Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

labradorik
18. dec 2008

Dakujem! Je to az niekedy dojemne ako dokazete cudzie babenky pozbudit a koli nim bldit po nete len aby ste ich pozbudili a dodali im nadej.Som velmi rada ze vas tu mam.....

kodada
18. dec 2008

labradorik, ja len pevne verim, ze do tejto temy si budes chodit len po info a tvoje tehotenstvo dopadne dobre 😉

tilly
18. dec 2008

labradorik, nestresuj, si normálne tehu, držím ti palce, nech máš krásne a pohodové tehu, ale sem nepatríš (na tvoje šťastie 😉 ) ale zas nejaké tie tehu bacily sem prsknúť môžeš 😉

kodada
18. dec 2008

taky virus by som brala 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
18. dec 2008

ani ja niesom proti.... 😀

civavava
19. dec 2008

babenky, zelam vsetkym krasne a pokojne vianocne sviatky a v novorm roku nech sa nam podari vsetkym porodit zdrave mimco...PF 2009 🙂 pa pa

tilly
19. dec 2008

no, baby, veď sme sa chceli začať snažiť v januári, ten je du cobydup 😉

my máme na víkend dieťa u našich, takže my sa ideme snažiť už teraz 😀

aspinka
19. dec 2008

Baby a vy ste kedy mali aborty ked sa tak rozbiehate ja aj hned ale kdyz nemuzu ☹

kodada
20. dec 2008

ja 10.10., keby sme necakali na vysledky krvi (MM ma podozrenie na boreliozu) tak sa snazime uz aj mi

pekne sviatky aj vam babule, nech je pre nas rok 2009 plodni a porodime zdrave babatka 😉

aspinka
20. dec 2008

ked ja mam neskutocny strach aj kvoli podozreniu na tu molu i ked sa uz citim fajn ze fungujem ale este jednu MS absolvujem. zase som citala ze aj ten krcok potrebuje cas na stiahnutie kvoli tomu ze ho pri cisteni roztahovali nasilu aby spevnel a ked uz sa mi podari otehotniet aby to nekrachlo na otvarajucom nefungujucom krcku 😠

luciauk
20. dec 2008

ahojte ženičky. chcem vám popriať veľa šťastia v živote, aby vám odhalili príčiny, aby vás preliečili a aby ste každá do jednej vynosili krásne zdravé bábätká. ja mám v nebi dvoch anjeličkov, ale po dome mi behajú tri zdravé detičky. nestrácajte nádej, aj v chorých bruškách sa rodia zdravé bábätká 😉

tilly
20. dec 2008

ja 30.8., aj doki povedal, že je to OK, že môžme 😉 ale nám sa to aj tak nepodarí... rozum mi vraví, že teraz fakt nie je vhodná doba, ale keď niekedy ma to chytí a vtedy chcem bábo

keďže nás tu bude cez sviatky menej, tak vám želám šťastné a veselé, posledné bez bábätka, a šťastný Nový rok, aby bol plodný a na konci bábo, teda najskôr v septembri a najneskôr v decembri 😉

luciauk, to je super, tri detičky som vždy chcela, ale budem vďačná aj za dve 😀

aspinka
20. dec 2008

juuuj tak to uz mozte ja som mala 12.11. ale citim sa uzasne dnes som si skusobne robila test ci nemam v tele este HCG a bol negativny takze som cista 😉 len ten krcok neviem ako je na tom 😒

cukruska1920
21. dec 2008

ja som bola na cisteni 15.10... teoreticky by sme uz aj mohli zacat lebo uz mam po druhej mrche ale chceme zacat az vo februari tak to este vydrzime 😅

tilly
22. dec 2008

mne sa dnes snívalo, že som si robila test a bol pozitívny 😀

inak, mne sa sníva, že som dostala mrchu v nejakej strašnej a na druhý deň vždy naozaj mrchu dostanem... tak ktovie...

skybaby
22. dec 2008

babulky moje zelam vam pekne sviatky, aby ste co najmenej smutili za svojimi anjelikmi a aby bol rok 2009 krajsi a uspesnejsi 🙂

cukruska1920
22. dec 2008

aj tebe 😵

stankatt
23. dec 2008

ahojte babenky po straaaaaaaaasne dlhej dobe som tu 🙂 🙂

aspinka
23. dec 2008

Tak terajsie aj buduce maminy pekne sviatky pozehnane vianoce a krasny novy rok aby sme si uz v prvej polke roka mohli postupne zakladat nove tehulkovske temy a prezivat naplno rastuce bruska!!!!

kodada
23. dec 2008

pekne sviatky aj vam babule, my sme vcera zacali so snazilkovanim 😉

tilly
24. dec 2008

kodi, tak nech to vyjde

stastneeee a veseleeeeeeeeeee

mirip
24. dec 2008

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne, pokoj, radosť, dobrú voľu a nielen v túto svätú chvíľu, ale každučký deň v roku, nech Vám stojí popri boku. Krásne Vianoce 😉

cukruska1920
27. dec 2008

Ahojte...tak ako po Vianociach? uz ste sa niektore pustili aj do snazilkovania....??

aspinka
27. dec 2008

Ahoj cukruska. No mna bolia vajecniky jak slak a podla vypoctov mam 100% ovulku citim to na sebe ako vzdy predtym ale nesnazilkujem este jednu mrchu. I ked by som veeeelmi rada a lamem manzela ale on sa nastastie drzi presne ako mi slubil ze ked to budem chciet porusit nema sa dat 😠 tak ked uz som mu liezla s tym na nervy tak mi povedal ze jedina moja moznost na otehotnenie teraz je nejaky sused 😀 😀 😀 lebo on sa drzi povodneho planu ako sme sa predtym dohodli minimalne 2 mrchy 😝 Este ze ho mam ja uz som uplne vysinuta 😉

cukruska1920
27. dec 2008

to mas dobreho muzicka 😀 moj je tiez taky... uz len odpocitava.... ja mam po druhej mrche a hned ako mi skoncila sme isli na plno ale len 2 dni...lebo viem ze to nemozem otehotniet... ale teraz sa uz blizi asi ovu tak si musime davat bacha 😀

aspinka
27. dec 2008

a ty si nehovorila ze po druhej mrche zacnes snazilkovat? Kolko chces este cakat? Ci mas este nejake problemy?

cukruska1920
27. dec 2008

nie... ja som hovorila ze po tretej si nebudeme davat pozor ale oficialne zacneme az po februarovej ...to bude stvrta....

kodada
27. dec 2008

mi smesa zacali snazit, tento pondelok, akurat som mala ovulku, mam za sebou dve mrchy + dva tyzdne k tomu

bambi7
27. dec 2008

kodada super drzkammmm moc palceky 😉

kodada
27. dec 2008

dakujem bambi, co malicka? dufam ze maminu riadne kope, aby vedela ze ju ma 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre