Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

ada222
18. aug 2009

pre Vevoncek: po sexiku bolo vsetko ok, no opat mam taky ruzovkasty vytok a to som uz asi po ovulacii.... neviem ci neskocim k doktorke... lebo o 2 tyzdne ideme na dovču

kejtty
18. aug 2009

jjuuuj tak to by som priala kazdej zene, ktora chce mat vytuzene babatko aby ho donosila a porodila zdravucke.

lili136
18. aug 2009

baby a ešte sa Vás opýtam, ktoré ste po MA:
aj vám zakázali sexovať na mesiac????? lebo mne hej.... no, teda zakázali.... proste odporučili..... ale zdá sa mi to strašne dlho.... kvôli čomu to je? aby som tam nedostala nejakú infekciu????

picolino
18. aug 2009

aj ja mam strach, ale povedala som si ze musim byt pozitivna, vela robi psychika 😉 a uz aby boli za mnou tie prve mesiace ☹
drzim vam vsetkym palceky aby vam to vyslo
nam to vyslo na prvy krat po MA , ale aj z toho mam strach........

cervena_ciapocka
18. aug 2009

este som tu 😀 lili po cisteni treba mat pauzu 6 tyzdnov tak ako po porode, pretoze tym cistenim a mechanicky narusila maternica a aj krcok a treba pauzu aby sa zregenerovala a zahojila a aby si si nezaniesla nejaku infekciu. A ked nie 6 tyzdnov tak aspon pockat kym prejde prva menstruacia. My sme pockali len 4 tyzdne, prisla prva menstruacia a po nej sme mali sex ale s ochranou, hlavne kvoli infeciam

lili136
18. aug 2009

cervena ciapocka
díky.... ja som si to aj myslela, len sa mi to zdá strašne dlho 😒 .... ale tak minimálne do prvej mrchy počkáme.... potom tak či tak musíme používať ochranu, aby sa nám "nezadarilo" skôr, ako by sme chceli......

tilly
18. aug 2009

picolino, musíš si povedať, že teraz to už dotiahnete do šťastného konca... ja si to tak stále hovorím, že tentokrát to už dobojujeme... aj keď teda strach je tu stále, je to taký tieň... ale to sa myslím každá matka bojí celý život... najprv, či sa podarí otehotnieť, potom, či sa podarí donosiť bábo, potom pôrod, potom prvý rok, potom ďalšie roky, každá chvíľka odlúčenia, každá aj malá teplotka, vždy je tu strach...

ada222
18. aug 2009

myslite, ze ked sme cakali az po do prvej mrchy, ze az potom som mohla dostat nejaky zapal, ked mam teraz niekedy ruzovy vytok ked idem na wc? nerozumiem tomu... mam strach, ze budem musiet ist na kyret znova ☹ a to zač.septembra chceme ist k moru

lili136
18. aug 2009

presne tak, tilly.... máš úplnú pravdu... keď sa bavím s maminami, tak mi hovoria, že to je boj na celý život.... najprv bojuješ s vajíčkami a spermiami, potom so svojím telom, aby to zvládlo, potom s pôrodom, a potom sa už len celý život bojíš, aby tvoje dieťa obchádzali choroby, nehody a tak....... ale aj tak to chceme a ideme za tým, lebo okrem toho strachu sú tu tie krásne chvíle, keď sa prvýkrát usmeje, keď v tej malej ručičke zovrie tvoj prst a drží a nepustí, keď urobí prvý krok, keď povie prvýkrát mama, keď príde aby si mu pofúkala kolienko, keď nakreslí prvé srdiečko k dňu matiek, keď si naloží na chrbát školskú tašku...... a tak...... 🙂

akvabelac
18. aug 2009

ahojte, mám na Vás otázku. Mám pocit, že som potratila tehotenstvo som mala potvrdené baby testom a krvi na pohotovosti (začala som totiž špiniť, z krvi vraj max. 4 týždeň), bez nálezu na UZV.Následne som však mala prudkú bolesť, teraz už krvácanie, ale baby test je ešte pozitívny. Idem síce poobde k lekárke, ale neviete mi povedať, koľko po spontánnom potrate môže byť test negatívny. vďaka

lili136
18. aug 2009

akvabelac
to ti bohužiaľ neporadím.... ale myslím si, že to "chvíľu" trvá, kým by bol test negatívny.... predsalen máš v sebe tehotenské hormóny atie si myslím len tak po pár hodinách nezmiznú, ak by si aj potratila......... ale zachovaj zatiaľ chladnú hlavu.... možno je všetko OK. určite počkaj, čo ti povie lekárka..... držím palce....

akvabelac
18. aug 2009

ďakujem uvidím poobede

lili136
18. aug 2009

tak sa drž.... dúfam, že sa nepridáš k nám ☹ ... ja len viem, že v moči tá hodnota tehotenských hormónov klesá postupne a podľa toho, čo som sa tu dočítala, ak som dobre čítala, tak to trvá aj niekoľko dní, kým to klesne úplne.... ale nechcem ťa týmto strašiť...... nie každá krv znamená potrat.....

daj potom vedieť.....

cervena_ciapocka
18. aug 2009

akvabelac - ja som 24 hodin po kyrete mala este okolo 200 Hcg ... a zober si ze testy vedia zachytit uz okolo 20 Hcg

akvabelac
18. aug 2009

No uvidím, poobede dám vedieť, čo na to doktorka.

kodada
18. aug 2009

ahojte

cervena_ciapocka
18. aug 2009

ahoj 😵
mam jednu otazku na vas vsetky 😵 v kolky den cyklu, rsp. po ovulacii ste testovali a test bol pozityvny?

akvabelac
18. aug 2009

No som späť a nie som o nič múdrejšia. Lekárka niečo našla, (ale nie plod so srdiečkom), ale nevie, či sa jedná o mimomaternicové tehotenstvo alebo to obolo črevo. Zobrala mi krv, vysadila duphaston a vo štvrtok mám ísť na kontrolu. Ja dúfam, že mimomaternicové tehotenstvo sa nepotvrdí a ja som len spontánne potratila. Momentálne by to bolo to menšie zlo ☹. Neviete aké sú ďalšie príznaky mimomater. tehotenstva. Nič ma nebolí, práve na opak, ako som začal krvácať, cítim sa lepšie, žiadne tlaky v podbrušku, nfúknuté brucho aj prsia ma bolia menej ☹

cervena_ciapocka
18. aug 2009

akvabelac - myslim ze asi babo uz odislo 😔 Neviem ci mimomaternicove tehotenstvo ma nejake "priznaky" ale myslim, ze sa da zistit len ultrazvukom, teda, ze ked v maternici nic nie je ale Hcg stale rastie.

kodada
18. aug 2009

ciapocka, ja som testovala 3 dni pred MS a test bol negativny, 3 dni po meskani MS uz bol pozitivny

akvabela neporadim ti ... ta strata priznakov nemusi nic znamenat, moze ist len o docastne zlepsenie stavu 😉

cervena_ciapocka
18. aug 2009

akvabelac - a teba doktorka pradtym potvrdila tehotenstvo ultrazvukom?
Lebo ja ked som dosla do nemocnice tak v maternici uz tiez nic nebolo a si mysleli ze ci to nie je mimo maternice, ale moja lekarka potvrdila, ze bublonka bola v maternici predtym.

akvabelac
18. aug 2009

cervena-ciapocka, nemala som na UZV predtým potvrdené nič. Keď som zistila že som tehotná, tak som začal špiniť, a podľa menštruácie, by to mohol byť taký 4 týždeň a to vraj ešte nemusí na UZV byť vidieť- aspoň tak mi povedali na pohotovosti.

cervena_ciapocka
18. aug 2009

no 4tt je vlastne tyzden kedy ti konci cyklus, lebo tehotenstvo sa pocita od prveho dna posledneho cyklu.
A myslim si, ze ak ti pride MS do nejakeho 14 dna meskania tak sa to asi neuchytilo a prisla normalna mrcha.

akvabelac
18. aug 2009

No problém je, že mne menštruácia vôbec nemeškala a mala somju normálne. Až dva týždne po nej somzačal špiniť

cervena_ciapocka
18. aug 2009

No tak to potom vyriesia len cas a lekari.

stinka
18. aug 2009

huuuu 😀 ahojte čo nového????

cervena_ciapocka
18. aug 2009

😵 ahoj

stinka
18. aug 2009

😀 😀 😀 😀 ako?

cervena_ciapocka
18. aug 2009

netrpezlivo cakam kedy pride manzel z pace 😀 mal by tu byt kazdu chvilu 😵 😵

kodada
18. aug 2009

ciapocka aj ja 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre