Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
8. apr 2009

ahojte babulienky... 😉

titika, treba verit do konca ze to bude ok, az kym ti lekar nepovie konecny verdikt... viem ze je to tazke, ale naozaj sa vedia aj doktori mylit... pri dadkovi to bolo tiez tak ze bol mensi a je tu s nami, zivy a zdravy, riadny chlap 😉 drzim ti palceky moja

dianka, je mi luto co si si musela prezit...je to hrozne ale verim ze tentokrat to dotiahnes do stastneho konca a porodis krasne zdrave babatenko.... mylsim na teba, potom daj vediet ako u dokiho

lukato, ja som sa konecne vyspala celkom ok, dadko sa zobudil iba raz v noci a potom az rano, aj ked ma zase dokopal ale dalo sa...

idem od vas zlaticka moje, musim varit a idem upiect zakusok drahemu k narodkam do prace.... tak drzte palce nech sa mi to podari, lebo ked clovek chce tak sa to zvykne pos..t 😀

lukato
8. apr 2009

jej aj moj drahy ma narodky 🙂

evulik6
8. apr 2009

ano? ale moj ma az buduci pondelok, lenze ked su sviatky tak bude oslavovat v praci zajtra.... a tvoj ma kedy?

lukato
8. apr 2009

moj ma 9 teho

evulik6
8. apr 2009

ahaaa...moj trinasteho ale berie zajtra do prace zakusok, bo po sviatkoch budu mat toho asi vsetci plne zuby 😀

lukato
8. apr 2009

to ano 😀 moj bral flašu že vraj sladke nemusia

tatuska1
8. apr 2009

dobre rano babulky tak mne je ako tak dnes dobre ale vcera mi zase bolo cely den ble aj vecer.evulik pecies kolacik no nech sa ti podari aby bol mnamky 😝 😝 kody ty uz ,as krasne velke babo no len tak dalej 😉 😉

tilly
8. apr 2009

civ, ja by som už mala porodené 😢 už by som mala bábo

civavava
8. apr 2009

Kodi ahojky, mam sa ako-tak....uz xcem byt tehotna aj ja... ☹

Dianka, velmi velmi drzim palce! Uvidis, vsetko dobre dopadne....pa pa

civavava
8. apr 2009

tilly......je to hrozne....ale je super, ze uz vela z vas babeniek je opat tehotnych....snad aj ja budem coskoro...

tilly
8. apr 2009

hej, keby som nebola tehu, tak by mi bolo asi horšie, ale aj tak rodiť teraz a v novembri...

posielam ti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

civavava
8. apr 2009

dakujeeeeeeeeem! juj no ja by som rodila aj na Vianoce, len aby to uz bolo... 😲

tatuska1
8. apr 2009

aj ja ti posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt 😉

civavava
8. apr 2009

dakujeeeem babenky, zlate ste 😉

evulik6
8. apr 2009

aj mne niekto posle????? 😀 😀 😀

tatuska1
8. apr 2009

jasne TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

kodada
8. apr 2009

ahojte babulky, tak ja si dnes lezim v plavkach na slniecku, book pri sebe ... no proste pohoda-klidek-cajicek 😎
civi neboj, priroda vie kedy ma prist rtvoje babo na svet ... aj ja si myslim, ze by som to prezivala horsie, keby som nebola teraz tehu

dianka sa este nevratila od dokyho? pevne verim ze je vsetko OK ... a babtko je v poriadku 😉

tilly
8. apr 2009

no kody, zaaaaaavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

tilly
8. apr 2009

dianka, držím palce, neboj, detičky narodené v 32tt majú veľkú šancu... aj keď... mne sa tiež skracoval krčok, doktorka ma strašila, nakoniec som rodila v 41tt... takže neboj, niekedy dá ten krčok zabrať, ešte to môžte v pohode dobojovať do konca 😉 teda šťastného konca

kodada
8. apr 2009

tilly, ale ked si predstavim, ze by som mala dnes riadit ... ale ved to pocka, aj vecer a da zmyvat dlazka, ze? 😀
ako sa dnes citis? kedy ides najblizsie k dokymu?

lukato
8. apr 2009

kadada ty sa maš ja sa možem vypekat len na balkone 😎 idem si pustit ordinaciu včera som nestihla

kodada
8. apr 2009

lukato aj ja som cely zivot zila v bytovke, minuly rok sme sa stahovali do domceka ... takze si to aj ja dokonale uzivam 😎

lukato
8. apr 2009

to je fajn a verim aj ja že budeme v domčeku 🙂

tilly
8. apr 2009

na čo, poriadok nie je zajac, neutečie... najbližšie idem 23.4., a 21.4. mám štátnicu a nič neviem, ani neviem, kedy sa mám učiť, večer padám ako kabela, v robote nestíham, po robote letím pre malého...

ja som skoro celý život prežila v domčeku, len s mm sme na začiatku bývali v paneláku, išla som sa tam zblázniť, tak som zavelila, zohnali sme pozemok a už 4,5 roka bývame, neviem si to vynachváliť, hlavne s dieťaťom je to super a my máme všelijaké vymoženosti, takže malý sa super zabaví aj doma, pieskovisko, šmýkačka, trampolína... a bazén sme už naplnili po prvý schodík, nech sa voda ohreje (máme prekrytie) ak bude takéto počasie, tak sa už tento týždeň čľapkáme 😀

dinduska
8. apr 2009

ahojky ozivam, sa takto neskoro lebo dsom mala pokazeny pocitac.bola som u dr a povedal,ze je to v poriadku,ze sa to vycistilo a mozeme snazilkovat dalej.dnes som mala na ovu teste // tak ideme aj na vec 😅 😀 😀

tatuska1
8. apr 2009

dinduska no vidis tak sup do snazenia 😉 😉

ellysa
8. apr 2009

Ahojte babule, môžem sa pridať do témy? Už ste rozbehnuté, ale dúfam, že to nebude vadiť. ja som akurát po druhom kyrete (včera- 12tt dvojičky).A dúfam, že už nás čaká len všetko dobré. 🙂

kodada
8. apr 2009

dindus super ze si v poriadku, tak drzim palceky aby to netrvalo dlho
ahoj ellysa, my sa uz pozname ... "vitaj" v nasej teme .... mozem povedat ze sme tu dobra partia ...

ellysa
8. apr 2009

ahojky kodada všimlasom si ťa tu 😉 , je mi smutno aj za októbrovkami ale čo už nechcem sa už obzerať späť 😢

kodada
8. apr 2009

neboj, ja som tiez zacinala v inej teme ako kazda z nas, ale neboj, pevne verim ze aj aj tebe sa podari co skoro byt tehulka, ja som si na to pockala 4 mes. po kyrete
ako sa citis? kedy ta prepustili z nemocky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre