Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
9. mar 2009

evulik ahoooj 😉

tatuska1
9. mar 2009

no co vymalovane poupretovane ruky vytahane az po kolena hmmm???????

evulik6
9. mar 2009

ahoj, vymalovane, upratane, uz v sobotu vecer bol cely byt vylesteny 😀 pohoda...trosku som bola vcera kaput ale dnes je uz ok, az na to pocasie 😒

tatuska1
9. mar 2009

u nas rano prsalo a teraz aj slniecko zasvietilo 🙂

evulik6
9. mar 2009

ano? u nas veru nie... prsi a prsi

tatuska1
9. mar 2009

a co robkate??????,ja sa pomalicky chystam do prace prisiel zase tovar tak maaaaaaaaaaaaame co robit a zase budem lahsia o par korun ked prislo daco peknuckeeeeeeeee 😀 😀

evulik6
9. mar 2009

maly pozera rozpravku a ja nic...navarene mam, iba trosku povysavam a asi budem dnes vegetit cely den a hrajkat sa s malym a tak...
tak si nieco pekne vyber, ja by som tiez pominala 😀 😀 😀

tatuska1
9. mar 2009

hmmm len kto to vynosi tolko handier co ja mam tak dovi ,dopo ale kym nieje babenko tak si doprajem potom stop!!!!!!!!!!moj zlatunky rozpravkovy maniak 😀

evulik6
9. mar 2009

nooo on sa pri tom aj hrajka...on je taky vsestranny 😀

kodada
9. mar 2009

ahojte, trosku som vas zanedbala ... uz som aj po obede ... u nas tiez poprcha
mirip - no priznaky su, ale robim si ich v podstate sama, cez vikend som sa trochu pozorovala, a je mi zle vtedy, ked sa nenajem, aspon drobnost

mirip
9. mar 2009

a inak nič? ty sa máš 😵

adrikanatasa
9. mar 2009

ahoj evuklik, ďakujem. Tatuška, vidíš, keď sa na to kuknem z tej stránky že aspoň si môžem ešte toto leto na seba hocičo obliecť tak mi je trošku lepšie.. aj keď sprostá útecha ale čo sa obesím?? 😠

kodada
9. mar 2009

grcala som len raz ... nastastie, inak len unava ... a ty? mas priznaky?
mne su este vsetky veci dobre, ja aj tak neplanujem kupovat nic na seba, okrem nohavic, pulovrov, svetrikov, triciek tiez mam bohato ... radsej uz obchody obchadzam 😀

mirip
9. mar 2009

ani nie, občas zle teda včera dosť a dokonca som v sobotu musela do nedele spať v podprde, lebo to bolo hrozné teraz je to trochu lepšie

tatuska1
9. mar 2009

kody tak len papkaj stale daco zobkaj hej? 😀

tatuska1
9. mar 2009

tak ja padam babule pridem vas mrknut vecer tak nieco popiste pa,pa!!!!!!!!!
a adri 😉 😉 😉 😉 😉

kodada
9. mar 2009

bradavky tiez citlive, ale nie az nejak bolestivo, ja doma chodim bez ... a v noci by som sa v poprde urcite nevyspala

a ten predchadzajuci prispevok zle vyznel, okrem nohavic fakt nebudem na seba nic kupovat ... urcite nie tricka, pulovre ... teda asi 😀

adrikanatasa
9. mar 2009

tatuška 😉 😉 😉 😉 😉 dík

mirip
9. mar 2009

ja som doma na PN a ak bude všetko ok tiež toho nebudem vela potrebovať..........ale tým sa budem zaoberať až ked to bude aktuálne a dúfam že sa toho dočkám 😕

kodada
9. mar 2009

miri ziadny pesimizmus, v oktobri z nas budu maminy

adrikanatasa
9. mar 2009

dievčence idem do mesta na obed, mám totiž kludový režim tak nech ma čil obskakujú 🙂 zatiaľ papa a NO STRES!!! 😉

kodada
9. mar 2009

bru chut a daj si nieco fajne 😎

mirip
9. mar 2009

no ono mne začína vždy lepiť ked sa blíži termín kontroly..............sa bojím čo mi zase v stredu doky povie 😔

tilly
9. mar 2009

aaale, môj muž máva desné krámy, normálne že PMS... a vtedy sa to s ním nedá vydržať... minule hovorí malému, že pozri aké má mamina veľké bruško a bude mať ešte väčšie... tak, že díííík... a teraz išiel zobrať moje auto do servisu " na počítač" a chce mi tam dať vynulovať to pípanie pásov, čo ja nechcem, tak som zvedavá, či mi to dal urobiť alebo nie, vyslovene som ho žiadala, aby to nechal tak... už je tu, idem...

kokso, normálne, že krúpy padajú...

sue250
9. mar 2009

caute baby ako sa mate. adrika je mi to velmi velmi luto. vieme co prezivas. moja kamoska mala vo februari potom v maji a potom v auguste otehotnela ona necakala len mesiac a teraz uz ma termin porodu u kazdeho je to ine. ja som dnes bola u dokiny musim chodit kazde dva tyzdne a v stredu zas k primarovi uz ma to nebavi. stale vsetko dookla potrat preco bol a tie iste keci vieme asi na isto ze ja dieta nedonosim tak ako moja mama my sme sa vsetci narodili v 7m, lebo ked bol potrat nastupili kontrakcie tym ze boli dva...to bolo v 24t a keby bolo jedno tak do 28tt cize ja velmi velmi skoro pojdem do nemocnice a tak skoro nepridem, mozno aj cele leto a budem dostavat lieky aby nezacali kontrakcie. joj baby dufam ze budem mat chlapca aby take daco dcera nemusela prezit geny su geny. ten isty pribeh uz zazit nechcem ja nemam problem otehotniet len donosit ☹

vevoncek
9. mar 2009

tilly videla si reklamu na bonduelle? ja teraz môjmu mužovy stále vyspevujem kde je hrášok zelený čo veľké pevné bruško má a rehocem sa ako pojašená 😀 😀 😀

tilly
9. mar 2009

vev, hej, len ja to pevné bruško nemám, ja mám veľké, mľandravé bruško 😔 , ale keĎ bude ešte väčšie, tak bude aj pevmé, kurnik, nemôžem moc pribrať, lebo sa už nikdy nedostanem na pôvodnú 36/38... 😔

ozaj, nedal mi vypnúť to pípanie 😀 ja zííííram

sue, neboj, zvládneš to 😉 budeš rodiť v októbri 😉

ja dúfam, že v lete ešte zvládneme dovču, nechcela by som malého ukrátiť o more a minidisco, on potom z toho žije celý rok...

adrikanatasa
9. mar 2009

čau sue, a tá tvoja kamoška keď potratila 2 krát po sebe a hneď na to zas otehotnela bola hádam aj na rizikovom či nie? No a predstav si že by v tom auguste znova prišla o babatko. Šak doktory by ju zožrali a samozrejme po dvoch potratoch po sebe sa tá maternica nestihne spamatať... ale vidíš už ide rodiť...ja už tomu nerozumim..

sue250
9. mar 2009

adrika ved hej aj na nu kricali a v 7t krvacala tak sla do nemocnice a potom sa to ustalila. adrika a neskusala si nejaku prirodnu medicnu nejaku liecitelku? viem ze kamoska bola pri jednom chlapovi ten vyrovnava pozitivnu energiu lebo ked sa vydavala vraj ju nejaka sokyna prehresila a po 15r ma dvojicky hned sa to podarilo, potom suseda jej lekari povedali ze niky nebude mat deti tak vyhladala doktorku ktora sa zaobera cinskou medicinou a po mesiaci otehotnela, a ked mam byt uprimna po mojom potrate som poslala manzela teda on chcel ist so svagrinou k vestici ja som k nej aj raz bola ale potom uz nie a jej povedala ze vidi dva potraty akurat sa to stalo dvojicky tosom bola tyzden z nemocnice doma to nemohla vediet a toho roku zaciname stavat dom a ze vidi ma teda v naruci s babom v novom dome, a manzel jej o stavbe nic nehovoril preto sa ho pytala kde byvame teraz ze v panelaku a ona ze ale ona ho nevidi v panelaku ale v dome, mne to dalo obrovsku nadej, povedala ze nemala by tp takto hovorit ale zetie deti nam sudene neboli nebol nas cas a ze keby sa narodili boli by s nimi hrozne velke problemy, cize ked mi pvoedala ze to babo bude len sa mame pokusat az po novom roku zatial to vyslo tak mne to dalo obrovsku nadej ale fakt obrovsku ta to pozotivne naladi. i ked nemala by som na take veci verit ale...ked si zufala robis aj take veci

adrikanatasa
9. mar 2009

sue nič z týchto vecí som neskúšala veď eštelen dnes som sa vrátila z nemocnice, ja si to tiež tak myslím že nám to jednoducho v tomto čase nie je súdené. V septembri sa sťahujeme do NR tak možno tam sa nám to podarí.. kto vie.. Nemám v pláne navštevovať liečiteĺky ale tú vešticu skúsim.. ale určite budem čakať minimálne pol roka lebo vidím že chcieť veci za každú cenu, to nikam nevedie. Možno ma čaká ešte niečo iné čo predtým musím zažiť alebo dokončiť...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre