Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
31. máj 2009

vevon... tt si hodim az ked mi doktor potvrdi v utorok srdiecko

evulik6
31. máj 2009

ahojte..tak som vas prisla mrknut...

boli sme v tych TO...no bola parada s malym...vsade chcel ist a vsetko chcel 😝 😀
Teraz ho ideme uspat a snad sem este pridem, ak nie tak vam zelam dobru nocku 😉

vevoncek
31. máj 2009

ahoj evi tak to je dobre že bolo super malý sa určite vyzháňal a aké ste mali počasie potom napíš aké to bolo som zvedavá celý deň som na teba myslela ja som mala ísť sestre vinšovať ale nakoniec to nevyšlo tak sme boli celý deň doma a ja som varila psa som bola vyvenčiť a pozerali sme nejaké filmy čo muž napálil a deň je za nami zajtra zase do roboty

cukruška tak ti držím palce a v utorok budem na teba myslieť aby si videla už aj srdiečko a aby sme aj my vedeli v kolkom si týždni, lebo ty budeš mať určite viac týždňov za sebou ako ja minimálne 7,8 preto ja chcem ísť až za dva týždne nech aj ja vidím srdiečko

vevoncek
31. máj 2009

ja sa s vemi lúčim idem ešte trochu časák čítať a psychicky sa pripraviť do roboty

adrikanatasa
31. máj 2009

evul aj my sme boli na námestí, malý sa vyjašil na skákacom hrade, na nafukovacej šmýkale to bolo niečo pre neho, aj do zajtra by tam vydržal.. 🙂 A mne sa najviac páčil majster "N" 😀
vevon teraz sa ti bude lepšie vstávať do práce 😉

evulik6
31. máj 2009

ahojte...tak maly konecne zaspinkal....skoro som uz zalomila aj ja...

vevon, bolo tam dobre, neprsalo, sice bolo zamracene ale neprsalo...boli sme tam asi len hodinu a pol, lebo maly stale nieco vymyslal...na kolotoci bol, hracky pozeral, vybral si takeho psika malickeho co steka a beha, taky mily je ten havko...no a samoska ze balon... taky maly a stal 2 eura..akoze strasne nieco, uz fakt nevedia co by za to pytali...a viac sme nekupovali, lebo sme mu kupili jednu hracku na MDD uz vcera...tak staci...
No a on chcel tiez na ten nafukovaci skakaci hrad, aj by som ho tam dala, lenze by som ho z tadial zase nevedela zobrat, a on neposluchne ked mu poviem ze staci ideme... takze toho sme sa vyvarovali a na tu nafukovaciu smykalu chcel ist strasne, ale to on je este malicky na take velke nieco...ked bude vacsi tak v pohode, to bude ina show..teraz nam urobil show ked sme ho tam nepustili... ale aj malo spinkal tak aj preto bol asi taky....cestou domov trosku podriemal zase,tak uz bolo dobre...

adrikanatasa
31. máj 2009

evul a na kolotoče čo hovoríš? Jedna jazda 1euro? Ja som skoro odpadla! Už vlani stála jazda 25 korún a to sa mi už zdalo moc a teraz euro, no je to dosť.

evulik6
31. máj 2009

ahoj adri...
ano, tie ceny su brutalne...moj by sa tam vozil a vozil, ale kto to bude vsetko cvakat neviem..och... strasne... toto sa mi z hlbky duse prieci ako deti zneuzivaju na to aby zarobili...otrasne! aspon na MDD mohli dat lepsie ceny, no nie?

evulik6
31. máj 2009

ach idem ja buvat, lebo maly je nejaky nekludny a stale ma hlada...ja neviem kedy sa uz konecne nauci spat sam a celu noc... och 😠 ...tak dobru nocku 🙂

adrikanatasa
31. máj 2009

veru evul zodrali by ťa nadobro somári kolotočársky. Nedelný výlet je pre priemernú rodinku normálne dosť drahá záležitosť, a nedajbože keby máme tri deti..

adrikanatasa
31. máj 2009

evul dobrú nocku a nech malý kludne prespí, aj ja som si také noci zažila do troch rokov...

evulik6
31. máj 2009

dakujem adri, dufam ze to bude len do troch rokov 😖 ... uz stichol, asi spinka, ale idem uz aj ja...tak papa zajtra...

liluu
31. máj 2009

čaute baby ja sa este nemožem snažiť aspoň 2 mesiace ale veľmi túžim, čo mam robiť veľmi sa bojim terminu vtedy budem z toho hotová s nervami ako sa to da prežiť? Zdá sa mi to čoraz tažšie.

adrikanatasa
31. máj 2009

ahoj liluu ja som 3 mesiace od kyretu a ešte takých 5 mesiacov musím vydržaťneotehotnieť a z vlastnej skúsenosti ti hovorím že to nie je nič hrozné to čakanie. Jednoducho si musíš preprogramovať hlavu a myslieť a venovať sa iným veciam a ubehne to rýchlo neboj.. Veď nič nezmeškáme všetko má svoj čas..

vevoncek
1. jún 2009

dobré ránko

adri mne sa teraz práveže vstáva omnoho horšie stále si hovorím keby som mohla zostať PN aké by to bolo super v robote mi to ide strašne na nervy nebaví ma to tu vôbec a musím tu byť ale som si povedala že keď mi začne bývať zle skôr ako pôjdem ku gynde dám sa vypísať obvodnej a potom keď budem u gyndy tak sa jej opýtam či by ma nechala doma

lilu je to ťažké vydržať tie 2,3mesiace zdajú sa nekonečné ale neboj vydržíš to treba sa sústrediť na niečo iné a zamestnať sa niečím ja som sa napríklad rozhodla že sa budem venovať svojim koníčkom a budem sa snažiť schudnúť do leta a pomohlo mi to ubehlo mi to rýchlo

evi a adri je to fakt neskutočné s tým ako tý kolotočiari zdierajú moja šéfka rozdávala deťom balíčky (sladkosti a také všeliaké prkotiny)zadarmo, len mali nejaké súťaže a tak a ešte im celkom v sobotu počasie vyšlo tedy ale za balón 2 euro a za kolotoče 1 euro keď sme mi boli malé tak to stálo 5 alebo 10 Sk teda to je sila no ale deti sa na to tešia a odoprieť im to by bolo smutné chúdence

adrikanatasa
1. jún 2009

🙂 čaue babule 🙂 Presne tak vevon čo im zakážeš kolotoč lebo to stojí euro? No radšej si odopriem ja a jeho tam pustím aj 5 razy len nech sa teší a má radosť keď už má ten sviatok 🙂 Bolo to tam inač fakt pekné, všetky tie svietiace decké očká, no hotové druhé vianoce 🙂 🙂
Vevon daj sa vypísať na PN, počkaj ešte ale 2 tt a potom si pýtaj papier. Jaaaj to ja takýto problém mať nebudem, ja mám PN istú už teraz 😀

vevoncek
1. jún 2009

adri ja by som sa aj pýtala ale je mi to blbé, lebo mi nič nie je a nedokážem klamať doktorke mám pocit ako keby som ju žiadala o niečo čo je protizákonné a pritom veľa ľudí to tak robí ale neviem čo by som jeje povedala a pritom ani som to neskúsila možno by ma aj nechala len nechcem aby som v jej očiach vizerala ako niekto kto chce s niekým vybybrať

adrikanatasa
1. jún 2009

vevon záleží aký máte vzťah, ja som s doktorom " jedna ruka " 🙂 takže s tým nebudem mať problém a ešte k tomu tie dva potraty ☹ Veď jej zober kávu a dezert, tak sa to robí u nás v Topoľčanoch 😀 a povedz jej že ti býva veľmi zle a že máš strach predsalen si už jedno bábo potratila.. a hotovo 😉

vevoncek
1. jún 2009

no budem to musieť nejako poriešiť moja doktorka je veľmi dobrá ale ešte som neskúšala takéto niečo preto mi je to také blbé najradšej by som bola keby tam išiel muž so mnou ale on nebude môcť

inak čítala som si teraz o zubároch a zuboch v tehotenstve či sa môže lokálka a tak no dúfam že keď pôjdem teraz k zubárke na kontrolu že budem mať všetky zuby v poriadku mala by som si kúpiť aj ustnu vodu pre istotu a možno aj medzzubnú kefku 😀

adrikanatasa
1. jún 2009

no v tehotenstve vačšinou bývajú pokazené zuby takže zubári určite vedia ako na to pri tehotných kazoch 😀

vevoncek
1. jún 2009

ja som bola pred nedávnom a robila mi 3 kazy tak dúfam že počas tehu nebudem mať problémy ale v každom prípade tam pôjdem asi v druham trimestri keď mi už bude jedno kto vie o tom že som tehu alebo nie , lebo sestrička u zubárky je taká klebetná že by o tom vedela celá PD

adrikanatasa
1. jún 2009

jasné vevon ešte buď opatrná pri tom komu čo povieš.. fakt sa oplatí povedať až v tom 4tom mesiaci

vevoncek
1. jún 2009

no inak je to blbé keď to nemôžem nikomu povedať tak by som sa rada zdôverila a tešila nahlas a nmôžem ani pred rodinou, lebo oni by sa tiež chceli chváliť a nerada by som bola keby sa to aj šéfka dozvedela aj kôli tomu že nerada by som bola keby sa náhodou niečo stalo a už by všetci o tom vedeli a zrazu nič z toho asi by ma porazilo

adri čo budeš dnes porábať?

adrikanatasa
1. jún 2009

vevon nikomu nič netreba povedať, ani rodine ja som sa takto "zdôverila" už dvakrát a potom som si pripadala ako idiot keď sa ma po troch mesiacoch pýtali kde mám brucho ☹ vevon mám strašne málo roboty nudím sa nenormálne ešteže od zajtra tu mám zase šéfovcov z Talianska tak budeme mať dva dni behačky BA-Nitra aspoň mi to rýchlo ubehne.

vevoncek
1. jún 2009

adri niečo mi hovor ja sa tiež nudím keby bolo pekne išla by som do terénu behať ale tako musím sedieť kancli a tváriť sa že robím aby kolegyňa nežalovala šéfke, lebo keď ma dlho vidí na nete ide povedať šéfke a tá mi síce dá robotu ale cítim sa potom sprosto asi by bolo fakt najlepšie buď keby bol zase nával roboty alebo keby som išla na PN asi dnes nad tým pouvažujem a zajtra by som išla k doktorke a dohodla sa s ňou už teraz mám z toho nervy

adrikanatasa
1. jún 2009

vevon nestresuj sa lebo to nie je dobré pre mimi. Ale keď pôjdeš k doktorke už ťa pošle aj na sono a to je ešte skoro či nie?

vevoncek
1. jún 2009

adri ale ja som myslela obvodnú doktorku že k nej pôjdem nech ma vypíše a že mám nervy či sa bude dať presvedčiť ale tie nervy nie ako nervy ale len ako ,,nervy" chápeš len tak hovorovo

adrikanatasa
1. jún 2009

jasné vevon chápem nervy ako nervy a nie ako nervy 😀 😀 😀 ty si číslo 😀 Ináč aj moja obvodná je taká dezertová, donesieš orion dezert a si dva týždne na PN 😀

adrikanatasa
1. jún 2009

idem si v rámci obednej prestávky kúpiť aloe gel lebo už týždeň ho nepijem lebo nemám a povedala som si že do toho septembra ho budem poctivo piť nech sa dám celkovo dokopy.

vevoncek
1. jún 2009

vieš len mne je to blbé to takto riešiť aby ma neobvidnila z podplácania lebo ja ju nepoznám môj muž hovoril že jemu pomohla keď potreboval takže ja skúsim ísť zajtra za ňou a jej poviem čo je vo veci a uvidím buď ma poženie alebo ma nechá doma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre