Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
18. jún 2009

ja to dnes balím, som strašne unavená, neviem, či je nejaký tlak alebo čo, ale idem sa natiahnuť na chvilku domov...

zajtra ráno odchádzame na víkend na oravu, tak mi držte palce na cestu (neznášam cestovanie)... neviem, či mám zobrať aj zimné bundy...

vevoncek
18. jún 2009

tilly tak ti držím palce uži si to a poriadne sa poobliekaj, lebo má byť cez víkend aj chladnejšie a ževraj má aj pršať

kodada
18. jún 2009

ahojte babule, tak som spat z kontroly ... malicke je OK, ale pohlavie nam zas nepovedal, male sa proste nechce otocit 😒 takze este do buduceho piatku budeme doma v napati 😉
no a pikoska, idem pred komisiu, koli cerpaniu PN .... u fakt nevedia co vymysliet, aby mi strpcili zivot

tatuska1
18. jún 2009

kody co to babulo strajkuje nechce sa ukazat???a co pred komisiu to su blazni ja uz nic na to nehovorim!!!!no som rada ze babo je ok!!!!!!!!!!!!§ 😉 😉 😉

kodada
18. jún 2009

ahoj tatu 😉 no ze vraj tam zas videl nejaky tien, ale nechce nic hovorit ... ja uz na to serkam, nech je to aj chlapec ... hlavne ze je ok
a ta komisia ... co ti ja viem, doktor vravi, ze to este za 50 rokov nezazil 😉

aspinka
18. jún 2009

Ahojte.
Baby tak ja len vas vsetky zdavim vidim ze su tu same tehule tak vam tisko zavidim a prajem krasne tehu a nadherne zdrave babatko 😀 ja som zase nejaka zaseknuta v medzipriestore skoda reci 😉

lucialen
18. jún 2009

Ahojte baby,
Vevon, to som rada, ze si videla srdiecko, myslela som na teba v pondelok, ked som sedela v cakarni u gyn. Moja tam nebola, tak som isla vedla k dalsiemu, posedela som si vnutri 30 min. a pocuvala co mi tam rozprava, no hrozny doktor. Samozrejme s Duphastonom ma zrusila uz sestricka, ze to mi predpise len moja doktorka. Tak ak sa nepodari tento mesiac, pojdem k mojej.
Kody, no s tou komisiou je to sila, a stale si hovorim, ze uz ma nic neprekvapi a predsa.
Ja teraz vybavujem urad prace a davku v hmotnej nudzi, tiez zaujimave v tomto state 😖
Inak sa vsetky drzte a uzivajte si pekne pocasie 😀

vevoncek
19. jún 2009

luci tak to je teda sila a u ktorého doktora si bola?ako nechápem veď keby ti to pomohlo na upravenie cyklu prečo ti to nechceli predpísať to sú teda blbci a čo si mu hovorila a čo ti on povedal že prečo ti to nepredpíše on ale ti to musí tvoja doktorka?

tatuska1
19. jún 2009

ahojte babulky!!!u nas je dnes krasne 😵 😵 😵 sa tesimmmmmmmmm uz mam poupratovane a perie sa no a este nieco mnamky navarit a je to 😵 😵 😵

kodada
19. jún 2009

ahojte, tak som aj ja uz tu, bola som v meste na socialke a tak ....

lucialen
19. jún 2009

Vevon, sestricka mi povedala, ze to mi predpise moja doktorka, ze ona vie lepsie co sa stalo a bude mi sledovat cyklus a urobi mi nejake testy a tak 😒 Doktor sa vola Schmidt, neodporucam !

vevoncek
19. jún 2009

luci tak tohoto nepoznám dúfam že ho ani nespoznám tak to je teda škoda že ťa sestrička takto odbila

ja som dnes celý deň taká nejaká oťapená asi z toho tepla a nohy ma bolia neskutočne ale som rada že som mohla pobehať po vonku lebo len v nútri sedieť to je otrava

evulik6
19. jún 2009

ahojte...

lucialen, to je fakt divny doktor... ja ho sice nepoznam ale ani to meno mi nic nehovori...nechapem preco ti ten duphaston nedali...to je divne, ved to normalne davaju...
a ty ku komu patris? kam chodis? ja som tiez z PD ako aj ty a vevon...

vevon, ja som mala dnes strasny den...maly je zly, neposlucha, uz dlhsi cas, ale dnes ma vytacal statocne teda...och... asi ma to uzasne obdobie vzdoru... dnes som ho aj zbila...aj mi to potom bolo luto, ale nedala som to na sebe znat, lebo to by nebolo dobre...ale vycitky som mala hrozne... aj ked si to naozaj zasluzil... jaaaj, dnes som normalne bola rada ze pojde do skolky a ja do roboty lebo totoooo no hruza... dufam ze toto obdobie nebude dlho trvat lebo mi vsetky vlasy vypadaju...
este aj mm ma vytaca (nechtiac) lebo je zase soplavy... on ma slabu imunitu a nic so sebou nerobi...strasne ma to rozculuje, och... teraz tu len kycha a smrka a lezi a spi, lebo on je chudatko chorucky... no na porazenie... jedna nadcha a tvari sa ako keby umieral...jaaaaaaaj 😠

lucialen
19. jún 2009

Ahoj Evulik, ja chodim do HA k MUDr. Borkovej, ona je dobra, ale ma dovolenku, tak som isla vedla. A to sa ma este predtym opytala sestricka od mojej doktorky, ked som prisla pre kartu, ze aky mam problem a ci je to take dolezite 😖 No akoze nie, zvycajne chodim k doktorom bez dovodov 😠 Krava

evulik6
19. jún 2009

aha taaak...ja chodim tu v pd na unikliniku... to je fakt krava, takychto arogantnych ludi neznasam... ved su tam na to nie? och... 😠

vevoncek
20. jún 2009

luci a tomu doktorovy si nehovorila o tom duphastone?

evi tak to si mala potom hrozný deň no to obdobie vzdoru poznám a najhoršie bolo keď mal synovec toto obdobie a ešte k tomu ani nespal ale vtedy je dobre ukázať že je dieťa a deti musia rodičov poslúchať je to síce ťažké ale sem tam treba aj po zadku hodiť najviac som zbožňovala keď na všetko hovoril nie som sa na ňom bavila 😀 som sa ho len stále pýtala či vie povedať aj niečo iné ako nie tak ti prajem pevné nervy a nejako to treba vydržať bude sa ti to zdať večnosť ale prejde to uvidíš a manželovy kúp vitaglukán to je dobre na imunitu, je to trochu drahšie a mal by to popať dlhšie ale pomôže mu to ja som to brala keď som mala problémy s herpesom stále sa mi robil asi pol roka som to brala a od vtedy mám pokoj

lucialen
20. jún 2009

Dobre ranko, doktorovi som uz nehovorila, lebo sestricka ma hned zrusila, ale doktor sa mi nedzdal, ked som sa ho opytala, aku dlhu prestavku on povazuje za vhodnu od MA po otehotnenie, tak mi 15 min rozpraval uplne od veci a potom dodal 3mesiace. No proste doktor s velkym D 😀

evulik6
20. jún 2009

dobre ranko...
luci tak to je teda doktor... no co uz, pockaj na svoju a ta ti ho urcite predpise...

vevon, no bol to hrozny den... a dnes je otrasne a aj najblizsie dni ma byt hnusne, tak neviem ako to doma prezijeme...ale teraz je celkom v pohode... 😉

vevoncek
20. jún 2009

evi budeš musieť vymyslieť nejaký program aby si ho trošku zabavila čítanie obrázkových kníh je celkom dobre ak ho to baví alebo mu vymysli niečo že dajme tomu schováš na nejaké miesto nejakú hračku alebo kinderko a nech hľadá a ty mu budeš hovoriť zima teplo 😀 ja som dnes úplne ochrápaná ale so msa pustila do varenia tak mám o zábavku postarané dnes budem variť asi aj na zajtra a chcela by som robiť cez týždeň čerešňové gule do mraziaka len to by mi ich musel najskôr mm pooberať a to už ich oberá celý týždeň nejako sa mu do toho nechce

kodada
21. jún 2009

ahojte kocice

cukruska1920
21. jún 2009

ste tu este niekto alebo uz spiiiite?

alicc
21. jún 2009

nespim a poctivo čítam

kodada
21. jún 2009

ja som tiez tu 😉 ako cukru?

cukruska1920
21. jún 2009

tak necitat a pisat 😀

ja v pohode..dnes ma ale cely den hrozne boli hlava... asi mam nizky tlak ci co...

kodada
21. jún 2009

to bude tou zmenou pocasia

alicc
21. jún 2009

aj mne je akosi nanič, že by som už bola tehu? 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
21. jún 2009

neviem ale asi ... uz to neni az take strasne ale na obed to bol des..najhorsie ze ani tabletku ani nic si nemozem dat...inak v piatok na mna mysli..idem k doktorovi a mam take zmiesane pocity

alicc
21. jún 2009

alebo si to len tak strasne želám, že by som už všetko pripisovala tomu??? 😖 😖 😖

cukruska1920
21. jún 2009

alic..co nebolo moze byt 😉

alicc
21. jún 2009

to by bol pekný darček na prázdniny acukruška držím palce u doktora 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre