Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
20. mar 2009

a co, okrem toho len nejake spinenie?

vevoncek
20. mar 2009

cukruška nič si z toho nerob ja mám teplotu 36,6 takže zatiaľ nič takže budeme spolu nahnevané

cukruska1920
20. mar 2009

kodi...jeden den som krvacala aj to tak ze mi stacili 2 vlozky a potom som uz len asi 3 dni spinila take hnede...a to bolo vsetko....

vevon.... 😀 aspon tu budeme moct vytat nove dievcata...co dufam ze ich tak vela nebude

vevoncek
20. mar 2009

cukrus alebo sa budeme vítať navzájom 😀 ja teba ty mňa 😀 ale nie neboj toto ešte nie je až taká dlhá doba snaženia keď nerátaš to pred operáciou ja som to pred operáciou vynulovala a teraz to beriem ako nový začiatok a dúfam že bude lepší 😉

cukruska1920
20. mar 2009

mi sme zacali v decembri takze teraz ak dostanem tak to bude uz stvrty premrhany mesiac

evulik6
20. mar 2009

vevon a vy ste sa pred tym dlho snazili?

vevoncek
20. mar 2009

my sme sa pred tým snažili si 4 mesiace a teraz to rátam tak že 1 mesiac sme začali takže moc tragicky to neberiem ale keby som bola na tom tak že by sme sa dlhšie pred tým snažili tak by ma to asi dosť zobralo 😕

skybaby
20. mar 2009

ahojte dobre ranko 🙂

cukruska1920
20. mar 2009

mi sme sa snazili rok...potom ked som konecne otehotnela tak som potratila.... a teraz? teraz to nejde...a bojim sa ze budeme cakat zas rok alebo este dlhsie...mam z toho strasne depky 😔

evulik6
20. mar 2009

no vevon, my sme sa snazili o dadka cca rok, potom ked som prestala verit ze sa nam to podari tak zrazu to prislo 😀 a druhe neviem kolko sme sa snazili, lebo my sme si davali pozor od kedy mame dadka, tym myslim ze ziadna antikoncepcia a potom moj muz to trikrat skusal ale ja som to brala ze sa nam z toho jedneho razu nepodari a podarilo sa dost rychlo.. 🙂) ale dopadlo to naprd 😖 no co uz ... dalsie hadam bude uz ok...ja to beriem zatial tak, ze to bola blba nahoda ze sa nam to stalo... 😕

evulik6
20. mar 2009

ahoj sky, ako sa mas? citis sa fajn?

skybaby
20. mar 2009

ahoj evulik, mam sa fajn a podobne ako tilly stresujem, nie je mi velmi zle, ani unavena nie som moc, ale dufam ze bude vsetko ok 🙂

evulik6
20. mar 2009

sky, urcite bude vsetko ok... mne bolo tak isto ako vam ked som cakala davidka 😉

evulik6
20. mar 2009

no babulky asi uz pojdem od vas zase... musim si ist vlasy umyt a pojdem asi trosku von, kym je este akotak pekne, vcera sme boli pobede len 15minut a stihla nas snehova metelica, tak sme utekali domov... ach to pocasie..tak sa zatial majte, pekny dnik vam zelam...urcite este pridem 🙂

vevoncek
20. mar 2009

cukruska ja si myslím že ak vyskúšaš tie dostupné prostriedky a nezaberú tak by ti mal porobiť doki vyšetrenia ale myslím že by si sa mala snažiť byť hlavne v psychickej pohode

evi ja som užívala dlho antikoncepciu a doktorka mi povedala že keď hneď začneme tak je väčšia šanca že budeme mať bábo ale ja som chcela mesiac počkať, lebo som nechcela aby som mala mimo maternicové alebo dvojičky a potom som sa dosť sledovala tak asi preto nič a akurát v tom oktoóbri som to už brala tak flegmaticky a vtedy sa nám podarilo ale tiež to nedopadlo dobre a teraz som zvedavá kedy sa to podarí asle zase som taká upätá na tento prvý krát ako keby to bolo naozaj prvý krát ale snažím sa to brať flegmaticky aj sa mi to trochu darí, lebo som dosť teraz vyťažená tak uvidíme necháme sa prekvapiť

evi a tebe má prísť teraz kedy mrcha?(či nebudeme čakať spolu pri tých mojich dlhých cykloch)

cukruska1920
20. mar 2009

vevon.....dostupne prostriedky?? a to su ake?

evulik6
20. mar 2009

vevon, mne ma prist okolo 14.3. mozno aj skor...neviem ako si to zmysli tento krat... naposledy som mala cyklus 31dnovy tak uvidime ako to bude 😉

cukruska1920
20. mar 2009

evu....14.3 uz bolo 😕

vevoncek
20. mar 2009

cukrušky myslela som ten femigard a to čo máš odfotené tie vitamíny ale to asi treba dlhšie brať jeden výrobok a piť alchemilkový čaj alebo ženský ja som si to tento mesiac tak skombinovala pila som ženský a alchemilkový čaj na striedačku a užívala som femigard a ešte jem kyselinu listovú a keď sa ani tak nepodarí tak myslím že by ťa mal doktor dôkladnejšie pozrieť

evi nemyslela si náhodou 14.4., lebo 14.3 už bolo 😕 😅 tak to vizerá že najskôr cukruška potom ja a potom ty mne vychádza že ak nepríde mrcha budem testovať 5.4. a ty budeš mať ešte týždeň na snaženie

kodada
20. mar 2009

ved evulik dostala MS len minuly vikend, tak ze este mesiac casu do buducej 😉

cukruska1920
20. mar 2009

vevon... hej pila som... ved ja nehadzem flintu do zita...hlavne ked mi este neprisiel menzes 😅 ked nedostanem tak v pondelok testnem a budem vediet nacom som

kodada
20. mar 2009

cukru takze posuvas z utorka na pondelok 😉 nadej zomiera posledna 😎

cukruska1920
20. mar 2009

kodi...v pondelok budem 13DPO..to by uz malo nieco ukazat....

sue250
20. mar 2009

caute kodada ty si co merias teplotu? ci co ti ide dole?

kodada
20. mar 2009

ahoj sue, som rada ze ste v poriadku 😉 este som ti nestihla odpisat ...
sue ja si nic nemeriam?

sue250
20. mar 2009

aha to si pisala cukru uz som pochopila, hovorim nie som tu tyzden a uz som vysla z kontextu 😠

kodada
20. mar 2009

no musis k nam chodit cstejsie ... ja zacinam mat bobky pred pondelkom, verim ze je vsetko ako ma byt a babatko bude v poriadku

cukruska1920
20. mar 2009

kodi...ides na kontrolu??? tak drzim palce

kodada
20. mar 2009

vdaka cukru, akurat som v tom obdomi ked som mala MA, tak mam strach ... konecne po mesiaci pojdem na sono + krv + moc ... mala by som dostat aj tehu knizku 😎
a ak vsetko dobre pojde, od pondelka sa dam vypisat aj na rizikove, sef mi povolil pracu z domu 😉

cukruska1920
20. mar 2009

tak super...ja sa budem obavat 8tt.... lebo ja som potratila vtedy... ale neboj.. my sme si to uz vycerpali.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre