam az take rezave bolesti. Vcera ked som bola na wc, tak zo mna vypadlo nieco ako tkanivo. Nieco ako nejaka koza ci co. Nebola to krvna zrazenina. Tak teraz som na pochybach. Je mozne ze telo sa docistuje este tak dlho?
Ako dlho ste sa cistili vy a mali ste nejake bolesti? Ako dlho ste boli este doma na PN? Lezali ste cely cas?

poleva
27. jún 2008

ja týžden, potom to bolo o.k
skús zavolať lekárovi, ja som také veci konzultovala aj s ním

sloniiicek
27. jún 2008

ahoj lentilienka - napisala som ti do temy missed abortion. 😉 ale rozhodne, ked mas bolesti, tak by som to konzultovala s lekarom. aby si nechytila nejaky zapal a komplikacie.

bay
27. jún 2008

ja 15 dni. 14 dni je vraj ok. Som sa pytala Dr. 😉

lauritka
27. jún 2008

ahojki..ja som sa cistila po prvom MA len par dni... potom uz len slabe spinenie ako ked konci mrcha.
a teraz po druhom to bolo horise..trva to skoro tri tyzdne..ale uz len uplne slabucko. ale prve dva tyzdne som normalne krvcala - dali mi potom inekciu na stiahnutie maternice.
ak sa ti nieco nezda, radsej skoc za lekarom nech ta pozrie. pa.

vavenka
27. jún 2008

Lenti ja som sa cistila asi len 3 dni ale podbrusko som citila cca 2 tyzdne, MS potom dosla o 6 tyzdnov....Drz sa a nebud smutna, nabuduce sa to urcite podari aj s uspesnym koncom 🙂

sloniiicek
27. jún 2008

ahoj lauritka. takze sa to opat nepodarilo. ☹ je mi z toho smutno. ☹ drzte sa pekne. budeme na vas mysliet.

lauritka
27. jún 2008

bohuzial....boh nam nejak nepraje.. mala som tam dost velky hematom a plodovy vacok bol naruseny..mimi malo 7mm ale nebilo mu srdeicko..takze uz sa nedalo nic tobit 😒

sloniiicek
27. jún 2008

neboj, raz sa dockate. a teraz sa vam podarilo prirodzene, alebo ste boli na umelom oplodneni? tusim to prve ste mali to IVF. ak si dobre spominam.

lauritka
27. jún 2008

zase sme isli na transfer, este sme mali dvoch mrazacikov..vsetko vyzeral ov poriadku... teraz budeme skusat prirodzene aspon par mesiacov ..mozno motyka vystreli ;) nechcem uz tie hnusne hormony ani vidiet. len som z nich spuchla 😀

sloniiicek
27. jún 2008

jasnee, mozno sa to podari aj prirodzene. ved uvidite. moc, moc na teba budem mysliet. zaregistrovala som, ze si bola 2x tehu. tak som sa tesila. a az teraz som si vsimla, ze to nevyslo. neboj raz sa istotne dockate. mozno, ked to budete najmenej cakat. 😉 a kedy sa zacnete snazilkovat?

lauritka
27. jún 2008

dakujem sloni.. my si uz si pozor nedavame.. moj lekar povedal, ze netreba pauzu, pokial vsetko bolo bez komplikacii... takze uvidime.. ;) a ty uz to mas "za par " tak ti prajem pohodovy porod. 🤐

sloniiicek
27. jún 2008

dakujem kraaasne. hej, ani sa mi nechce verit. 😉 ze sa nam to tak krati. po vsetkych problemoch, co sme mali. 😉 som neverila, ze to takto daleko dotiahneme. a predsa. teraz sa malej lubi v brusku a nechce sa jej ist von. 😀
inak tiez som niekde citala clanok, kde pisal doktor, ze ked neboli ziadne komplikacie po cisteni, ze netreba cakat.

loginka
27. jún 2008

ahojte dievcatka,
bohuzial aj mne sa to stalo
je to cestve, este musim ist na kontrolny utz v po, bolestne zistenie prislo tentp tyzden 8tt, ked nevideli plod v CARe
tyzden predtym u mojej doktorky som mu videla bit srdiecko
neviem co mi povedia, ci sa sama vycistim, alebo bude nasledovat kyret
neviem co na to v robote, lebo som bola pre istotu vyse mesiaca PN, budem moct ist do roboty hned po kyrete?
lentilienka, lauritka, aj ostatne je mi to veeeeeelmi luto, verim, ze cas to vylieci a caka nas vytuzene stastie
toto bolo moje prve tehotenstvo po 1.IVF, bola som velmi stastna, cela moja rodina o tom vedela, teraz nemam sil im to vysvetlovat

loginka
27. jún 2008

este mam otazku, za aky cas sa mozeme znova pokusat?

lauritka
27. jún 2008

slonnik a necitala si to nahodou v casopise dieta ? 😀 junove vydanie ;)
loginka moja zlata..je mi velmi luto... ☹ niekedy si myslim, ze radsej to nemalo vyjst vobec..ako vyjst a potom to nedokoncit...hmmm... ale verim, ze sa raz dockame..neboj.
pravdepodobne pojdes na kyret.. tie hormony ti aj tak vsetko brzdai a aj keby si zacala krvacat, moze tam nieco ostat.. lepsie je to vycistit. hlavu hore, viem cim prechadzas..takisto cela rodina bola v soku.. 😖
ale mame este tolko sanci ;)

lauritka
27. jún 2008

loginka..niekto hovori, ze pauza tri mesiace, co lekar to iny nazor..... ale ja si myslim, ze telo si samo povie kedy je pripravene.. 😉 ako sa budes citit.

lia
27. jún 2008

logi a ty este beries nejake lieky??

sloniiicek
27. jún 2008

loginka - tak to je mi moc luto. ☹ ale neboj vsetko dobre dopadne a vy sa raz dockate. ak nebudes mat ziadne komplikacie po kyrete, tak nemusis byt dlho pn. zalezi aj od teba ako sa budes citit. ja som vobec nemala chut ist do prace.
a s tou rodinou, my sme to nastastie tajili. ale o to horsie bolo najblizsej rodine-rodicom a surodencom povedat, ze musim ist na cistenie a ze som bola tehu. neboj to zvladnete. urcite vas vsetci podporia.

sloniiicek
27. jún 2008

lauritka - asi to bolo v tom casopise. 😀

lia
27. jún 2008

lauri,ani ja uz nechcem ist na ivf 😀

lauritka
27. jún 2008

ja si ho kupujem kazdy mesiac od minuleho roku a prveho tehu....su tam dobre clanky, zbieram si vsetky cisla..raz sa to zide 😉

vavenka
27. jún 2008

Logi drz sa moja...My sme si pauzu nedali, zacali sme sa snazit hned, mne moja doki povedala ze treba pockat do prvej MS aspon ....

loginka
27. jún 2008

beriem este utrogestan
nedalo sa to utajit, lebo vedeli ze ideme na IVF, nabuduce uz budem cusat ako vos
lauritka ano mame este vela sanci 🙂 , asi by to bolo prilis krasne, aby to vyslo hned, musime si to este vybojovat
narocna hra, ale zivot neni pericko, ze?
mozno to vyjde aj prirodzene, to by bolo krasne 🙂

lauritka
27. jún 2008

no ani ja necakam. mimi sa aj tak neuhnezdi ak maternica nebude pripravena... 🙂 loginka aj ja si to velmi prajem prirodzene.. mam zly pocit z tych napichovanych vajicok atd.. je to take nasilu, aj ked viem, ze vela babenkam to vyslo..ale predsa... 😠 ..su to tazke zivotne skusky, ale sme silne ;)

vavenka
27. jún 2008

Ja som si akurat vcera zapalila sviecku, 26.6. bol moj TP ☹ a dnes rano som testovala 😉

lia
27. jún 2008

logi,davaj si pozor len do druhej ms,dobre??
kym beries utrogestan,same ti to neodide.az po vysadeni,ale ja si myslim,ze ta vycistia.robia to vzdy tak

lia
27. jún 2008

jeeeejjjj vavi,ty si tehu???od dnes???? 😀

vavenka
27. jún 2008

Lia uhm 😀 , ale do tejto temy sa to asi velmi nehodi...Zineky drzim vam vsetkym prsty velmiiiii

loginka
27. jún 2008

aj ja si prajem aby to bolo prirodzene, aj ked vyse 4 rokov to nevychazalo, mohlo by, bolo by to krasne a take naozajstne
toto je strasna alchymia a hra o nervy, aj ked som vdacna, ze veda je schopna nam v tomto pomoct

vavenka aky krasny 3tt!!! srdecne ti blahozelam!!! 🙂 🙂 🙂

lia
27. jún 2008

tak gratulujeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm vavenkaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ale hodi 😉 😉 aspon nas to podporiiiiiiiiiiiii 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre