Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
3. apr 2009

adrika a ako ideš vysádzať balkón ako strešnú záhradu alebo len balkónové kvetinky?

ja zbožňujem robotu v záhrade a s kvetinkami

cukruska1920
3. apr 2009

vevon....moj papa macu

adrikanatasa
3. apr 2009

vevon len balkónové kvetinky. Tento rok dám namiesto muškátov surfínie fialovo biele to bude nádhera. No a do maličkých kvetináčov ešte neviem čo popchám ale hlavne to bude všetko veľmi farebné 🙂

aliva
3. apr 2009

Dnes mám taký nanič deň... Mám pocit, že všetky kamarátky okolo sú tehotnéééé!... 😢

adrikanatasa
3. apr 2009

aliva neboj aj ty čoskoro budeš 😉 mňa čaká dlhá pauza, možno až do konca roka tak tebe sa to určite podarí oveĺa skôr.. 😉

vevoncek
3. apr 2009

aliva nič si z toho nerob aj ja sa tak cítim na jednej strane mám radosť na druhej ma hnevá že nie som na tom tak isto

adri ja sa chystám spraviť si poličku na balkón a chcem tam podávať kaktusy a ešte neviem aké kvetiny si zasadím na balkón, lebo ja ho mám taký slnečný že mi na ňom všetko spáli

vevoncek
3. apr 2009

aliva a koľko musíš ešte čakať?

adrikanatasa
3. apr 2009

Vevon ináč aj ja mám ten problém že musím 2 krát denne stáť s krhlou na balkóne a vlani sme odišli na týždeň do Chorvátska a prišla som domov a komplet všetko suché... 😠

vevoncek
3. apr 2009

inak slnečný balkón je super ale to polievanie je strašné ale teraz predávajú také niečo minule mi akurát švagor hovoril taký sud na samozavlažovanie (bola akcia) hovoril mi o tom lebo my sme taký maniaci na kvety a vždy si hovoríme nejaké novinky a pikošky tak vyskúšaj to

ja mám taký balkó že pol dňa (celé oddbedie) mi tam svieti slnko ale dosť ostré a pritom keď si zoberieš čo by som robila keby som mala balkón na južnej strane veď to je ešte svetelnejšia strana ja som tiež bola na dovolenke ale našťasite mi sestra chodila polievať kvety

adrikanatasa
3. apr 2009

No mne veru nemá kto chodiť polievať takže som zmierená s tým že v auguste mám po paráde. Ja mám tie samozavlažovacie truhlíky ale to je o ničom..

cukruska1920
3. apr 2009

ja by som si tiez dala kvietky na parapet ale mi ich budu obsierat holuby tak ako minuly rok 😠

vevoncek
3. apr 2009

adri ale ja nemyslím samozavlažovacie ale to je taký sud ktorý si nadstavíš na uritý čas a ono to dodáva vodu ako to nadstavíš každý deň

adrikanatasa
3. apr 2009

Vevon ešte som o tom nepočula ale keď pôjdem do záhr. potrieb tak sa na to spýtam. Určite to stojí ale 5 tisíc 😀

vevoncek
3. apr 2009

neviem síce koľko to stojí ale asi bývajú rôzne veľkosti tých sudov a od toho sa to odvíja ale podľa mňa sa oplatí do toho investovať nie je to také že kúpiš to a minieš ale vydrží to dlhšie

adrikanatasa
3. apr 2009

No veď určite, za krásu treba zaplatiť. 🙂

evulik6
3. apr 2009

ahojte 🙂 tak uz mam vsetko vyupratovane... uz som aj unavena sakra... ale neva, zachvilu pride mm z prace a pojdeme von ...konecne vsetci spolu... 🙂

evulik6
3. apr 2009

no co tu nikto nie je? konecne som prisla a nikto sa neozyva... ☹

tatuska1
3. apr 2009

tu soooooooooooooooooooom evulik papam pri pc polievocku 😀 😀 😀

tatuska1
3. apr 2009

od rana mi nie je dajak dobre ale uz som spapala polievocku tak je lepsie 😝 😝 😝

tatuska1
3. apr 2009

o baby vy tu rozpravate o kvetinkach aj my sa chystame do zahrady nasadit a poupravovavat teren po zime a dat do kpy altanok ja sa tak teskaaammmmmmmm 😀 😀 😀

tatuska1
3. apr 2009

stavim sa s vami ze kody uz fici na zahrade a robka si tam 😀 😀 😀 😀 😀

evulik6
3. apr 2009

ahoj tatus... polievocku? mnaaam, pojdem sa aj ja napapat...len cakam na mm kazdu chvilu by mal prist 😉

tatuska1
3. apr 2009

polievku a potom si dam rybku a kasu 😝

evulik6
3. apr 2009

aha...ja mam cestovinovy salat s kuracim maskom 😝

evulik6
3. apr 2009

a ostatne co pracuju? ja uz som kaput ale vonku je tak krasne ze doma sediet nebudem... uz nech pride mm a pojdeme... 😀

evulik6
3. apr 2009

no idem dat dadovi papat, lebo uz nevie vydrzat... tak zatial...papa 🙂

aliva
3. apr 2009

Vevoncek - čakať by som mala ešte asi 2 týždne - budú to už 3 mesiace od kyret, ale asi sa začneme snažiť až v lete.. od júla. Aj manžel ma nahovára aby sme počkali, veľmi sa bojí aby sa to nezopakovalo. Asi má z toho väčší "vietor" ako ja.. 😖
adrikanatasa - ďakujeem za milé slová 🙂 , snáď takto o rok budeme na tom všetky lepšie.. 😉

evulik6
3. apr 2009

aliva, viem ako sa teraz citis, ja som toto zazivala minuly cyklus... ale uz som to hodila za hlavu...pochopila som ze tieto veci si jednoducho clovek nenaplanuje ako on chce, priroda si urobi svoje...tak to beriem uz sportovo, zo zaciatku to bolo tazke, ale zvykla som si to brat tak ako to je... no co uz narobime...ved raz sa nam to vsetkym podari, nebojkaj 😵

tilly
3. apr 2009

vev, že by som ti femik posielala zbytočne? 😉

ja mám napacované mäsko, už len šalátik dorobím a mám o jedno na víkend postarané, hurááááá, teším sa, že je také úžasné počko, aj tak na nič iné nemám chuť, len na zeleninku a jemné mäsko...

domčo išiel zas na víkend k babke, takže budem mať aj pokoj, len mi už chýba a to je preč asi 10min... ☹

evulik6
3. apr 2009

tilly dobry napad....ja to asi tiez nachystam na zajtra a bude aj na nedelu... a mozme kludne lietat po vonku ked je tak super 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre