Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
17. aug 2009

tilly to tak nesmieš brať, aj ja si občas spomeniem na moje bábo to by malo 4mesiace ale len spomeniem lebo si treba uvedomiť že keby bolo to bábo čo nám odišlo tak nie je toto čo čakáme 😵 ono to tak malo byť a hotovo

tilly
17. aug 2009

malo to tak byť, jasné, ak toto dobre dopadne, tak budeme mať o chvilku iné starosti a na anjelikov, čo odišli nebudeme mať čas myslieť, ale aj tak to občas zabolí...

mirip
17. aug 2009

jasné že hej, ale ten anjelik hore nám za seba poslal náhradu aby sme nesmútili 😉

stinka
17. aug 2009

AHojte babenky... ako sa máte čo nového 😀

stinka
17. aug 2009

zase tu nikto nieje ☹

cervena_ciapocka
17. aug 2009

ale je 😀 ahoj stinka 🙂 ja som dnes taaaaka leniva 😀 nic nerobim 😅 😅 no hanba mi 😕 😅

a ty mas co noveho?

stinka
17. aug 2009

Ahojky ....ale zase niekedy lenivosť nie je na škodu :O) mne sa tiež nič nechce ... akurátne som volala kámoške nech príde na kafčo .... a Ty ako moja?

cervena_ciapocka
17. aug 2009

ja sa od rana akoze pripravujem, ze by som mala daco robit 🙂 nooo... snad sa aj k dacomu dopracujem 😀
lebo doma nikto, tak som sama sebe panom 🙂

stinka
17. aug 2009

joj tak Ti je fantasticky... mne sa nič nechce len sedím pre TV alebo pred PC 😀 a mám opať depku lebo mi volala kámoška že je asi tehu... tak akože fasa, ja jej to prajem ale na prvý raz ... fúúúúúúúúú....

stinka
17. aug 2009

idem dať to kafe budeš tu???? aby som mohla pokecať... diky

kodada
17. aug 2009

ciapocka ja som mala rodit zaciatkom maja ... ale uz na to nemyslim, aj teraz ma maly pekne kopka 😉
stinka ahoj

cervena_ciapocka
17. aug 2009

joooj, mne sa toto stalo pred dvoma tyzdnami ked mi jedna kamoska povedala to iste, ze je tehu a na prvy sup 😕 sak aj ja jej prajem, ale ako ty vravis ze mas depku, tak aj mne je v kutiku duse z toho smutno .... asi kym nebudeme aj mi tehu tak nam take veci pridu ako strasne nespravodlive 😒

cervena_ciapocka
17. aug 2009

budem tu 🙂 ja mam vodicku a otvorila som si dezert 😀

cervena_ciapocka
17. aug 2009

kodi bola si doma cele tehu alebo si pracovala?

kodada
17. aug 2009

od 1.4 som doma na rizikovom ... ale pracujem trochu z domu tak sa da 😉
a tasku este zbalenu nemam, casu dost 😀 ale vsetky detske vecicky su uz oprate a poukladane v skrini, teda to co mam, uz len porozmyslat co mi chyba 😀 😀 😀

cervena_ciapocka
17. aug 2009

cize od ktoreho tyzdna si doma?

kodada
17. aug 2009

skoro od zaciatku, myslim ze to bol nejaky 10-11 tt
ja som tiez zavidela ... bratrancovej zene, ta rodila teraz zaciatkom juna, mali sme mat skoro rovnako stare deticky, co by bolo super, ona to dotiahla do uspesneho konca, ja nie 😢 ale to je zial normalne

cervena_ciapocka
17. aug 2009

no ...
myslim, ze je dobre ze si bola doma ... v dnesnej dobe nedokazem pochopit ako niektore zeny chodia do prace skoro do konca tehu a nemaju ziaden problem ... neviem si predstavit ziadnu pracu bez stresu 😅

kodada
17. aug 2009

ovela lepsie ak v praci, sice som mala sedavu pracu (marketing, asistentka riaditelky), ale v strese, to fakt ... skoro kazdy tyzden dva dni skolenia, 8 hod. v kuse som ich obsluhovala, chystala podklady a pod. ... a doma??? taky klud, a hlavne, pracujem kedy chcem

cervena_ciapocka
17. aug 2009

ja mam sice svoju pracu velmi rada ... ale ... kedze ucim tak by som chcela byt doma hlavne kvoli tomu, ze casto je tam vela deti chorych lebo rodicia to proste maju na haku 😠 ... minimalne raz za hodinu na niekto rozculi a musim zvysit hlas ... a raz za tyzden sa na mna pride postazovat nejaky rodic a hned som na koberci 😒 a riesim nezmysly

takze ja by som chela byt doma urcite

picolino
17. aug 2009

ahojte,
stale som z toho v soku...baby, mam take palenie ked idem na zchod, aj potom...nachladnuta nemam byt preco...neviete mi niektora poradit, ci to je v dosledku tehotenstva????????inak mi nic nie je....cervena ciapocka som zvedava, dufam ze sa pridas k // 🙂 🙂 🙂 🙂

kodada
17. aug 2009

ciapocka to poznam, sice nie som ucitelka ako vacsina z vas 😉 , ale oboch rodicov mam ucitelov, vies ako som sa bala cez chripkove obdobie ze nieco donesu ???
a doma? mozno si aj myslis ze sa budes tolko mesiacov doma nudit, ale nie je to tak, stale sa najde nejaka drobna praca, ktoru treba spravit, aj ked sa mas setrit, neda ti to ...

cervena_ciapocka
17. aug 2009

picolino ake palenie?
na to nachaldenie radsej len teplo, cajik a vitaminky 🙂

cervena_ciapocka
17. aug 2009

kodi ja sa aj nudit viem 😀 a ja by som rada napriklad citala, lebo na to nemam vobec cas 🙂 a este kopec inych veci ... myslim, ze by som sa nenudila 🙂

picolino
17. aug 2009

take palenie ako byva pri nachladnuti, ale nemam to kazdy den a to je cudne....keby som bola nachaldnuta, tak to mam stale...mozno mam nejaku infekciu, citala som , ze to niekedy byva na zaciatku tehotenstva ????

cervena_ciapocka
17. aug 2009

skus nejaky cajik z brusnic, to je na zapaly mocovych ciest a hlavne nici bakterie.

kodada
17. aug 2009

piko, hlavne len nejake homeopatika, ziadne lieky, alebo to moze byt len podrazdenie, nezmenila si druh toaletaku? alebo ste nemali tutu-mutu 😀
ciapocka, ja tiez strasne rada citam, teraz si to dokonale uzivam, sice len casopisy, ale aj to sa rata .... pomalicky si robim svoju web stranku s receptami

cervena_ciapocka
17. aug 2009

jeeej kodi 🙂 tak potom nam ju dufam ukazes 🙂

kodada
17. aug 2009

ona uz funguje, to bola aj jedna z mojich pracovnych naplni ... dam ti adresu do IP, nechcem si tu robit reklamu 😉

cervena_ciapocka
17. aug 2009

dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre