Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
6. apr 2009

zboznujem hrochy a cez vikend som neodolala 😀 😀 😀

cukruska1920
6. apr 2009

jeeeej...to je kraaaasne 😵

kodada
6. apr 2009

ze, no len si predstav ako by v tom vyzeral chlapec 😀 ale Silvii sa bude hodit, to je aj tak jedine meno, na kt. sme sa s mm zhodli

vevoncek
6. apr 2009

ahojte babulky tak som tu živá a zdravá 😀

kodi to je krásne oblečko tak už fakt len aby to bola baba a kedy to budeš vedieť? ja sa už normálne teším keď tu budete písať čo čakáte všetky či chlapcov alebo dievčatá a či vám to sedí podľa tej čínskej tabulky 😀
kodi a tá kniha čo ju máš je dobrá si s ňou spokojná? ja som si nechcela kupovať ale asi si kúpim som si tak najprv myslela že načo budem kupovať keď na internete je všetko čo potrebujem vedieť ale v kútiku duše som stále túžila po takej knihe tak uvidím možno si ju nakoniec kúpim

ja som vám nestihla napísať, lebo som mala toho veľa a neviem ako zajtra či sa mi podarí, lebo už je pekne budem behať po vonku
u zubárky bolo super nič mi nerobila ale o mesiac budem mať iné sračkové stavy mám dva kazy tak mi ich bude robiť a gynda mi pichla vyvolávačku a predpísala duphaston na upravenie cyklu takže sa chystá mi upraviť cyklus čo ma veľmi teší, lebo už som bola z toho čakania na mrchu hotová

sue asi si ma nepochopila ja som to myslela tak že tie baby čo majú problém so zrážanlivosťou nie všetky ženy čo užívajú antikoncepciu ale napíšem sem presné znenie z toho článku

kodada
6. apr 2009

ahoj vevu, vonkajsie pohl. organy sa vyvajija okolo 16 tt, tak asi az potom 😉
ta kniha je fakt pekna, mam aj DVD

vevoncek
6. apr 2009

znenie z článku (úrivok ktorý ma zaujal):
Každej pacientke, ktorá chce užívať antikoncepciu, odporúčam minimálne vyšetrenie vrodených porúch zrážanlivosti krvi. Je to dôležité, je to dôležité pretože práve trombózy a embólie patria medzi najnebezpečnejšie vedľajšie účinky užívania hormónov. Toto vyšetrenie síce bežne neprepláca zdravotná poisťovňa, ale je užitočné a je na celý život. Porucha zrážanlivosti sa často odhalí u žien, ktoré prekonali opakované potraty alebo odumreté tehotenstvá. Ak o tom pacientka vie vopred, dostane lieky a môže bez problémov donosiť dieťa.

ja som užívala antikoncepciu asi 8 rokov nemala som žiadne problémy a asi pravdepodobne ju budem užívať aj neskôr ale toto čo tu bolo napísané ma zaujalo, pretože doktori vo veľa prípadoch nevedia zistiť kde je pri potrate problém.

evulik6
6. apr 2009

halo halo babulky, je tu niekto?

evulik6
6. apr 2009

inak co sa tyka stodalu...tak to je na kasel... a mojmu malemu teda vobec nezabral... ale hedelix mu na kasel zabral hned... tak ja uz len hedelix kupujem ked ma kaslik...
najlepsie ti da dokina kody, takze sup sup k doktorke... a bude dobre....uvidis....ja by som tiez zabila muza a mamu 😀 😀 😀 😀 😀

evulik6
6. apr 2009

no tak ja idem teda....dobru nocku vam zelam... zajtraaa 🙂

vevoncek
7. apr 2009

ahojte babulky tak som tu neviem síce že či celý deň tu budem alebo nie ale ak by náhodou nie tak večer by som zase niečo napísala

zajtra tu nebudem určite, lebo idem na školenie ak mi ho šéfka schváli ak nie tak si beriem vo štvrtok dovolenku a predĺžim si víkend

tak keby som dnes nebola tak vám prajem krásny deň a popíšte veľa nech mám čo čítať

kodi a to si mala k tej knihe DVD? či sa dajú kúpiť aj DVD?

evulik6
7. apr 2009

ahojte babulky....ako sa mame? vyspinkane? ja velmi nie, dadko sa dost casto budil 😖 a chraaapal, co mal nostek zapchaty ci co, potom zacal aj muz , no veselo mi bolo v noci...islo ma porazit 😠

evulik6
7. apr 2009

ozaj vevon....ja mam knihu Perfektna kniha o matke a dietati - Johnsons......som s nou maximalne spokojna, je tam vsetko co potrebujem.... tiez som tuzila po takejto knihe tak mi mm kupil ked som bola tehu

lukato
7. apr 2009

ahojte 🙂 ako sa tu mate?ja som spala celu noc po dlhom čase.už nemam taky strach dufam že prejde celkom

tilly
7. apr 2009

ja som vo svojom kritickom tt... 😖

evulik6
7. apr 2009

ahojte babulky....lukato, to ma tesi ze sa uz tak nebojis.... tilly, tentokrat to nebude kriticky tt neboj sa... 😉

tilly
7. apr 2009

je mi zle, takze citim, ze je vsetko OK, ale asi sa moc sledujem... včera som sa skoro v gyori v tescu povracala, išla som okolo rýb, no taaak ma naplo 😅

evulik6
7. apr 2009

nooo tilly, tak to je dobre znamenie....teho priznaky ta neopustaju tak je dobre... uz sa vidim ja, ako sa budem sledovat ked budem teho.... uz teraz sa toho bojim....no budem to musiet nejako zvladnut...potom budete utesovat vy mna 😀

lukato
7. apr 2009

tilly to je fajn že ti je zle mne neni tak ešte to ma trochu stresuje

evulik6
7. apr 2009

lukato, verim ze ta to stresuje ale zase treba to brat z tej lepsej stranky...nie vsetkym tehulkam byva zle... a mozno ta to este len chyti.... no a ked nie tak mas velke plus.... nevolnosti su neni vobec prijemne 😉

tilly
7. apr 2009

mne je na prd celodenne a nikdy neviem, kedy ma to poriadne chytí, ale určite ušetrím, lebo najhoršie mi je v obchodoch, takže do obchodov nechodím 😀

evulik6
7. apr 2009

no aspon nejake vyhody to ma, co??? 😀 😀 😀

tilly
7. apr 2009

pre mm určite 😀 zrazu nič nepotrebujeme 😀 a schudla som 2 kg... 😖 lebo jediné z čoho mi nie je zle je ovocie a zelenina...

tilly
7. apr 2009

ale za chvilku musím aj tak skočiť do kiky a avionu, oteplilo sa a ja nemám čo obliecť domčovi, nejaké šušťaky by to chcelo, včera v maďarsku nič nemali, normálne vykradnuté obchody po víkendovom nájazde slovenských kobyliek, tak si to ešte dnes odbijem a od zajra pôjdem max. do zelovocu 😀

aj tak sme celý víkend jedli len grilované mäsko a šalátik... včera som robila len tak narýchlo chrenovú omáčku, ale moc dobre mi po nej nebolo... 😝

evulik6
7. apr 2009

nooo chren je tazky na zaludok, tak mozno aj preto.... mne tiez byvalo zle v obchodoch....fuuu som tam nemohla ani vkrocit... 😝

tilly
7. apr 2009

ja lidl neznášam ešte od prvého tehu, v tomto tehu som tam ešte nebola 😅 ostatné prežijem, ak to rýchlo preletím, včera som mužovi hovorila, poďme už, normálne nechápal, že som ho z každého obchodu hnala preč... kúpila som malému bundu 98smičku... samozrejme, že je mu malá 😠

evulik6
7. apr 2009

nooo ja som tiez vzdy rychlo utekala z obchodov, najma z potravin, ked som tam citila tie vone a pachy, niekedy som pekne predychavala...

tittika
7. apr 2009

ahojte 😢

tak ja zavytam asi do vsetkych tem na konikovi 😢 este to je vo mne ale sa nevyvija a je mensie ako pred tyzdnom 😢

tilly
7. apr 2009

inak, je sila, že ťa nechajú tak, mňa hneď posielal doktor na kyret do nemocky, lebo že keď začnem krvácať, môžem dostať otravu krvi či čo... a teba vonku nechávajú tak...

neboj, 3/4 missediek sú tehu teraz 😉

tittika
7. apr 2009

napiste mi nieco....musia spravit kyret? alebo to odide samo? spravia sono ci sa to samo vycistilo az potom kyret? kedy sa mozme zas snazit? totalne nic o tom neviem....potom davaju neake lieky na udrzanie tehu hned po dalsej ovulacie? alebo co? 😔

tittika
7. apr 2009

to vazne 😲 podla sona mi to vyzera na 6tt2dni a inak by som bola uz ani neviem 7tt6dni? neviem co mam robit 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre