Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

danulka0011
20. apr 2009

Leontinka , drzim palce v snazilkovani... 🙂 🙂 🙂

leontinka4
20. apr 2009

dani, dakujem pekne, budeme to potrebovať 😉 a ty si ako dlho po MA?

danulka0011
20. apr 2009

ahojky, mne MA robili koncom marca,,,po zakroku som bola tyzden PN, potom mi bral doky HCG z krvi, prisli tie vysledky z histologie,,akurat v nedelu som dostala prvy menzes... ale len take spinenie hnede, nic moc...
My sme babo neplanovali,,podarilo sa,takto to dopadlo, teraz sme tak naladeny, ze chceme este babo... a tak sa chceme tiez snazit..

leontinka4
20. apr 2009

ja som bola na zákrok začiatkom marca, ale pomaly si zvykám ☹ neviem či to bola nejaká čudná aura vo vzduchu, ale o mesiac sa to isté stalo mojej naj kamarátke, len ona bola ani nie mesiac tehotná a lekár ju vyčistil ambulantne, a v tom čase potratila aj jej švagriná... tak pevne dufam, že to najhoršie je za nami a už nás čakajú len dobré správy ....
ked sa raz už začneme tešit na človiečika čo v nás rastie, tažko sa s tým zmieruje a to bol náš prvý pokus čo vyšiel, ty máš to štastie že sa môžeš tešit zo svojich slniečok 🙂 vela štastia pri snažilkovaní

danulka0011
21. apr 2009

Leontinka dobre ranko, aj vsetkym ostatnym.. 🙂 🙂 🙂 🙂
Teraz aspon pre mna je dost tazky rok,, zomrel nam svokor,potom tento MA do toho, potom nam ukradli dvoch vlciakov priamo z koterca co sme mali doma, no hruuza.. 😖 😖 😖 😖 Neviem co ma caka dalej.. co sa este pritrafi..To je len koniec aprila....
Kazal ti lekar aj kyselinu listovu? Mne ano, vraj ak chcem este teda babo, co sa ma trikrat pytal ci to teda fakt myslim vazne,, tak ja ze ANO, tak povedal, ze nic nepokazim s kyselinou listovou..Tak uzivam aj tu teraz.
Ja co sa tyka mojich deticiek ,, mas pravdu, su babulky ktore babetka nemaju a maju MA, ja mam doma aspon deticky... len bola to rana,,aj pre mna. Poviem ti, znasala som to dost tazko. Pred tym som v tehu problemy ziadne nemala,,, doma krasne zdrave deti, tak ma to dost zaskocilo co sa stalo.
☹ ☹ ☹ ☹
Clovek sa s tym zmieri,, aj ty ,aj ja aj ostatne babulky, nic ine nam neostava...

vevoncek
21. apr 2009

evi máš pravdu máme tajnú dohodu 😉 ale neviem či to je dobre možno by mala jedna z nás dvoch začať, lebo keď sa budeme čakať tak sa nám to asi nikdy nepodarí 😀 ale ja aj celkom rada na teba čakám

danulka určite je to ťažké prísť o bábo všetky čo sme tu to poznáme ja som sa s tým už nejako zmierila ty más super že už máš nejaké deti ja nemám zatiaľ žiadne ale o to viac sa teším na to prvé

mne doktorka po kyrete hovorila že týždeň po kyrete na kontrolu a potom na kontrole mi povedala že všetko mám v poriadku a že mám prísť buď keď budem tehotná alebo budem mať nejaké problémy

ja ak sa mi dnes podarí tak si pôjdem kúpiť test a spravím ho ale myslím že nie som tehotná neviem prečo mám taký pocit, lebo keď som bola prevý krtá tehotná tak som sa cítila úplne inak a ešte aj tie moje teploty nie sú na tehu

danulka0011
21. apr 2009

Vevoncek,, mne na kontrolu nikto nekazal,, takze sa tam asi nanominujem...
Samozrejme,, ked sa na to babo tesis,,rani ta to aj keby bolo 50 te v poradi.....

Vevoncek drzime palce aby si bola tehu a prifukla si sem nejake TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Baby, chcela som sa opytat, dodrzali ste tu 3 mesacnu pauzu

evulik6
21. apr 2009

ahojte kuriatka moje 😀

babulky ja som mala ist z nemocky s vysledkami k svojej zenskej, tak som sla, vtedy ma nepozerala, iba vysledky...a ze mam ich ok...a kazala mi prist po prvej mrche... tak som isla, popozerala ma a vravela ze som v poriadku, ze to tam mam pekne 😀 😀
tak sme pockali este jednu mrchu a potom sme zacali ale zatial bez uspechov... 😝

ellysa
21. apr 2009

ahojte, tak ja idem akurát na kontrolu po 2 týždňoch po kyrete a potom určite po prvej mrche pôjdem aj prvý to tak bolo.
ja by som už aj chcela brať nejaké vitamíny ale trošku sa bojím aby to neskreslilo nejaké výsledky na testoch-aby neboli lepšie ako v skutočnosti sú, čo si myslíte? 🙂
inak akurát som manželovi hovorila dnes, že aj by som sa snažila hneď a na druhej strane sa bojím, že sa budem trápiť a zopakuje sa to tretí krát, už nejak neverím, že sa to môže podariť ☹

adrikanatasa
21. apr 2009

ellysa ak sa to stalo druhý krát určite by som počkala aspoň pol roka. Veď vieš že aj mne sa to stalo 2 x už sme si my dve tuším písali, ale v inej téme. Ja mám všetky výsledky o.k., obehla som nebo, peklo raj 🙂 všetky vyšetrenia sú dobré ale predsa dva potraty nie sú sranda aspoň pol roka na zregenerovanie maternice určite treba.

leontinka4
21. apr 2009

ahojte babulky
danulka, verím, že to isto bolí rovnako či už máš detičky alebo nie, ale dnes som si povedala, že musím myslieť pozivítne a nepoddať sa tomu.... takže to všetko zle čo bolo a čo sa nám udialo, sa stalo isto preto, aby sme si oveľa viac vážili to čo budeme mať a to čo máme 🙂
ja si dnes idem po výsledky, konečne! lebo som bola v nemocnici, v inom meste ako mám lekárku a tej to nezaslali, hlavne že si adresku pýtali ☹
no som zvedko
mne lekárka kázala brat kyselinu listovú a vitamín D, ale s tým som si neni istá, pretože teta v lekárni na mna čumákovala ako na mimozemštana, že som si to asi pomýlila... tak beriem kyselinu listovú, včera som si kupila alchimilkový čajík a tak za mesiac pridám obdeň centrum maternu... no snád sa neprevitamínujem☹

ellysa
21. apr 2009

no však určite budem čakť kým nebudeme mať hotové všetky testy, ale ide to strašne pomyly ešte som na žiadnom nebola,všade sú strašné čakačky. Na endo som objednaná až v auguste-dúfam, že niekde sa mi podarí dostať aj skôr.

evulik6
21. apr 2009

inak mne dokina kazala brat femibion metafolin 800 ku ale ze su drahe, tak aspon pred otehotnenim kyselinu listovu... ze potom ten femibion.... kedze som ho mala este po nevydarenom teho, tak som ho dobrala ked sme zacali snazit a teraz uz iba cistu kyselinu listovu beriem... no a na kontrole mi povedala po mrche ze mam prist potom ked mrcha vynecha, tak hadam raz vynecha... 😀

ellysa, to ti verim ze si na tom takto neveriacky... ale do tretice vse najlepsie nie? ale ja by som bola na tom tiez ako ty, takze asi sa neoplati rozpravat ze na to nesmies mysliet a podobne, chce to cas... a ja verim ze sa ti to podari dotiahnut do uspesneho konca...
inak ked si potratila druhy krat tak si daj porobit vselijake vysetrenia... a tie vitaminy...to by ti asi nemalo skreslit, najlepsie je spytat sa na to dokiho...drzim palce 😉

adrikanatasa
21. apr 2009

ja som mala 7 marca kyret a skôr ako v septembri nebudem pokúšať osud.. aj keď ma to láka ale ešte si užijem spanie celú noc a iné výhody o ktoré pri bábatinku na určitý čas prídem 🙂

ellysa
21. apr 2009

evi ja už mám kúpený ten femibion, ale ešte som ho nezačala brať, ževraj to dosť pomáha, lebo sú v ňom aj iné vitamíny nie len kyselina listová, asi začnem brať 😉

ellysa
21. apr 2009

adrianka ja 7. apríla, tak to budeme mať tak podobne aspoň sa môžeme povzbudzovať 🙂

adrikanatasa
21. apr 2009

elly to fakt? až v auguste ťa objednali? To ja som mala endo beho týždňa vybavenú, ešte na rontgen ŠŽ idem v máji a je to komplet.. Som nerozhodná či mám absolvovať aj genetiku.. ale môj gynekolog povedal že to na 90 % nie je genetikou..

ellysa
21. apr 2009

adrianka, ja ešte dúfam, že sa mi ju podarí vybaviť niekde skôr, toto je v Ľubochni, ževraj sú tam dobrí, len majú strašné čakačky,ale švagor má nejakého známeho riaditeľa nemocnice v BA tak dúfam, že mi vybví vyšetrenie skôr, lebo že u nich sa čaká tiež 4 mesiace 😠

adrikanatasa
21. apr 2009

elly neboj teraz dáme pol ročnú vitamínovú kúru a v septembri ideme na vec 😀 Užijeme si posledné leto bez detí, teda ja už jedno mám ale to už je chlap, už bude mať 5, a takto o rok už budeme mať obidve určite veeeeelikánske brušká 🙂

adrikanatasa
21. apr 2009

tá Ľubochňa je dobrá, o tom som počula, vraj tam chodí milion ľudí.. ale ja som z TO, tam sa mi trepať nechcelo veď keby bol problém so štítnou hádam by to zistili aj tu..

ellysa
21. apr 2009

adrianka aspoň, že máš toho malého čertíka, ale aj ja sa na toto teším ako budem chodiť na bazén každý deň a opaľovať sa a užívať si leto 😉 no a teda beriem ťa za slovo 🙂 o rok v lete sa budeme už guľkať 😀

evulik6
21. apr 2009

elly ano tie vitaminy su lepsie...som sa pytala na calibrum a na ten mavla rukou...ze nie, ze femibion je ovela lepsi...tak si ho kupim, akonahale zistim ze som teho tak ho zacnem poctivo brat... bo neviem kedy sa mi podari otehotniet a predsa len 400 korun vrazat kazdy mesiac do tbl napriklad pol roka alebo kolko je dost...tak papam aspon tu kyselinku...ako hovorila... pri dadkovi som nejedla absolutne nic a bolo to ok, tak hadam aj kyselina teraz postaci...

adrika mas super postoj k tomu... dobre si to napisala...sa mi to paci... 😉

ellysa
21. apr 2009

evi jw to dosť koruniek, ale možno si ho dám na začiatkulen každý druhý deň a potom keď už sa budem snažiť tak ho začnem papať poriadne 😀

tatuska1
21. apr 2009

adri no zeby ste sa negulkali skor nikdy nehovor nikdy aj evulik 😀 😀 😀 😀 😀

vevoncek
21. apr 2009

ja som sa rozhodla ak nebudem teraz tehu tak si kúpim vitamíny na očistenie organizmu a potom začnem brať také veci na posilnenie maternice

no väčšina doktorov povie že po MA majú byť 3 mesiace pauza pri takých horších MA aj pol roka ďalej sa hovorí že po MA je maternica ako pohnojená ale aj väčšia šanca na ďalší MA my sme začali s mužom po dvoch mesiacoch snažiť a zatiaľ asi nie som tehu ale asi sa mi možno aj kôli tomu skomplikoval cyklus lebo už som 60DC minimálne

tatuska1
21. apr 2009

chcela som napisat ely nie adri ale aj adri 😀 😀 😀

adrikanatasa
21. apr 2009

elly dohodnuté!! 🙂 neboj, všetko bude dobré 😉
evul inak sa nedá, nemá význam chodiť s hlavou v smútku, už to prebolelo a ide sa ďalej 😉
A čo robká Dávidko? Určite sa teší že je pekne, chodíte aj vy každý deň po všetkých pieskoviskách v meste tak ako my? 😀

tatuska1
21. apr 2009

co dnes varite zienky???????????

tatuska1
21. apr 2009

nieste tu uz ani jedna?

adrikanatasa
21. apr 2009

tatuska čauko, aj to je možné ale radšej si teraz budeme dávať pozor, nech nenarobíme viac škody ako osohu 🙂 vevon moja známa otehotnela 21 dní po kyrete a všetko bolo o.k. až na to že porodila v 7mom mesiaci ale to vraj nebolo tým že nečakala po kyrete. Keď to má byť tak to proste je a hotovo.. A ty stále nič? ja mám dnes 29DC a čakám menzes brucho bolí a bolí, už by som aj mohla dostať..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre