Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

stinka
13. aug 2009

baby bolo mi tu s Vami super ale musím ísť aj niečo robiť, lebo sa s tade to neodtrhnem kuknem poobede či ste tu...

DRŽIM VAM PALCE každej jednej a verím, že do konca roka budeme aj my tehu :O) každá podľa toho ako môže a smie ....

som rada, že som vás stretla ....

pa

cervena_ciapocka
13. aug 2009

A este jedna vec ma stve 🙄 poznam jednu babu, je fajn, ale ... neskutocne vela fajci, zapija kavou, poriadne neje, ked ju boli hlava hned sa napchava tabletkami, cez vikendy zuruje ... a ako prisla k babu? ... na prvy sup

cervena_ciapocka
13. aug 2009

ok stinka - ja si dam sprchu a vyuzijem este posledne dni dovolenky 😅 sice pracou, ale co uz 😀

stinka
13. aug 2009

ČO???? to nemyslíš vážne ... tak ja už neviem tak to je asi moja karma fakt už potom neviem.... aj ja som hodila sprchu... je to fantastická vec tá sprcha a idem trochu pracovať.... poobede sa ozvem pa

stinka
13. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lili136
13. aug 2009

som sa na chvíľku odmlčala, mala som tu návštevu....

je to tak, ako píšete. radšej teraz, na začiatku ako potom cítiť pohyby bábätka a prísť o to...
ale ťažké je to aj tak, aj tak..

o našich romskych spoluobčiankach mi ani nehovorte... obrazne povedané "vajgel" od cigarety v puse, flaška v druhej ruke a brucho zarovno nosom..... takže nech mi potom niekto kecá o tom, že je to o zdravej strave, výžive, pohode a tak...... no jedine tú pohodu majú tie cigánky, to hej.......
ona stihne porodiť 4 deti, kým nám sa podarí jedno 🙂

my si z toho s mužom robíme tak trochu srandu, že no tak čo, tak si adoptujeme malé cigánča 😀 😀 . srandičky, srandičky 😀

idem ja na obed, baby.... aj keď za uplynulý týždeń čo sa mi to všetko stalo som zhodila cca 5 kíl.... všetci na mňa kukajú, že jééj, super, ty si schudla??? no veru, aj by som si kľudne odpustila túto "dietu"

tak dobrú chuť k obedu, babule 🙂

tilly
13. aug 2009

ja som sa dnes v poradni zas tak nasr.... 😠 tak najprv tam čakám aj krpcom asi dve hodiny, potom prídem dnu, že ako sa máte, bruško netvrdne, všetko OK? ja že všetko OK, on, že dobre, niečo napísal do knižky, samozrejme prečítať sa to nedá a že dovi dopo 😠

sue250
13. aug 2009

o tilly to bud rada, ja idem zajtra kopec otazok za kazdym skontroluje krcok, steh ci je vsetko ok vysedim tiez dve hodiny a trpnem co bude, bud rada ze je vsetko ok, ja cakam kedy povie tak pani ostavate v nemocnici, a stale ked vyjdem von sa potesim ze tam este ostat nemusim 😉 zajtra mi drzte palce

lili136
13. aug 2009

sue250
budem silno držať palce zajtra... .daj potom vedieť 🙂

cervena_ciapocka
13. aug 2009

tilly - tak to je vazne "super" 😠 ti nasi doktory maju rentgenove oci 🙄

dinduska
13. aug 2009

aojky kocky,takmi uz vieme co budeme mat 😀 😀 😀
budeme mat dalsie dievcatko malu lindusku 😀 😀

kodada
13. aug 2009

ahojte, no dnes ste toho ale nakecali ... nebojte sa misedky, vsetko sa na dobre obrati, odporucam fakt pockat minimalne tie tri cykli, nam sa to potom podarilo na prvy sup ...

sue - prietoky, laicky povedane ... je to normalne sono, kde ti kukne na pupocnu snuru, ci ide nou babatku dostatok zivin

tilly ani ja som nemala dobru kontrolu, male je OK, prietoky tiez, ale teraz, ked by som mala chodit na kontrolu kazde 1-2 tt, doktor ide na mesiac mimo ... cize najblizsie idem az 10.9 ... co sa mi zda dlho 😒

stinka tak ty si z BB? ja z Dobrej Nivy a k dokymu dochadzam az na Sliac

dindus srdecne gratulujem k dievcatku 😉

mirip
13. aug 2009

Ahojte žienky tak dnes som bola na nákupoch a stretla sa aj s cukruskou v NR 😵 konečne už by som mala mať všetko čo som chcela 😵

kodada
13. aug 2009

ahoj miri, co si pekne nakupila ???

mirip
13. aug 2009

pridala som do albumu, kuk , ale to na česanie a nechtíky a flašku som kúpila už minule a ten fusak prišiel v pondelok poštou, dnes to bola len tá lyžička čo ptrba do porodnice a , ochranné hniezdo, a deka a ešte hrací mesiačk čo som zabudla odfotiť

kodada
13. aug 2009

joj tie vecicky su take milunke ... naco potrebujes lyzicku do porodnice???

mirip
13. aug 2009

no už som pridala aj ten hrací mesiačik, to tatko neodolal 😵

mirip
13. aug 2009

neviem načo kody, mám ju ale na zozname, oni vraj dávajú niečo detičkám nejaké lieky či čo alebo gukozu kým nenabehne mieko neviem

kodada
13. aug 2009

idem kuk 😉

cervena_ciapocka
13. aug 2009

kodi 🙂 ja nechapem ak osa to dakomu moze podarit na prvy sup 😅
my sme sa o prve snazili viac ako rok a teraz sa pokusame zatial treti mesiac 😒
... ono ja by som pockala aj viac len keby som vedela kedy to presne bude 😀 napr. ze marci 2010 to mam iste 😀 tak co by som nepockala 😀

alicc
13. aug 2009

Ahojte baby. Dnes som bola u doktorky a na sone sme videli malú bobulku. nezdalo sa jej ale jej umiestnenie, tam zajtra idem do nemocnice na nejaké iné sono. Mám z toho nervy na dranc. Držte mi prosím palce, aby bolo všetko Ok.

kodada
13. aug 2009

ciapocka, no hovori sa, ze po MA je najplodnejsich 6 mesiacov, ked je maternica pohnojena ... 3 mesiace sme mali pauza a na stvrty to vyslo, merala som si bazalnu teplotu, brala kys. listovu, myslim ze aj to tomu velmi pomohlo

alicc, drzim palceky, aby bolo vsetko OK 😉

alicc
13. aug 2009

Dakujem, verím tomu že bude, dúfam, strašne to chcem 🙂 😅 😵

picolino
14. aug 2009

ahojte a dobre ranko,
mrcha este stale neprisla /mala vcera/, ani sa necitim , zeby mala prist 😒 😒 ale ani ma prsia nebolia ani nemam nejake zvlastne pocity...neviem, len mam silnu nadchu
BT som dnes rano mala 37,2 ??????????????????
mam chut si ist kupit test, ale sa aj bojim......ale asi to nevydrzim 😖 😖 😖 😖 😖
babule myslite na mna....keby to vyslo som stastna, ale mam aj strach, lebo som nachladnuta.....tak neviem co by bolo lepsie????

alicc dnes drzim palceky, bude to ok...

lili ako dnes, uz troska lepsie????

stinka ahoj

krasny den vsetkym tehulkam aj netehulkam 🙂 🙂 🙂 🙂

cervena_ciapocka
14. aug 2009

Dobre ranko 🙂
picolino, mozno ze je to len nadcha z klimi nikede v praci alebo prievanu, ze to rychlo prejde ...

a neviete mi niekto poradit ... ako je to s PMS (predmenstruacny syndrom) ... ja ho mam stale, len by som chcela vediet ako suvisi s ovolaciou a ci vobec nejako suvisi ...
Ja som posledne cykly mala 29 alebo 30 dnove PMS mam vzdy dva tyzdne pred mrchou, tak isto aj tento mesiac. Tiez v obdobi ovulacie som mala som si vedela odsledovat hlien, mala som aj zvyseny vytok, len tento mesiac vobec neviem ci som mala ovulaciu 😖 do toho 14 dna som to v podstate ani nezistovala a nejak sa na to vybodla 😅 a teraz zrazu nic 😕 tak som z toho zmetena, ze ci uz bola, alebo bude, alebo vobec nebola ? 😕

lili136
14. aug 2009

ahoj picolino....
no tak budeme držať palce nech to hlavne dopadne dobre, či už budeš tehotná alebo nebudeš....
daj určite vedieť......každopádne držím palec 🙂

som zvedavá, ako mne príde prvá mrcha po tom vyčistení..... 😒 ......

mám sa inak fajn, teším sa, že je piatok.... ale včera večer som nemohla zaspať. stále nad tým nejak rozmýšľam, hlavne svet je strašne nespravodlivý..... ☹ . Niekto rodí jak jabloň a niekto nie a nie mat svoje mimi.... ale to nie je žiadna novinka 🙂

cervena_ciapocka
14. aug 2009

picolino, ak si mala dostat mrchu vcera tak si kludne sprav test, naco sa stresovat myslienkami 😉
ja mam obcas tiez take, lebo mam pocit ze mam "prievan" a bolia ma zuby a bojim sa ze nie ani tak z toho prievanu 😒 a tiez riesim, ze co ak budem tehu a budu ma boliet zuby a pod. ... ale potom si poviem A dost ... lebo to aj tak k nicomu nevedie a taketo veci budem riesit az ked (ne)nastanu

cervena_ciapocka
14. aug 2009

ahoj lili 🙂 uplne ta chapem 🙂
a nedal ti lekar antikoncepciu? ja som brala prvy mesiac po kyrete aby mi prisla mrcha nacas ... a potom uz tie dalsie chodili pekne, ako som pisala 29-30 dni

lili136
14. aug 2009

cervena ciapocka
doktor mi nedal nič.... ja ešte musím za týždeň ísť pre výsledky histológie na Antolskú a s tými výsledkami pôjdem svojej gynekologičke..... uvidím, čo mi potom povie a dá, ale myslím si, že nič..... lebo keď som tam teraz bola odniesť správu z nemocnice, tak nehovorila nič....... viem, že niektorí doki dáva antikoncepciu, niektorý duphaston a kyselinu listovú...... uvidím, čo dá mne......

bože, keď si spomeniem, čo sa dialo takto pred týždňom, tak mi behá mráz po chrbte..... o tomto čase som už vyplašená letela do nemocnice ☹

cervena_ciapocka
14. aug 2009

ja som takto rano sla do nemocnice presne pred 10 mesiacmi 😒 ale vysledky som mala asi do troch dni ...
a od vtedy beriem kazdy den Magnezium + B6, vitamin C

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre