Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
1. apr 2009

no idem bo to nestihnem kym pride mm ☹ tak zatial ahojte 🙂

vevoncek
1. apr 2009

tú gratuláciu si každý vysvetlí po svojom adrika ty oslavuješ deň bláznov ja som to pochopila ako že streda zástrčkový deň 😀 😀 😀

adrika mne to zistili na infekčnom z krvy tú toxokaru

evi aj ja chodím v lete často do lesoparku tak sa tam možno stretneme tento rok 😉

vevoncek
1. apr 2009

adri ja som bola v sarti chalkidiky v grécku a je to tam také dobré pre detičky dlho je tam plytká voda a je nádherná priezračná ale grécko je asi celé pekné

evi ja idem na veľkú noc do hory so psíkmi sa prejsť na tak dlhšie

adrikanatasa
1. apr 2009

vevon také niečo by som si predstavovala.. hlavne prístupné a bezpečné pre deti.

dinduska
1. apr 2009

ahojte baby tak dnes som nesla k dokymu lebo mi este neskoncila tak pojdem piatok.aj tak myslim,ze to bude ok.nemam ziadne bolesti dokonca ani tie co mavam pri ms.tak hned od pondelka zacneme 😀

vevoncek skus pozriet foto v albume 😉

evulik to je super vidis a ja som si to vobec nevsimla 😅 😅

a mozem sa opytat ku komu chodite na gyndu? 😅 😨

vevoncek
1. apr 2009

dinduska si mi známa kolký si ročník?a kde bývaš ja na zapotôčkoch

ja chodím do Handlovej k Sonogovej a Evina chodí k Ronchetiovej (evina je moja druhá polovička-som schizofrenička takže píšem aj za ňu 😀 )

máš krásne dieťatko také reklamové 😀 😀 😀

dinduska
1. apr 2009

dakujem 😀 😀 😀

vevoncek aj ja som zo zapotociek 😀 😀

vevoncek
1. apr 2009

aj ja som zo zapotôčiek a evina je z Mládeže 😀 zase píšem za ňu ale už nebudem lebo ona potom nebude mať čo písať 😅

sue250
1. apr 2009

caute baby ja idem na screening v utorok, vcera mi robila dokina len utz, malinke kopkalo ruckami nozkami cysta sa zmensila o 2cm tak som rada, vajecniky bolia stale a vytok ale nieco musi byt)))
baby vyberate dovolenku, no ja som dlho pracovala ako delegatka cez leto pravidlo cislo jedna ck ok ale ten hotel treba stale pozriet na nete, lebo niektore hoteli fotia nazvala by som ich geniovia ze ked som raz tak hladala hotel na fotke bol zelenej farby a v skutocnosti uplne iny. ak ck tak jedine ceske firo a cedok, ja som dlho spolupracovala s delegatkami s fira a malokedy sa stal overbooking co znamena ze mozte si zaplatit hotel dopredu pol roka nikdy nemate istotu ze ho dostanete, satur, hydrotour, a ine vsetko na jedho kopito. pri slovenskych to bolo stale nakupia izby v lacnejsich hoteloch a v drahych maju len rezervacky a priudu nemci daju dvakrat tolko a supnu vas potom do kvazi lepsich povedia ale nie je to vzdy tak. 😉

adrikanatasa
1. apr 2009

No teda sue 🙂 .. ďakujeme za radu. Delegátka to je pekná práca. Ale to si bola stále mimo domova.., že?

adrikanatasa
1. apr 2009

a gratulujem k bezproblémovému utz a k ukopkanému bábatku! 🙂 😉

sue250
1. apr 2009

adrika pekna praca so slovakmi? to by si pozerala. nikdy viac kazdy si mysli ze delegatka cestuje lezi pri mori a tak ja som sa za tri mesiace dostala k moru neprehanam 6x asi. ja som mala dost velke uzemie bola som v bulharsku a som mala cely sever kranevo, balcik, zlate piesky sv konstantin, albena a to je dost pomahala mi bulharka ale s nasimi ludmi sa tazko pracuje bol jeden slovensky hotel a na zaciatku sezony sa zakupil pribor na konci nebol mizli stare uteraky deky ja nechapem na co to ludom je ale.... a take prihody. cize planujes dovolenku? jej aj ja chcem more slniecko.
bezproblemove zatial tak dufam ze to tak ostane. boli ma pravy vajecnik ale ... modlim sa nech je vsetko ok.

adrikanatasa
1. apr 2009

Sue Neboj určite bude, čítala som tvoje príspevky aj v ostatných diskusiách, takže viem čo si prežila .. fakt si zaslúžiš aby bolo všetko v poriadku a aby si sa v októbri tešila z bábatka. 😉 Dovolenku plánujeme ale my sa vždy tak na poslednú chvíľu rozhodujeme takže neviem presne kde kedy a ako 🙂

evulik6
1. apr 2009

ahojte, tak uz som tu...
ako vravela moja druha polovicka dindus, byvam na mladezi v meste a chodim k Ronchettiovej na unikliniku...

sue, super, tesim sa s tebou, drzim palceky nech si stale ok s miminkom 🙂
a na aelous co hovoris? oni mi pridu ze maju len take lepsie hotely v katalogu...ci nie? a kde by som si mohla popozerat ako v skutocnosti vyzeraju tie hotely? nevies sue?

vevon ja som tiez pocula ze na sarti je pekne, ze aj piesok tam je... my sme isli cez turancar do polichrona a bolo nam povedane ze piesocnata plaz a bolo velke prd...boli tam kamene...sice dalej bol aj piesok ale tam to bolo take spinave da sa povedat, lebo to tam asi ani neudrziavali...ako nam tam bolo dobre ale s malym by som nesla, tam spaky na zemi a to ja nemusim...

evulik6
1. apr 2009

halo halo, kde ste kto??? ani tatuska tu este nie je? ta nakupuje o sto sest 😀 😀

tilly
1. apr 2009

neviem, či sa budem báť letieť, asi pôjdeme na last minute tak, že pôjdem do poradne, doktor povie, všetko OK, môžeš ísť, tak pôjdem, ak povieň, že neodporúča let, tak to istí chorvátsko, len ja chcem strašne animácie, my tým žijeme celý rok potom, teda detské animácie...

bazén pri hoteli vôbec nepotrebujem, skôr dobrú pieskovú pláž... naposledy sme do bazéna ani nepáchli...

moja segra robila 4 roky delegátku v turecku, no nevedela by som to robiť...

ja chcem ísť na krétu alebo mallorku, ale tiež je teraz všetko 1000 a viac a toľko nechcem dať za dovču...

sue250
1. apr 2009

turancar nie je ck podla mna a aelous suseda pre nich v lete varila v grecku ale povedala ze to bolo pod uroven, stale si daj cez google.com nazov hotela plus destinaciu a pozri si ten hotel, chod cez recenzie-hotelov a precitaj si ich alebo daj do googlu recenzia na hotel..... a tam si precitaj, ked som si vyberala egypt tak som to robila a skrtala hoteli podla recenzie s 20tich ostali 3 a nakoniec som nesla) lebo som otehotnela.
ak chcete ist chorvatsko bulharsku chodte samy ziadne ck. usetrite pre celu rodinu aj 10tis sk ja som stale vo februari bukla letenky na skyairlines a teraz uz je nova spolocnost danubiawings tiez lietaju vsade, napriklad mna letenka vysla do bg 2800 aj spat a len bus stoji 5000sk. treba si to poprezerat podrobne.

evulik6
1. apr 2009

tilly nooo tie animacie by som brala aj ja pre maleho... ten bazen zase nepotrebujem az tak velmi, ale keby bol tak by bolo aj fajn... ja sa v mori bojim plavat, neviem preco, ci to tie vlny u mna robia... ale take opalovanie pri mori juuuuuj hned by som isla 😀

evulik6
1. apr 2009

dakujem sue za info 😉

tilly
1. apr 2009

tiež všetko pozerám cez recenzie hotelov, čím viac recenzií, tým lepšie, aj keď niekedy to býva tak, že polovica recenzií je super a polovica zlých, vždy si vyberám to, čo potrebujem, lebo niekomu vadí hlučná ulica, niekomu vadia švédske stoly alebo naopak podávané jedlá, ale ak mi napíšu, že na pláži bola veľká betónová platňa, alebo že pláž bola hnusná špinavá, tak hotel hneď škrtám...

mám ich pár vybratých, pozerala som aj cez myhotelsvideo.com aj cez youtube animácie, snáď sa niečo ujde, len tie cenyyyy 😠

evulik6
1. apr 2009

nooo tie ceny su strasneeee... fakt... mohlo by to byt aj lacnejsie.. a teraz ta kriza 😒

sue250
1. apr 2009

tilly ty chces ist na dovolenku nechod, ako ak aj lekar povie ze mozes to je vzdy riziko ked ratam budes v 6-7m v 7m sa nesmie letiet to maju letiska nejaky predpis a zazila som aj take baby co boli tehotne a sa opalovali nahe a potratili a to potom tazko vyjst so zahranicnymi lekarmi nemyslim ze je to tvoj pripad ale ostan radsej doma.
inak firo je lepsie ako hydrotour.

tilly
1. apr 2009

určite sa nebudem opalovať, to sa neopalujem nikdy... a budem mať tehuplavky... chcem ísť tak do 24tt... a určite po dohode s doktorom...

evulik6
1. apr 2009

no pekne si vybrala 🙂
tak ja popozeram tiez ked budem mat casu viac... asi pojdem s bobacikom von trosku, pekne je konecne sa vycasilo, slniecko vyslo 🙂

tilly
1. apr 2009

ja mám doma plnú skrinku tohtoročných katalógov, hlavne rakúskych... 😀

sue250
1. apr 2009

tak to mas najlepsie. cez rakusku sa nemusis nicoho bat

tilly
1. apr 2009

uvidíme, je to ešte dosť ďaleko, možno už ani nebudem tehu, možno budem v nemocke a možno mi bude tak strašne dobre, že mi dovča len prospeje a neublíži 😉

lukato
1. apr 2009

chcela by som sa spytat do ktoreho tyždna može prestat byt srdiečko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre