Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
16. mar 2009

rozhadzany cyklus?

cukruska1920
16. mar 2009

nie.....neviem.... 8.3 som mala pozitivny ovu test ten co mam v albume a graf mi ovu nevyznacil..tak nem chapem..... 😀 ale vyzera super

kodada
16. mar 2009

graf urcite nie je 100 %, tam v podstate zaznacujes len minimim veci a kazde telo je ine .... hod mi do IP link na grafik 😉

cukruska1920
16. mar 2009

kodi..mas

evulik6
16. mar 2009

ahoj cukrus... aj ja chcem vidiet grafik... drzim palce nech svinucha mrchata nedorazi 😉

evulik6
16. mar 2009

ozaj cukrus, tak si do grafu zaznac ze si mala hlien v den ovulky a hned ti ju vyznaci 😉

cukruska1920
16. mar 2009

evul..ja si znacim do wunschu.....tak to neviem kde si mam zaznacit

tilly
16. mar 2009

kodi, si o mesiac viac tehu ako ja a ja zajtra končím 6tt, teda dnes končím 6 a zajtra začínam 7tt 😀

juuuj, už sa teším, kedy bábo začne kopkať, to je také zlatééé 😀

evulik6
16. mar 2009

pockaj cukrus, pozriem... ja mam aj na wunschi 😉

evulik6
16. mar 2009

cukruska, ked si zadavas teplotu, tak dole nizsie mas rozne veci a do tejto : Zervixschleim ...sa zaznacuje hlien...vyskusaj...malo by ti to oznacit... 😉

kodada
16. mar 2009

dakujem, odpoved mas cukru v IP 😉
tilly ja som dnes 9+2 cize ani mesiac medzi nami nie je 😉 to tu len tak vyznacuje na stranke
ja pocit kopkania este neviem opisat, ale musi to byt uzasne

evulik6
16. mar 2009

kody fakt je nadherneee to kopkanie...ved uvidis sama.... 😉

kodada
16. mar 2009

evi, strasne sa na to tesim, buduci pondelok idem na sono a verim ze bude vsetko OK a malicke mi zakyva rucickou, to mi na teraz uplne staci ... na kopkanie si rada pockam

evulik6
16. mar 2009

jasne kody, urcite bude vsetko ok... a nezabudni na fotecku....to ti bude uz baby kraaaasne vidiet... 🙂

tilly
16. mar 2009

kody, ale termín máš 12.10.?

kodada
16. mar 2009

evito som zvedava ci mi ju da ... furt mu nieco do toho prislo, pri prvom tehu nikdy nemal papier, na minulom sone "ze naco, ved tam este nic nie je viediet" ... ja ju proste chcem, aj fotak mam uz teraz v kabelke 😉 dufam ze szas nepojdem do inej ordinacie a kabelka zostane u neho jak naposledy 😀
tilly, to podla tejto stranky, doky mi povedal naposledy ze cca 14.10. ... ale to je zatial len orientacne, ty ides kedy k dokymu?

adrikanatasa
16. mar 2009

čaute baby dnes ste sa rozpísali to vidieť že je pracovný deň 🙂 ako sa máme? Ja sa mám dnes dobre lebo leňoším doma, krpec je chorý a mne to strašne dobre padlo, aspoň si oddýchnem len zas musím odložiť moje vyšetrenia keďže krpec bude doma celý týždeň..

skybaby
16. mar 2009

ahojte 🙂 jej kody aj ja idem buduci pondelok na sono a dufam ze budeme mat srdiecko 😉 a u teba bude tiez urcite vsetko ok a drzim palce aby si sa aj k tej fotke dopracovala 😀

mirip
16. mar 2009

ahojte 🙂

evulik6
16. mar 2009

kody, tak si nes fotak v ruke 😉 😀 inak dala som do albumu nove foto, co tam dado pozuje, tak si kukni ak chces... idem ja asi od vas, pojdeme trosku von, ked neprsi... uz by mohlo byt pekne sakra... toto pocasie je horsie ako v aprili 😠

adrikanatasa
16. mar 2009

evulik malý je zlatunký 😉

mirip
16. mar 2009

no vidím že tu nie je ani noha a ked je tak máte tému tak sa majte, pekný deň

adrikanatasa
16. mar 2009

mirip ahoooj 🙂 vidím že aj tebe sa to fajin posúva, už 11ty týždeň, gratulujem 😉

kodada
16. mar 2009

ahoj adri ... prajem skore uzdravenie 😉
sky a o kolkej ides? ja hned rano o 8,00
ahoj miri, ako sa citis? mas nejake priznaky?
evi, mali je podareny, vidno ze sa rad foti ... tak si uzite volny den

mirip
16. mar 2009

čau kody ani nie, a ty?

adrikanatasa
16. mar 2009

kody dík 😉

mirip
16. mar 2009

adri ty maródiš, hm, nezávidím, skoré uzdravenie

kodada
16. mar 2009

ani ja nie miri, len unava

mirip
16. mar 2009

mne je ibčas zle ale už nie tak extrémne, ale stále sa cítim tak akoby som nebola vo svojej koži a sladké nemusím stále

ela304
16. mar 2009

ahojte, mne sa to uz krati. zajtra kontrola 😉 Tak som zvedava. Inak Kody, ja som dnes 9+3. Dufam ze zajtra bude vsetko OK. Mna dnes caka zehlenie, co som si nazbierala za 3 tyzdne. Tak dnes sa môzem realizovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre