Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
30. mar 2009

no co vevon tu si??????????????????,ha ha ha ha????????????

vevoncek
30. mar 2009

no tatuska vyhnal ma ale mne to vôbec nevadí 😀

kody ja správy nerada pozerám, lebo sa mi nepáči že v nich dávajú stále to isté buď sťažovanie na maďarov alebo rómov alebo havárie mám z toho zlú náladu ale ja tiež stíham byť na PC a variť napr.a ešte aj jesť 😀

tatuska1
30. mar 2009

co budeme dnes pozerati v tv??????????????

kodada
30. mar 2009

ja mam na kabel, lebo mame hrube nury, mam len v spalni alebo v obyvke - ake ide bud jedno alebo druhe, musim si to chodit do garaze prepojit rucne 😉

tatuska1
30. mar 2009

vevon ty si super zena 😀 😀 😀 😀 😀 stihas vsetko 😝

vevoncek
30. mar 2009

ja budem asi DVD inak panelák mám rada tak asi aj ten si pozriem

tá evina nám dnes zase zdrhla celý deň tu nie je potom nás príde nabaláchať a zase zmyzne my sme tu na ňu celý deň čakali a ona takto nás namotáva 🙂 😉

tatuska1
30. mar 2009

ja bud v malej izbietke nazvyme to pracovna alebo hostovska alebo v spalni ale ked si kupim bezdrotovku taaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk vsaddddeeeeeeeeeeeeee kocky! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vevoncek
30. mar 2009

no ja som mafia 😀 😀 😀

a inak čo dávajú v telke ani neviem?

tatuska1
30. mar 2009

namotava sa na muzikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dadko uz urcite hajka tak maju super romantikus vecer vies ked ma mucka doma ta co budu na seba kukat???????????????? 😀 😀 😀 😀 😀

tatuska1
30. mar 2009

evuuuuuuuuuuuuuuuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkk kde si??????????????? 😝 😝 😝 😝

tatuska1
30. mar 2009

vies co vevon sak mne je to na prd vediet co ide ja lahnem a spiiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatuska1
30. mar 2009

no kde ste zeny ??????

vevoncek
30. mar 2009

tatuska tak to máš dobre ja tiež pokiaľ sme pozerávali v telke niečo čo ma nebavilo do pol hodiny som spala a muž sa mi v polovici filmu prihováral a ja nič a potom mi hovoril že zase budeme pozerať film a ty zaspíš keď také hovadiny sťahuje 😖

tak to potom nič som nenapísala nech si užije evina s mužíkom veď aj my si sem tam užívame no nie ? pokiaľ sa dá veď hádam zajtra sa nám bude venovať a popíše všetky zážitky

vevoncek
30. mar 2009

asi sme tu len my dve tatuska ale veď nevadí my si vystačíme aj samé mali by sme zapísať toho veľa nech sa potom babulky čudujú 😀

tatuska1
30. mar 2009

no ta zajtra od nej cakame podrobne referencie lebo dnes tu ma absenciu koculda jedna ale nieeeeeeeee nech si ho uziva manzelika.

vevoncek
30. mar 2009

tebe to tak rýchlo ide že kým ja napíšem jeden príspevok tak ty ich napíšeš 4 takže to bude dialóg miešaný so samomluvou 🙂

tatuska1
30. mar 2009

tak ako si ty vravela ze si rozdvojena osobnost vieeeeeeeeeeeeeeessssssssss ja som sa vtedy tolko nasmiala 😀 😀 😀

tatuska1
30. mar 2009

ty kludne mozes zastupit aj evulik 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatuska1
30. mar 2009

ty vevon hej ze aj ty odbiehas za muzom ked tu nepises coooooooooooo?????????

kodada
30. mar 2009

manzel zavelil ze panelak, mne je to jedno, aj tak budem tu pri vas, ak nezdrhnete 😉

vevoncek
30. mar 2009

ja ??? nieeeee! ja som pozerala mail a popri tom si zapletala vlasy ja totižto trpím hyperaktivitou ale to len niekedy keď nie som unavená a vtedy musím stále niečo rukami robiť

nechodím za mužom lebo pozerá taký primitívny serial že mi ide na nervy už len dabing 😒

vevoncek
30. mar 2009

tatuska aj ty si super žena tak rýchlo píšeš že ja som oproti tebe minisuperžena 🙂

kodada
30. mar 2009

vevu toco pozera? nieco trapnejsie ako je Kutyil?

vevoncek
30. mar 2009

volá sa to hviezdna loď galaktika a je to o robotoch čo vytvorili ľudia a týto roboti chcú vyhubiť ľudí 🙂 a potom má také bojové sny v soboru sa mu snívalo o takej tučnej rybe s pichliačmi určite ste ju videli a keď sa zobudil zľakol sa ma lebo sme mali hlavy pri sebe ja som sa len čudovala čo sa usmieva hneď zrána to som ale musela vizerať keď sa ma zľakol ale ževraj ho tá ryba naháňala a keď ušiel (myslel si že ušiel) zrazu sa otočil v tom sa zobudil a zbadal mňa 😀 😀 😀

tatuska1
30. mar 2009

jaj baby normalne mi skolaboval net 😀 😀 😀 😀

tatuska1
30. mar 2009

hej vevon a mne nechces zapletat vrkoce ale na nohachhhhhhhhh 😀 😀 😀 😀 😀

vevoncek
30. mar 2009

babulky ja sa musím s vami rozlúčiť manžo ma už naháňa že si ideme pozrieť nejaké DVD asi romantika lebo vie že potom bude ťuťu muťu 😀

tak sa majte krásnučko dobre sa vyspinkajte a zajtra si napíšeme

dobrú nôcku 😵

tatuska1
30. mar 2009

musim to dnes skosit ach boze ta zima je ale dlhaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

tatuska1
30. mar 2009

pa pa vevon krasny vecer co idete kukat titanic????????? 😀 😀 😀 😀 😀 pa pa zajtra

vevoncek
31. mar 2009

dobré ránko

tatuska ja si zapletám ne noc vlasy, lebo ráno by som sa neučesala (mám ich veľmi dlhé) ale už mám v tom prax tak ak chceš ti pomôžem zapletať na nohách ja sa holím aj v zime neznášam keď mám niekde chlpy, lebo potom mám aj pokožku suchšiu

titanik nieee ten nemám rada videla som ho raz a stačilo vlastne sme ani nepozerali až taký romantický skôr taký ako podľa skutočnej udalosti ale celkom fajn bol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre