Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
18. máj 2009

tilly dakujem moja... aj ja ti drzim palceky na statnice...verim ze to dobre dopadne, a to ze nic nevies... ja som to tak citila pred kazdou skuskou.... dokonca pred statnicami este ako tak v pohode, vecer pred statnicami to uz bolo horsie ale v den D to bola katastrofa...dobre ze som sa na chodbe nerozrevala ze absolutne nic neviem, na vsetko co som si opakovala som sa pozerala ako na nieco nove...total okno a ked som prisla dnu do miestnosti a precitala si otazku ani sama som nevedela ako ma to vsetko napadlo... neboj sa, urcite to zmaknes... a potom uz budes mat klud...

vevooon, ty si kde? zavalena pracou asi co???? 😒

vevoncek
18. máj 2009

evi no ja som si myslela že budem mať dnes pohodový deň kolegyňa tu nie je že budem celý deň na koníkovy ale houby prišla šéfka ráno a dlho bola pri mne no hrôza a teraz musím ísť na jednu obhliadku potom na úrad ale potom by som tu už mala byť pošlem ti môj graf aby si ho mrkla ale asi trochu neskôr

tilly neboj zvládneš to už teraz musíš a veď si sa pripravovala tak sa neboj

tilly
18. máj 2009

pripravovať sa môžem koľko chcem, aj tak mi to nepomôže... chytím zlú komisiu a som v prdelke... a pri mojom šťastí sa dostanem k tým najväčším debilom a vytiahnem si najdebilnejšie otázky...

ale tak, nech je ako chce, nech je už streda večer, to si vydýchnem, teda do júna, potom sa začnem učiť na september, už pomaly ani to nestíham 😅

evulik6
18. máj 2009

tilly, ja pevne verim ze to zvladnes... budem na teba mysliet....
to s tym tvojim stastim...no to poznam aj ja...ja som tiez jedna z tych "stastnejsich"... 😖

evulik6
18. máj 2009

vevon ok...budem cakat... 😉

vevoncek
18. máj 2009

tilly nesmieš byť tak negatívna lebo si to privoláš musíš ti denne pred zrkalom hovoriť ja to zvládnem ja to zvládnem a budem mať dobrú komisiu a budem bez stresu všetko v pohode zvládnem to si musíš opakovať a uvidíš že to zvládneš lebo tento tvoj negatívny postoj nie je dobrý škodíš si tým ja viem že sa mi to ľahko hovorí ale nádej umiera posledná vieš teraz sa šťastena obráti na tvoju stranu a tomu musíš veriť

vevoncek
18. máj 2009

evi pozri IP

vevoncek
18. máj 2009

kde ste všetkyyyyyyyyyyy teraz keď už mám čas tu nikto nie je ☹

sue250
18. máj 2009

caute baby uz mas vysledky tripl testov su dobre 😀 😀 😀 tesim sa velmi uz ma caka len morfolog.utz a potom v stasti dozit do 9m. len dufam ze sa nezacnem otvarat ☹

kodada
18. máj 2009

gratulko sue 😉 neboj, urcite bude uz vsetko v poriadku, a dotiahnes tehu do uspesneho konca 😉
co je to morfologicky utz??? ja idem vo stvrtok rano na kontrolu, ale vobec neviem comi idu robit, ci len poradna alebo aj nieco ine ....

sue250
18. máj 2009

to je 4D, a morfologia plodu vysetrenie organov babatka

ela304
18. máj 2009

ahojte baby, ja som dnes mala poradnu a buduci tyzden sono. Uz sa tesim lebo dlho som nebola. Uz by som chcela aj nieco citit. Vy ste ako na tom? Citite uz nieco?Aj mne dopadli testy dobre. 😀 😀

ela304
18. máj 2009

Inak my ideme na 4 D sono buduci tyzden do Martina a potom o 4 tyzdne do Hlohovca.

evulik6
18. máj 2009

ahojte babulky..
gratulujem k dobrym vysledkom...mam z vas radost...a sue, neboj sa, bude to ok...tentokrat musi 😉 ...drzim palce...

ozaj, este necitie pohyby? ja som v 18tt zacala citit ale tak straaasne slabucko ..aj ked dokina mi povedala ze je skoro ale potom som niekde citala, ze zeny ktore su chuducke tak to citit mozu aj skor ako v 20tt...som si tym ista, ze to pohyby boli, a neskor sa mi to len potvrdilo, kedze som to citila uz silnejsie... 😉

vevoncek
19. máj 2009

dobré ránko

dnes trošku neskôr, lebo som mala nával roboty ale veď vy určite ešte spinkáte alebo sa otáčate na druhý bok 😀

evulik6
19. máj 2009

dobre ranko babulky...hned sa vam budem venovat, len ideme s dadkom papat a tak... 😉

evulik6
19. máj 2009

no uz som tu.... 🙂

evulik6
19. máj 2009

vevooooooooon, dvojca moje kde sa tulas? 😀

vevoncek
19. máj 2009

tu sooooooooooooooooooooooom , len som ťa nečakala tak skoro 😀

evulik6
19. máj 2009

ahaaaa.... a co dnes mas volnejsie v praci?

vevoncek
19. máj 2009

ani nie ale mám nejakú robotku na PC tak popri tom môžem sem tam kuknúť na koníka 😕 🙂

evulik6
19. máj 2009

nooo tak to je super... och, musim si aj ja nejaku inu pracu pohladat.... 😒

vevoncek
19. máj 2009

no tak to sme dve čo potrebujú inú robotu a nechcela by si ísť robiť do Bojníc na poštu za priehradku včera mi mamina hovorila o tom že tam je volné miesto

evulik6
19. máj 2009

do Bojnic??? a tam je kde posta? nooo isla by som v pohode, ale zalezi na tom kedy tam treba nastupit... bo ja by potrebovala az od septembra...

vevoncek
19. máj 2009

neviem ani ja kde tam je pošta ale môžem ti to vyzistiť alebo aspoň nejaký kontakt by si išla na pohovar a mohla by si sa dohodnúť to by si mala dobrú robotu síce neviem ako by to bolo platené ale stabilný pracovný čas ja som to nezobrala kôli tomu že by som musela dochádzať a ale hlavne kôli tomu že ja neviem robiť s peniazmi aj keď a všetko nahadzuje cez PC ja som jednoducho chaotická čo sa týka peňazí

evulik6
19. máj 2009

nooo tak vyzisti ak mozes co najviac...dakujem... no ale dufam ze mrcha tentokrat nedorazi.... potom by som to uz nejako dobojovala 🙂

danulka0011
19. máj 2009

Ahojte, co tu nove

evulik6
19. máj 2009

ahoj danulka... nove? asi ani dokopy nic... tehulky boli na vysetreniach a dopadli im super 🙂 a inak nove asi nic... ja som prave v tom naj obdobi snazenia a vevon uz ma po plodnych dnoch tak uz len cakat ci sa nieco ujalo 😉 Vsak vevon? 🙂

vevoncek
19. máj 2009

presne tak

babulky a čo dnes plánujete robiť

evi ale bola hrmavica v noci ja som sa tak zľakla keď tak zadunelo ešte aj autá alarmovali tak sa úžasne spalo v noci

evulik6
19. máj 2009

ja som sa tiez zlakla vevon...hruza... potom som nemohla spat az ked burka skoncila...

ja neplanujem nic... pojdem asi s dadkom o chvilku von, len neviem kam, kedze trava je mokra, tak asi len do mesta nahanat holuby zase... ale to sa mi nechce...och... pobede asi pride ocino, ze ho zase povozi na bycikli tak potom asi pozehlim kym budu vonku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre