Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
15. dec 2008

ja nieze ich neuznavam len som ich nikdy nepouzivala...zato asi neviem ake je to ich mat 😀

tilly
15. dec 2008

zas som si došla fňuknúť, fňuk, ja si asi tie mamičkovské časáky kupovať nebudem 😢

ja tiež používam tampóny, kedysi som používala výhradne tampóny, aj na noc, ale teraz už keď som doma a na noc používam vložky

vevoncek
15. dec 2008

Ahojte ja som používala voľakedy tampóny aj cez deň aj v noci a raz ani neviem kôli čomu som to hovorila mojej gynekologičke a tá ma tak sprdla že to som ešte nezažila hovorila mi že sa nesmô požívať v noci a cez deň iba ak je to nutné napr kôli plávaniu a tak je to síce pohodlnejšie ja mám večne od vložiek zadok zaparený a došúchané nohy ale po tom ako ma doktorka vyhrešila radšej to všetko odtrpím s vložkou a tampón použijem fakt len v prípade nutnosti

tilly prečo sa trápiš tými časopismi musíš teraz myslieť pozitívne a byť šťastná bábätká majú radi šťastné maminy a nie smutné radšej si prečítaj nejakú dobrú knihu ale nie takú čo ti bude do revu z nej nejakú romanticku alebo takú na zamyslenie alebo si pozri komédiu... veď dosť nás okolie trápi samé tehotné a samé detičky naokolo tak prečo by sme sa mali ešte aj my trápiť

aspinka
15. dec 2008

no ja na tapmony nedam dopustit. tiez mi vlozka nerobi dobre mam z nej rozne kozne problemy a to pouzivam priedusne a sensitiv a co ja viem ake. Ja pouzivam tampony aj na noc aj cez den. A co hovorite na ten menstruacny lievik tak na to by ma asi nikto nenahovoril 😒

vevoncek
16. dec 2008

no ja si myslím že sto ľudí sto chutí možno keby sme vyskúšali ten lievik tak by sme naň nedali dopustiť ale jedno je isté všetko má svoje výhody aj nevýhody a každý si zvolí čo mu vyhovuje viac 😉

skybaby
16. dec 2008

caute ja som na to tak ze cez den tampony a v noci vlozky ... ten lievik som tiez videla, teda tu reklamu a zda sa mi to nechutne 😀
inak ja som bola raz ako tehu plavat a hladala som take specialne tampony potiahnute vazelinou a nenasla ☹

tilly
16. dec 2008

vev, mama a ja mi chodí poštou, sú tam dobré rady a mám to predplatené asi odkedy som sa dozvedela, že som tehu so synom... čiže nejaké 4 roky a až teraz mi začalo robiť problém čítať o bábätkách a hlavne pozerať fotky a novinky a tak...

skybaby
16. dec 2008

inak ten casopis je naozaj fajn, ja som tam citala taku seriu o dvojickach ked som cakala ☹ tilly tak ten zaciatok o babatkach musis preskakovat ☹

cukruska1920
16. dec 2008

Ahojte...som sa vratila od infekcnej....bola som po vysledky....vsetky vysledky mam NEGATIVNE.....som stastna ako blcha 😵 😵

aspinka
16. dec 2008

super!!!!!! to je dobra sprava 😉

cukruska1920
16. dec 2008

ani mi nehovor...sa tesim....a uz aj ta blba toxo je prec

skybaby
16. dec 2008

jeeej cukrus, to je super, tesim sa s tebou 😉

vevoncek
16. dec 2008

cukruš tak to sú super správy tak to už môžete aj vhupnúť do toho a z kadiaľ si dostala toxoplazmózu?

tilly určite sú tam dobré rady ,len ma mrzí že tým trpíš keď ho listuješ ja som dokonca aj návštevu u švagrinej obmedzila, lebo má malé bábo a vždy keď ho vidím tak mi je strašne smutno

dufam že aj ja sa skoro vyliečim z toxokary ale ešte len jeden týždeň užívam tie tabletky a mala by som ich ževraj 2 mesiace tak to výjde tak že 2 mesiace sa budem liečiť a ukončím to 3 mrchou počkám na výsledky a ak budú dobré tak vhupneme do toho a asi to vychádza na marec

cukruska1920
16. dec 2008

vevon....tak to ani ja netusim....brali mi krv ze ci naaahodou nemam a bolo to pozitivne..tak som v lete brala dost silne 3 druhy antibiotik a uz je prec 😅

vevoncek
16. dec 2008

a ako dlho ťa liečili na to to od leta až do teraz?

cukruska1920
16. dec 2008

zacala som koncom juna a skoncila v polke augusta

tilly
17. dec 2008

ja sa len občas tak rozfňukám... je mi hlavne strašne ľúto toho super termínu, marec bol môj vysnívaný, možno o rok... a keď tu vidím, že by som bola v cca. 25 - 26tt... už by to aj kopkalo...

no nič, musíme ísť ďalej, už do seba tlačím calibrum babyplan, ten mám tak na dva týždne a potom si chcem kúpiť pregnium, je to síce 400Sk, ale tak aspoň niečo...

kodada
17. dec 2008

lily ja by som bola cca v 21, uz by som mozno aj pohlavie vedela, citila pohyby .... aj mne je to strasne luto ... papam vitaminy, tiez babyplan a kys. listovu, ked som si ja kupovala Pregnium, stalo 517 Sk co bolo dost na mesiac

skybaby
17. dec 2008

ja zacnem od februara aj snazilkovat aj vitaminy papat .. budem jest cistu kyselinu listovu
ja som prvykrat otehotnela na konci maja a teraz by som ale chcela niekedy inokedy .. proste by som chcela aby vsetko bolo inak
baby ja uz som moje pipinky aj citila a bolo to hrozne ked kopali a potom prestali

vevoncek
17. dec 2008

cukrus mne povedla doktorka že sa budem dva mesice liečiť tak asi budem na tom ako aj ty

mne je tiež ľúto najviac toho termínu ja som mala rodiť 17.júla a ako som už písala s mužom sme veľmi chceli aby sa nám v októbri zadarilo a aby to bolo júlové dieťa a snažili sme sa od júla a akurát v októbri sa nám zadarilo je to do porazenia a môj muž aj chcel čakať až do budúceho roku do októbra ale mohlo by sa stať že by to zase nevyšlo a tak ja som sa rozohodla že začneme hneď ako sa bude dať ak by to náhodou nevyšlo a musela by som si dať zase pauzu

skybaby
17. dec 2008

vevo, nad tym ani nerozmyslaj ze by to nevyslo ... a tiez by som sa nespoliehala na to ze sa podari na prvy sup ... my by sme mali mat podla lekara pauzu do oktobra a dohodli sme sa s muzom ze zacneme uz vo februari a mozno sa nam do toho oktobra podari 😉

kodada
17. dec 2008

mi sme chceli jarne babo, ale zadarilo sa az na prelom april/maj ... nechcem byt tehotna cez leto ... cize ratam ze by sa nam mohlo zadarit tak okolo aprila, maja ... to by mi uplne vyhovovalo

skybaby
17. dec 2008

ja by som chcela aby sa nam babo narodilo bud v aprili ako som ja alebo v juli ako je muzik 🙂 ale vlastne nech je to hocikedy a hlavne nech je tu uz rychlo 🙂

aspinka
17. dec 2008

jaj baby jaku smutnu temu ste zacali. Ziadne planovanie jak sa budeme citit tak sa do toho pustime ja by som chcela januarove,februarove,marcove,aprilove,majove(vlastne to uz mam) 😀 junove,julove,augustove,septembrove,oktobrove,novembrove,decembrove 😀 😀 😀

skybaby
17. dec 2008

to je spravny pristup aspinka, pridavam sa k tebe 😀

kodada
17. dec 2008

aspi, jasne, hlavne nech je 😀 😀 😀

vevoncek
17. dec 2008

ja som sa potešila že to vyšlo ako sme chceli a nemyslím na to že sa to nepodarí ale nechcem čakať do októbra, lebo bohvie kedy sa nám podarí takže mne je jedno čo to bude kedy to bude len nech to je 😀

bubula64
17. dec 2008

ahojte.tak ja by som mala majovciatko ☹ ale o tom som nechcela.chcela som sa spytat ci sa vam po potrate zmenil ciklus.ja som mala pravidelny 28 dnovy teraz ho mam uplne rozhadzany,zacali sme sa snazit tyzden mam bolesti ale nie vkuse a mrcha nikde,tak som z toho zufala

skybaby
17. dec 2008

no ja som mala prvu mrchu normalne po 26 dnoch ako som aj mavala a teraz druhu az po 32 dnoch ... asi to mam trochu rozhadzane

aspinka
17. dec 2008

Urcite su minimalne prve 2-3 rozhadzane. Preto sa odporuca cakat minimalne 3 mesiace kym sa dostanes do normalu. babula po akom case sa snazite bola si aj cistena?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre