Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
9. mar 2009

vevonček veď v novembri po vyšetreniach mi povedali že je všetko o.k. že môžme skúsiť a ja som ešte čakala nech to je presne pol roka aby mi to potom keby to náhodou nevyšlo nedávali za vinu že som nečakala a aj tak to na chuja dopadlo. To si proste nevybereš...

tatuska1
9. mar 2009

presne to nieje v tom cakani bud to vyjde alebo sa to cele dosere. 😠

adrikanatasa
9. mar 2009

tilly ano citila, ale nepripušťala som si to, proste som išla v piatok na sono s tým že to bude o.k. a hneď tam mi povedal že kočiar určite nekupovať ☹ vo štvrtok ma prestali bolieť prsia, ešte v utorok mi bolo zle potom už nie, ale celý týždeň stresy v tejto nakazenej robote tak to ináč ani dopadnúť nemohlo. a ešte som bola aj pred 2 týždňami lyžovať možno aj tam, ja neviem to je ťažko povedať..

vevoncek
9. mar 2009

adrika ale je to divné že ti doktori robili vyšetrenia prvý krát a bolo všetko o.k. a nakoniec to nyvšlo ani druhý krát tak asi niečo zanedbali asi nebolo všetko ok.

adrikanatasa
9. mar 2009

tilly ty nestresuj tebe to proste výjde a hotovo! Po MA býva spontánny? a po spontánnom ? dúfam bábatko 🙂

kodada
9. mar 2009

tilly nestras 😒
adrika mas v podstate "stastie", ak sa to tak da nazvat, ze ti uz po MA robili nejake vysetrenia ... mne nic, ani krv, ani ziadne testy ... boze keby ste vedeli aky mam strach ...

adrikanatasa
9. mar 2009

vevonček uvidíme, budem Vás informovať čo za čarovnú diagnózu mi to vyzistia 🙂

tatuska1
9. mar 2009

hovor mi daco kody to clovek len rozmysla co bude ked to pride a ten strach.ja na to nechcem ani mysliet!!!!!!!!a vy tehule vsetky co ste tak klud vsetko bude ok a aj ty adri chod za tym a nech ti urobia aj ine vysetrenia lebo dva krat to fakt nieje sranda.

adrikanatasa
9. mar 2009

tatuška moja známa z talianska 7 MA v priehehu 4-5tich rokov a ako 40 ročná porodila zdravého chlapčeka. A tam to berú normálne tam žiadne vyšetrenia nerobia. Ale jasné že ja na nich budem trvať asi aj muža pošlem na ten spermiogram lebo bez toho sa ja už na ďalší pokus nahovoriť nedám..

kodada
9. mar 2009

adrika, ale neviem ako to doktori budu posudzovat, predsa je rozdiel medzi MA a spontalnym potratom ... nie vzdy je na to predsa pricina, ale strasne ti drzim palceky, aby bol dalsi pokus uspesny, a nie je pravda, ze po spont. potate mozes hned otehotniet, aj tam sa odúruca pauza (cukru by ti to vedela lepsie povedat)

ja som v klude, kazdy den sa rozpravam z piskotkou, to som pri prvom tehu nerobila 😀 nech malicke citi ze ho naozaj chceme a uz teraz ho lubime

tilly
9. mar 2009

kod, viem, aký máš strach... 😔

adrikanatasa
9. mar 2009

kodada nestresuj aj ty, proste ja som mala smolu, ale vy budete mať za chvílu brušká a potom bábatká, a keď vy už budete mať bábatká začne bruško rásť aj mne 🙂 dobre som to vymyslela? 🙂

adrikanatasa
9. mar 2009

kodada ja skôr ako za pol roka so všetkými výsledkami v ruke nepovolím! možno to bola fakt náhoda a pánbožko si povedal že ešte nie tak to proste akceptujem..

tatuska1
9. mar 2009

adrika a ja sa pridam k tebe hej ??????????vyborne si to vymyslela 😉

kodada
9. mar 2009

ja sa snazim na to nemysliet, ale stale v mojom podvedomi tam je ... a 23.3 je daleko ... nechajme to

adrika, radsej pockat chvilu dlhsie, aj ked to nie je zaruka ze to dopadne dobre ...

tatuska1
9. mar 2009

vsetky musime mysliet len na to dobre to zle vynechat!!!!!! 🙂

vevoncek
9. mar 2009

tatuska nemala by si teraz čítať negatívne veci ale len pozitívne aby si nebola v strese čo všetko sa ti môže stať netreba na to myslieť

tatuska1
9. mar 2009

vevon ja vas neopustim a co ma nezabije to ma posilni neberiem si to tak len viem ze bat sa budem tak ci tak ale ved to kazda inac som v poho 😀

tatuska1
9. mar 2009

ved mam pekne obdobie s muzickom ze snazilkovanie nieeeeeeeeee 😀 😀 😀

kodada
9. mar 2009

adrika dobre si to vymyslela, ved niekto musi prebrat stafetu vzdy 😉

adrikanatasa
9. mar 2009

tatuška dohodnuté! 🙂 kodada tak tak, ja preberám hneď po tebe 😉

kodada
9. mar 2009

dohodnute, to ti aj skoro vychadza na pol roka 😉 a hlavicku hore, bude dobre

tatuska1
9. mar 2009

kody nemakas ci makas???????? 😀

adrikanatasa
9. mar 2009

ja viem, že bude dobré už kašlem na to. Pekne si počkám. Vieš ako sa to hovorí, na dobré si treba počkať 🙂

tilly
9. mar 2009

adri, prajem ti jarné bábo 😉

ja mám dosť silnú intuíciu, takú ženskú a hneď som vedela, že to nie je OK, teraz nemám žiadne pocity, ale ešte je skoro, ešte len prídu... teraz intuične riešim skôr svoje manželstvo 😔

mirip
9. mar 2009

ahojte čo je tu nové? aha už vidím............adri je mi to lúto 😔

a vy baby tehule? chcete dostať na holú riť 😠 ale bleskove prestante myslieť na zlé 😠

ako kody? príznaky sú?

tatuska1
9. mar 2009

tilly co sa deje?????nepocuva manzel?????

adrikanatasa
9. mar 2009

tily ďakujem, neboj všetko dobre dopadne, čau mirip,dík, dneska som ich naplašila ale nebojte sa Vám to všetkým dobre dopadne!!!

mirip
9. mar 2009

ja som si tiež v sobotu myslela že sa niečo deje lebo mi nebolo zle ale ked som sa v nedelu skoro vygrcala do masa na fašírku mi bolo tak strašne zle včera tak som si zase vydýchla, dnes mi je zase akosi lepšie ale ešte je večer daleko 😔

evulik6
9. mar 2009

ahojte babulky moje.... tak uz som tu aj ja konecne...

adrika, tak to mi je strasne luto 😢(

ostatne tehulky, dzrim palce, hlavne klud, nemate dovod zatial stresovat, ved zatial ste ok...treba si to vychutnavat a mysliet na pekne veci, babatka to citia....tak prec tie mraky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre