Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
1. apr 2009

no co babulky, co budete dnes porabat okrem toho ze pracujete alebo idete do prace??, hm? cukruska, ides na pobednu?

adrikanatasa
1. apr 2009

tilly no ty si nám narobila chute s tými letnými radovánkami 😀

evulik6
1. apr 2009

no to hej, ja sa tesim ze budem chodit s malym na kupalisko, do lesoparku na preliezky a podobne... tam je to teraz vynovene, paradicka...moj maly horolezec je vsade 😀

tilly
1. apr 2009

aj sebe... už aby bolo leto, viem, že je to za chvilku, ale potom to tak strašne rýchlo uletí... leto vždy len tak prefrčí a táto hnusná zima sa drží a drží...

cukruska1920
1. apr 2009

evul...hej....od jednej robim....sa mi taaaak nechce...ale co narobim

adrikanatasa
1. apr 2009

a ja rozmýšlam že kto má dnes sviatok keď cukruš píše že všetko najlepšie 😀
veď dnes je deň bláznov 😀 😀
ja sa teším na kol. korčule 🙂 Aj malému som vlani kúpila ale v parku kam chodíme korčulovať je aj pieskovisko a preliezky takže mladý pán to hneď zaparkuje na piesku a kašle mi na moje korčule 😀

evulik6
1. apr 2009

no jasne adri..... deti su cele happy ked sa mozu hrat s pieskom a liezt po preliezkach 🙂

cukrus, to ti verim, ani mne by sa nechcelo... ja nechapem, zase je pod mrakom u nas a to hlasili slnecno... no neviem kedy sa uz konecne trafia...

cukruska1920
1. apr 2009

no len vydrzat do piatej...potom do osmej to uz ubehne... a este robim a vikend....esteze v sobotu mam aspon volno

evulik6
1. apr 2009

nooo a na velku noc ste doma? ci robite?

kodada
1. apr 2009

no dnes sa na vas baby nechytam, tak len pekne popiste, nech mam vecer doma co citat 😎

evulik6
1. apr 2009

nooo kody nestihas, co??? musis zaucat novu, ale ved potom uz budes mat na nas ovela viac casu hadam 😉

adrikanatasa
1. apr 2009

No ja veru neviem lebo my sa vždy rozhodneme hodinu pred odchodom 🙂 Jak vlani. Ráno mi muž hovorí že poďme do Chorvátska! A večer sme išli 😀

evulik6
1. apr 2009

hej? adri to mas super... to ja musim mojho prehovarat aby sme isli k moru... 😒 a tento rok asi zase nikam nepojdeme, neviem, uvidime... ak by som nebola dovtedy tehu tak by som chcela ist...musim sa s muzom porozpravat este.... dovolenku ma zaciatkom jula - dva tyzdne, tak by sa dalo..

a kam chodite adri? ci len tak naslepo, ze kde bude volne tam sa ubytujete?

evulik6
1. apr 2009

inak neviete nejake dobre miesta tu na slovensku ... take nieco kde by sme mohli chodit aj na nejake vylety a v pripade dazdiveho pocasia by sme sa mohli aj cvachtat niekde vo vode? napr...nejaky hotel za prijatelne ceny v dobrej lokalite 😕 bo ak budem nahodou tehu, tak by som asi do zahranicia nesla, by som sa bala uz po tom jednom potrate 😖

cukruska1920
1. apr 2009

v piatok robime do tretej a potom idem do roboty az v utorok na jednu

tilly
1. apr 2009

adri, aj domčo korčuluje, ale sranda je, že keď ho postavíme na kolieskové korčule, tak hneď skrátka ide a ide mu to krásne, ale na ľade korčulovať nevie... nechápem, vôbec mu to nešlo, pritom krásne lyžuje a na betóne nádherne korčuluje...

také milujem, tiež sme také mávali, že doobeda mm zahlásil, poďme do chorvátska a večer sme vyrážali... teraz už trošku viac plánujeme... ale už chcem ísť lietadlom, možno vyrazíme aj do chorvátska, podľa peňazí, len už sa nejako tých dlhých ciest autom bojím... mužove auto je na takú dlhú cestu nepoužiteľné a moje je síce pohodlné, super vybavené, bezpečné, ale čo ja viem, predsalen je to ženské auto (ešte aj červené 🙂 )

evulik6
1. apr 2009

tilly a nebudes sa bat ist lietadlom?

evulik6
1. apr 2009

ja neviem, ja by som aj isla autom, ale moj mm nechce velmi...busom mi nevadi ist, len neviem ci by to maly vydrzal - tak dlho cestovat... a lietadlom by som isla najradsej ale ci na to budu financie tak to netusim...

evulik6
1. apr 2009

cukrus, tak to mas dobre ze ides az v utorok... mojmu to tiez dobre vyslo, v sobotu nejde do prace, takze konci vo stvrtok a potom az v utorok... celkom fajn nie? 🙂

cukruska1920
1. apr 2009

no to hej... som vcera volala mamine a aj ona sa potesila ze budeme doma...

adrikanatasa
1. apr 2009

evul my sme boli raz v Malinskej to je ostrov Krk, a raz na ostrove Lošijn. Lošijn nedoporučujem veľmi nevhodné pláže pre deti inak more nádherné aj príroda. My chodíme tak naslepo ja viem dobre po taliansky a tam všetci hovoria tal. takže sa dohovoríme a ubytovanie zoženieš za oveľa lepšie ceny ako cez cestovku..

adrikanatasa
1. apr 2009

tento rok by som aj ja najradšej išla lietadlom asi do Grecka.. to Chorvátsko ma už omrzelo.. Kto bol v Grécku a dá tip na dobré miesto? 🙂

evulik6
1. apr 2009

no to hej adri...ubytko je tak lacnejsie...ale moj muz je taky bojko co sa tohto tyka, aj ked ja viem ze tam sa ubytko da zohnat... 😒

evulik6
1. apr 2009

ja som bola v grecku .... ako bolo tam dobre, ale neviem ci by sa ti tam pacilo.... my sme boli ale busom v polichrone... lietadlom by som isla, ale tak na nejaku kretu alebo zakynthos....pocula som ze tam je nadherne... svokrovci boli na ostrove kos...mne sa hrozne paci zakynthos...tam by som fakt isla... jedna baba tam bola hovorila ze fakt nadhera 🙂

adrikanatasa
1. apr 2009

evul prosím ťa veď tam sa dohovoríš aj po slovensky, veď ten ich jazyk je podobný ako náš. A neni šanca aby ste sa nemali kde ubytovať tam je toho strašne veľa, možeš si vyberať. Ked prídete tam tak pojdeš normálne do ich cestovky a dajú ti na výber niekolko rod. domov alebo privátov kde sa dá ubytovať..

evulik6
1. apr 2009

idem babenky, idem robit palacinky...tak hodte sem nejake tie tipy a ja si potom precitam... pridem 😉 ...dnes uz urcite 🙂

adrikanatasa
1. apr 2009

Kos vyzerá super aj v tých katalogoch, my sme pozerali Rhodos.. uvidíme. Okolo 1000 eur na osobu.. 😕

evulik6
1. apr 2009

ja by som tam isla, lenze mojho mm na to asi nenahovorim... on ma radsej istotu 😖 no ved nieco mozno vymyslime 😀

evulik6
1. apr 2009

nooo ved tie ceny... to je katastrofa... ja som tiez pozerala ako kazdy rok ale vzdy take co sa mi fakt strasne pacilo tak to boli palky... ja by som strasne chcela nejaky hotel s bazenom a nejake preliezky alebo aspon hojdacka aby bola pre maleho... nech sa prebavi trosku aj tak... 🙂

evulik6
1. apr 2009

rhodos je pekny, bola tam moja svagrina... aj korfu....a vobec tieto ostrovy su krasne...len si treba vybrat dobru cestovku, bo moja svagrina nadavala na hotel...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre