Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

ela304
16. mar 2009

mIrip, ani ja vôbec nejem sladke. A pred tehu som kazdy den nieco musela mat. To by som nepovedala nikdy.

skybaby
16. mar 2009

kodi ja idem az vecer o 18.00, sa asi zblaznim dovtedy, by som najradsej isla dnes 😀 no nejako budem musiet vydrzat
mirip kodi, ved by budete zachvilku v druhom trimestri a budete plne energie a budete si to tehu uzivat 😉

kodada
16. mar 2009

ja uz konecne zjem aj nieco a nemusim sa do toho nutit, vcera som jedla obednajsiu hovedziu polievku az trikrat 😉 konecne mala so mna maminka radost 😉
ahoj eli 😉 mne sefko povolil pracovat z domu, tak dufam ze ma doky bud. tyzden vypise na PN .... ides do Heliosu ci uz k Bratovej? Drzim moc palceky na kontrolu, verim ze vsetko bude OK. Pocuj, spravime uz teraz dohodu, budeme rodit spolu, co ty na to???

skybaby
16. mar 2009

eli aj tebe drzim palce na zajtrajsiu kontrolu, urcite bude vsetko ok 🙂

kodada
16. mar 2009

sky ktora z nas by ten poklad co vsebe nosime nechcela vidiet kazdy den??? pevne verim ze sa tentokrat do toho 2-trimestra dostanem 😀 😎

ela304
16. mar 2009

no beriem ta za slovo. Take stretko na pôrodnici to by bolo super. Na kontrolu idem do Heliku a potom mam ist k Bratovej s papiermi. Strasne sa bojim, ale bude tak ako ma byt. Aspon dufam. To mas super ze budes robkat doma. Ja idem vo stvrtok do roboty, idem urobit danove priznanie lebo taka svina nie som ze to necham tak. Idem ale len vyslovene kvôli tomu.

adrikanatasa
16. mar 2009

mirip len s malým maródujem, ja som zdravá ale som rada že som doma keďže som po potrate vôbec nemaródila mala som len deň dovolenky tak aspoň teraz si oddýchnem

kodada
16. mar 2009

tesim sa na to eli 😉 verim ze nam to obom uspesne dopadne ... a neboj sa, urcite bude malicke v poriadku, ked sa vam uz podaril takyto zazrak 😀 U nas to nastastie robi za mna kolegyna

vevoncek
16. mar 2009

ja som musela byť na chvíľu mino robotu ale už som tu

baby už aj ja chcem zažívať také pocity ako vy 🙂 ale aspoň som už snažilka konečne

kodada
16. mar 2009

ahoj vevu, neboj, prskneme na teba virusy na poziadanie 😉

adrikanatasa
16. mar 2009

vevon aj ja chceeem 🙂 síce ja už som tie pocity zažívala trikrát ale len raz s úspešným koncom. Bože veď ja už nabudúce budem 4 raz tehotná... 🙂 Vevon koľko si od MA ak smiem vedieť? Rada by som sa posunula aj ja do levelu snažilka 😅

vevoncek
16. mar 2009

kody kľudne môžete prskať kedy vám napadne my sme sa začali snažiť od 10 kedy som sa dozvedela že mám dobré výsledky no uvidíme či keď sa snažíme len ku koncu cyklu to bude mať nejaké následky 😀

adrika ja som mala MA 1.12.takže to je už dosť dlhá doba mne sa aj cykly posunuly dosť prvý som mala 45dňový druhý 37 a tretí dúfam že už nepríde mrcha, len sme to mali posledný cyklus tak že 13 dní sme nemohli lebo som ešte nevedela výsledky z infekčného či sú dobré a teraz neviem ako dlho bude trvať môj cyklus, lebo pre MA som mala taký 33 DC ale stalo sa že som mala aj 36DC tak to tých 33-36dní mi vychádza ešte týždeň a pol až dva týždne ak do vtedy nič tak na tretí týždeň budem testovať

adrikanatasa
16. mar 2009

vevon takže tri mesiace.. no možno sa ti podarí aj hneď na prvýkrát keďže po kyrete je to vraj veeeľmi dobre "pohnojené" 🙂 v tom dobrom slova zmysle samozrejme 🙂 Hovorím z vlastnej skúsenosti mne sa podarilo hneď na prvýkrát ale je pravda že normálne v čase ovul .

vevoncek
16. mar 2009

no necháme sa prekvapiť inak mne je to jedno kedy to príde trápi ma to len kôli tomu že ma to nebaví v robote preto by som to chcela čím skôr, lebo miestami mám pocit že to tu už nevydržím 😖

adrikanatasa
16. mar 2009

aj tak to príde vtedy keď zasiahnu vyššie moci... niekedy mám taký pocit že to je proste tak.. plánovať sa neoplatí...
takže pojdeš hneď marodiť? Ak pánbožko dá tak určite hneď ako zostanem tehu sa dám na marodku, už som si začala platiť aj DNP aby som v prípade 9 mesačnej marodky nezomrela od hladu keďže brať 55 % z platu je veeľmi málo. Teda aspoň z môjho 😠 Vevon držím palce 😉

kodada
16. mar 2009

aj ja si platim DNP ... zacala som s tym este pred prvym tehu, takze tych 290 dni zvladam ... lebo fakt z tej nemocenskej sa vyzit neda, kto plati PN ked zostanem na rizikovom?

vevoncek
16. mar 2009

ja si tiež myslím že je to tak že niekto to tu riadi a nie vždy nám vychádza v ústrety

ja si platím DNP asi od júna minulého roku lebo vtedy sme sa začali snažiť a podarilo sa nám v októbri a v decembri som bola na kyrete po ňom pauza 3 masiace a teraz zase začíname a už to pomali aj rok bude 😕

kodada
16. mar 2009

ja asi od jula 😉

adrikanatasa
16. mar 2009

no vidíš ešte sa nám DNP zíde aj pri maródovaní. Ja som sa o tomto dozvedela až zač. tohto roka, predtým som sa nezaujímala o tom kto vypláca materskú atď keďže pri prvom som bola nezamestnaná a potom som prešla hneď na rodič. príspevok.
kodada to neviem, ale myslím že prvých pár dní zamestnávateľ a potom sociálna poisť. Len neviem ako je to ďalej či keď marodiš celé tehu, či aj tá materská je potom taká ako keby si normálne chodila do roboty do 6tich týždńov pred pôrodom...
My keďže sme zamestnané a máme aj DNP mali by sme mať nárok z obidvoch nemocenských poistení, či už pri PN alebo na materskej .. asi 😕 😅

kodada
16. mar 2009

idem sa spytat mojich majoviek, tam ich bolo par na PN v podstate od zaciatku ... alebo keby sa tu objavila ela alebo mirip, tie by nam to vedeli povedat

vevoncek
16. mar 2009

mne muž hovoril že som to mala povedať doktorke aj teraz keď som maródila že si to platím že by mi to vyplatili no ale ja som to nevedela j asa v takýchto veciach nevyznám a môj muž mi to povie keď je už neskoro inak aj na internete je o tom popísané to radí ohľadom toho nejaký pán a asi je aj téma na to tak kodi zisti a potom nám dáš rady 🙂 😉

adrikanatasa
16. mar 2009

vevon ak si splnila 270 dní od prihlásenia tak áno, mala by si vyplatenú PN aj z DNP.

vevoncek
16. mar 2009

ozaj dnes som mala niekomu niečo pripomenúť alebo mal niekto mne niečo pripomenúť

evi dnes je webmaster včera dávali reklamu tak mi to trklo tak ti to pripomínam a samozrejme aj všetkým ktoré to chcú pozerať 😀

mirip
16. mar 2009

ano ja som na PN už tretí týždeň, prečo?

adrikanatasa
16. mar 2009

vevon a kto tam dnes bude? ja mám plné 2 sušiaky prádla na žehlenie takže to určite budem pri tom kukať 🙂

mirip
16. mar 2009

no ja tých 270dní mám aj viac lepšie povedané rok a pol mám 🙂

adrikanatasa
16. mar 2009

no mirip ideš akurát do rany 🙂 Chceme vedieť kto vypláca PN a ako to je s DNP keď zostaneš hneď ako otehotnieš na PN

vevoncek
16. mar 2009

ja som tie dni mala splnené ešte minulý rok nejako v apríli ale musím si to sama nejako naštudovať lebo manžo má veľa roboty a nejako mi to nevysvetlil ako to funguje

vevoncek
16. mar 2009

adrika je tam ten slovenský reper, len neviem ako sa volá aj s Darinou mal pesničku MR.DJ

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre