Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

civavava
5. jan 2009

babenky, prajem STASTNY A NAPLNENY NOVY ROK 2009 , nech sa nam vsetkym podari splodit, donosit a porodit zdrave mimca...
my zaciname snazilkovat po februarovej mrche 🙂 pa pa 🙂

ninuska8
5. jan 2009

Ahojte zienky, dakujem vam, tym, ktore ste reagovali na moju spravu, za uzasnu podporu a rady. Velmi si to cennim...uz sa nalievam alchimilkovym cajikom, len neviem dokedy ho mam pit, len aby sa nestal drogou. A ako mam v lekarni pytat kys.listovu?Existuje ako samotny liek alebo je niecoho sucastou? Da sa kupit aj inde? Zatial som furt doma, nikde nechodim, citim ze daco na mna lezie tak nechcem sa prechladit, ale uz mam stuhnute svalstvo tak dnes som jemne zacala s pilatesom...asi 3 min. 🙂 A stale spinim, neviem dokedy to bude trvat,mama spominala ze po potrate, spinila len tri dni a potom nic. Ako to bolo u vas? Dakujem za rady, a prajem vela stastia a hlavne trpezlivosti!!!

skybaby
5. jan 2009

ahoj ninuska, kyselina listova sa povie aj acidum folikum (myslim) a je to v roznych vitaminoch ako sucast. ja si ale napriklad kupujem len cistu a kupujuem ju normalne ako tabletky v lekarni
a drzim palce 😉

tilly
5. jan 2009

mne doktor odporučil pregnium, tak ho beriem spolu s babyplanom, ale vraj materská kašička je dobrá... asi skočím sem do bioobchodu a niečo si zoženiem...

ja neviem, vraj je dobré snažilkovať každý druhý deň... tak to zas mesiac skúsime, už sme to tak raz skúšali a po troch týždňoch som o snažilkovaní nemohla ani počuť... 😝 keď je niečoho moc, tak to tiež nie je dobré

aspinka
5. jan 2009

ja som pytala kyselinu listovu ona je aj tak spolocne mysli s Bckom aby sa lepsie vstrebala. Alchemikovy caj mozes pit niekolko tyzdnov potom si daj tyzdnovu pauzu a zase pi ale ked otehotnies treba s nim prestat nie je vhodny pre tehulky.
Ja som spinila po kyrete do tyzdna 😉

bibinka
5. jan 2009

ja som sem len nakukla,
tilly- materská kašička je vynikajúca,ja som síce nemal MA,ale nedarilo sa mi dosť dlho otehotnieť a pomohla mi naozaj,vybrala som dve balenia po 60tbl a bola som v tom. a pri plánovaní druhého dieťaťa som to urobila presne rovnako a presne rovnako sa zadarilo. ja som brala apis mellificu AKH-je to homeopatikum. 😉

🙂

stankatt
6. jan 2009

Ahojte, bre ranecko 🙂 🙂

stankatt
6. jan 2009

A my mame dnes presne 5 mesiacooooov 😀 😀 😀

skybaby
6. jan 2009

caute kocky, tak ja som dnes zacala s femigardom 😉

ixi
6. jan 2009

ahoj skybaby aj ja som zacala vcera s femikom abudes aj tu matersku kasicku?

vevoncek
7. jan 2009

dobré ráno

na čo je dobrý preglium predávajú ho aj bez receptu?

baby ja ešte stále nemám mrchu a už som 38DC aj by som si dala červené víno ale nemôžem kôli tabletkám ja už ani nedúfam už to tak dlho trvá ☹ a stále nič

skybaby
7. jan 2009

ixi matersku kasicku zatial nebudem, nechcem to vsetko velmi prekombinovat. aj tak mam pocit ze to uz trochu prehanam. pijem totiz v prvej polovici cyklu alchemilku a kupila som si aj kyselinu listovu a ten femigard k tomu. okrem toho som uz druhy tyzden prechladnuta, tak tlacim este nejake vitaminy a sirupy 🙂

vevo skus horucu vanu ... pregnium je nieco ako babyplan, proste vitaminy pred a pocas tehu

vevoncek
7. jan 2009

ahoj skybaby len doktorka mi zakázala sa kúpať ja neviem či už môžem?ja už ani nedúfam už ma to tak štve že to tak dlho trvá za chvíľu budem preliečená z toxokary a nebudeme môcť snažiť lebo mi mrcha zkomplikuje život keď sa nedarí tak sa nedarí na mňa sa vždy niečo nalepí čo mi skomplikuje život už som aj mala pocit že by mohla prísť a stále nič.

kodada
7. jan 2009

vevu mrcha ma prist medzi 4-6 tyzdnom PO, takze este ma cas 😀
ja viem ze ta to stve, nepovedal ti, doky ze ked ti do nejakeho terminu nepride mas prist na kontrolu?

cukruska1920
7. jan 2009

Ahojte zlaticka co mate noveho?

skybaby
7. jan 2009

mne uz konci tretia mrcha, ale muz sa boji snazilkovat, este nemam za sebou stery na tie rozne svinstva. cukrus vy ako uz snazilkujete?

cukruska1920
7. jan 2009

ahoj sky... hej mi uz snazilkujeme ... 14 teho by mi mala prist tretia mrcha tak uvidim

aspinka
7. jan 2009

vevoncek ja som citala ze mrcha moze prist az do 8 tyzdnov od MA. A myslim ze by si mohla byt tehu? Viem ze si to raz spominala tak predtym ako sa natlacis do tej horucej vane tak si radsej urob test. Nieze budes a nieco sa stane lebo volas mrchu!!! Horuca vana je na tehotenstvo uplna pohroma 😠
Ja cakam druhu mrchu v sobotu fakt to celkom rychlo uteka tak sa tesim i ked mangel mi zacal strajkovat ci to neodlozime a to nie o par mesiacov ale o dva roky!!! 😢 neviem co mu je ale to si musime vydiskutovat ☹

cukruska1920
7. jan 2009

aspin.... aj moj zacal strajkovat....lebo chceme zobrat hypoteku a boji sa ci to zvladneme... ale ja kvoli tomu urcite nebudem odkladat babo bokom 😠

skybaby
7. jan 2009

fuha tych strajkujucich manzelov je tu zrazu nejako vela, to je nejaky virus vo vzduchu? 😀 treba im to vysvetlit, ze strajkovat sa nebude 😉

aspinka
7. jan 2009

no ja som z toho tiez nestastna lebo povodne sme planovali ked pojde mala do skoly co je o dva roky ale naposledy sme si povedali ze skusime skor a uvidime ako sa zadari a zadarilo sa hned a to sme este neboli taki rozhodnuti ale tesili sme sa. No a predtym som to brala bude bude nebude nevadi ale potom co sa mi teraz stalo ho chcem ovela viac ako predtym tak co to cele komplikuje!!! Predtym suhlasil a teraz ked je to pre mna take dolezite tak to chce este odkladat a co ja kazdym rokom mladnem 😒

tilly
7. jan 2009

bibi, dakujem, tak to budu mat aj v lekarni, skocim to omrknut

vevoncek, pregnium su vitaminy, je tam kyselina listova, jod a tak...

teraz som zas ja zacala strajkovat, sme boli na dovolenke a boli tam rodinky s dvomi detmi, tak sa rodicia nemohli obom naplno venovat, my sme sa nasmu krpcovi venovali naplno, tak sa mi to pacilo, ze sme si ho uzili, keby sme mali dvoch, tak neviem... tak sa mi to paci, ze mame len jedneho, ale zas na druhej strane nechcem, aby bol jedinacik... vlastne ani neviem, co chcem, ale teraz som citala o porodoch a zaciatkoch kojenia, no neviem, ci sa mi do toho zas chce... keby mi niekto priniesol tak trojrocne dieta, to by bolo fajn, ale piplat to od miminka... 😝

cukruska1920
7. jan 2009

baby ako mate vyriesene byvanie?

mirip
7. jan 2009

ja mám veš ako cukruš, už sme sa o tom bavili 😉

cukruska1920
7. jan 2009

ahoj stratena 😀

mirip
7. jan 2009

ja stratená nie som, ja som tu bola aj včera aj predvčerom len ty nie 😝 😀

kodada
7. jan 2009

ahojte, tak MM nastastie nestrajkuje, bol sklamany ze prisla mrcha, uz sa nevie dockat kedy skonci aby sme mhli pokracovat 😉
a byvanie? minuly rok sme aj z mojimi rodicmi kupili dom, hypoteka na 25 rokov, cukru a tolko dieta nebudem odkladat, na tom nenaodkladas nic

skybaby
7. jan 2009

my prestavujeme rodinny dom, ale uplne kompletne. uz sme dva krat posuvali termin dokoncenia, tak dufam ze tento rok v lete sa to naozaj stihne 🙂 no a samozrejme k tomu patri hypoteka ☹ a bude tam len jedna detska izba, ale ved sa som mala so sestrou tiez spolocnu izbu, tak to ti nasi buduci potomkovia tiez hadam zvladnu 🙂
inak baby som 5DC a brutalne ma boli vajecnik ☹

kodada
7. jan 2009

aj mi ho prerabame, musim ho konecne pofotit, co uz mame hotove

vevoncek
7. jan 2009

my sme prerábali byt ale našťastie ho už máme prerobený ale nemáme ho celý zariadený chýbajú nám už len také drobnosti a detskú budeme zariaďovať keď budem v pokročilom štádiu tehotenstva, lebo nebola som poverčivá ale už som

aspinka mne je už nejako dlho bez mrchy chcela by som mať aspoň túto prvú za sebou nech viem na čom som

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre