Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
19. aug 2009

ahojte....
marion,..ja som tiez potratila druhe babatko...este koncom decembra...prave teraz cez vikend by sa narodilo :((
A my sme sa aj snazili dva mesiace potom sme zacali, bo vysledky a kontrola dopadla super, takze sme mohli... ale nedarilo sa a nedari.... Mne konci MD teraz ked maly nastupi do skolky :( Takze ja budem musiet ist do prace skor ako som si myslela a so snazenim je asi koniec... Aspon na rok urcite ak nie na dlhsie... no a co je horsie, dnes ma prist mrcha a mam z toho uz depku... och... tajne som dufala ze nepride ale mrcha sa uz bliiiizi :(

picolino
19. aug 2009

Ahojte babule,

marion, je mi luto, co sa stalo...ale neboj, bude lepsie 🙂
mne v nemocnici pri prepustani úpovedali, ze po dvoch cykloch sa mozme pokusat, moj doki povedal,ze on odporucuje pol roka, ale robil mi vysetrenie /krv,../a ked boli vysledky /boli v poriadku/ tak povedal,ze to odobruje a mozme sa snazit a to bolo necele tri mesiace 🙂 🙂 🙂
my sme sa snazili po dvoch a vyslo to na prvy raz /dufam ze to bude ok/.este len zaktra idem k dokimu na potvrdenie tehotenstva 😕
ale ja si mylsim , ze je to individualne, zalezi aj od toho aky rozsiahly bol zakrok, v ktorom tyzdni to bolo a tak....a ak si v poriadku a aj vysledky su ok, mozte hupsnut na to, si myslim 🙂 🙂 🙂
tak drzim palceky a aj vsetkym

ahoj lili, 🙂

picolino
19. aug 2009

ahoj evulik 🙂 🙂 🙂

evulik6
19. aug 2009

ahoj picolino...
gratulujem k // ... zatial len potichucku 🙂

picolino
19. aug 2009

ved to, aj ja som len potichucky, mam strach.....rano idem k dokimu, tak som zvedava co mi povie...

lili136
19. aug 2009

ahoj picolino
no budeme na teba myslieť a hlavne držať silno palce.... ale len potichučky 🙂

evulik6
19. aug 2009

ja verim ze bude dobre picolino... vsetky budeme drzat palce...

tatuska1
19. aug 2009

ahojte babulky prisla som vas kuk
evulik ty si nam ale fesanda neskutocne ti tie vlasky pristanu a dala si tu prekrasne fotky 😉

tatuska1
19. aug 2009

picolino pripajam sa aj potichucky 😉 😉 😉

picolino
19. aug 2009

dakujem babiky, ste zlate......
tatu, ty si to ako prezivala na zaciatku???

marion
19. aug 2009

Ahoj picolino, ďakujem za milé slová. Po prvej menštruácii pôjdem za ním, tak sa popýtam viac. Tebe držím palce aby vyšetrenie dobre dopadlo a doktor potvrdil tehotenstvo. 🙂 🙂 🙂 Tak sa držkaj 😉 😉 😉

marion
19. aug 2009

Ahoj cervena ciapocka, pekne si mi to naplanovala. Pracovnych ponuk som nasla dost, len sa musim rozhodnut poslat tu ziadost. Vies to rozhodnutie je tazke, dat dieta do skolky. Ked ho tak lubim, je to tazke pre kazdu matku. Dam vediet. 🙂 🙂

tatuska1
19. aug 2009

picolino ja som len trpla co bude velmi som sa bala ale v duchu som si vravela ze musi byt dobre ze raz uz stacilo ale ked nikdy nevies no a zistila som dost skoro ze som tehu tak som musela cakat na srdiecko no a este k tomu aj herpes mi vysiel nastastie to suviselo s oslabenou imunitou no a ked som uz sla druhy krat k lekarke bolo aj srdiecko no ale picolino stale mam strach pri kazdej kontrole do teraz ale uz mensi tak a teraz sa gulame a gulame a nevieme sa bambulky dockat.a vsetkym babenkam zelam aby cim skor boli tehu a tiez si vychutnavali ten krasny pocit len netreba zufat a hlavne ako ma naucili tu babky z netu mysliet pozitivne a len na to dobre!!!!!!!!!!

marion
19. aug 2009

Ahoj lili.
Je mi luto, ze aj teba to postretlo. Je smutne, aka je ta priroda nespravodliva . Ale co uz. Musime sa s tym zmierit a cakat na ten den D. Tak uvidime do buducna. 🙂 🙂

marion
19. aug 2009

Ahoj evulik, je to smutne. A este pred vianocami to muselo byt horsie. Je mi smutno pri kazdom pribehu co si tu precitam. 🙂 🙂 🙂 A pytam sa preco priroda takto rozhodla, ked my vsetko tuzime po dietatku. Ved je tolko mamiciek kt. nechcu deti, alebo su mlade nezrele mamicky, ktorym sa postasti. ☹ ☹ ☹ A s tou robotou, ja si tiez uz zacinam hladat. 😵 😵 A neviem si predstavit ze nastupim do roboty a hned otehotniem. Zda sa mi to nefer. 🙂 🙂 🙂

lili136
19. aug 2009

ďakujem marion.... ale ako píšeš, musíme hľadieť dopredu a hlavne pozitívne, aj keď nie vždy to ide 🙂
ja som zas v práci čakala na to, kedy otehotniem, aby som odtiaľto zdúchla a nemusela dávať výpoveď.... som tu už 5 rokov a veru už mi to lezie na mozog.... tak som sa strašne tešila, keď som bola tehu - nielen na mimčo, ale aj na to, že už odídem z práce........ no a teraz tu sedím zas a zas pracujem a vidina odchodu je v nedohľadne 😒

evulik6
19. aug 2009

tatus ahoooooj... ako sa ti dari?
dakujem za mile slova.. 🙂 Tak mne dnes prisla mrcha hnusna...och...moja posledna nadej vyhasla... takze teraz nas caka pauza aspon do konca roku 2010 :((

marion, je to nespravodlive, ale co narobime... tiez neviem preco to takto v zivote musi fungovat ale zjavne musi nooo.... vies, asi to tak malo byt, aj ked nikdy nezistime preco... vies, ale treba mysliet pozitivne, raz sa nam to musi podarit ... verim ze sa nam vsetkym podari otehotniet a dotiahneme to do uspesneho konca...
no a co sa tyk skolky...tak ja som si uz poplakala prednedavnom... aj ked viem ze mu tam bude dobre, ked si zvykne...len ten zaciatok bude tazky...ale zaciatky su tazke vzdy... a my sme predsa silne zeny, my to zvladneme 🙂

lili, chapem ta...ja som tiez v robote robila 5 rokov a presne viem o com hovoris... skoro rok sme cakali kym sa nam podaril dadko takze ta plne chapem... ale neboj sa, vsetko raz pride...

lili136
19. aug 2009

evulik
to mi je ľúto, že mrcha dorazila 😒 .....
je to fakt sranda, ako v časoch oveľa oveľa mladších som bola v niektorých mesiacoch rada, že mrcha prišla a teraz by som bola dala čokoľvek za to, keby neprišla 😀 😀 . život je veru zvláštny.....

ja mám dnes ku podivu nejakú dobrú náladu.... 🙂 . neviem, čím to je.... asi že ideme večer von, do mesta... povedala som si, že sa musím trošku odpútať a myslieť na niečo iné, tak sa idem vyvenčiť 🙂

evulik6
19. aug 2009

lili, dobre robis... treba mysel zamestnat peknymi vecami 🙂
no ja sa zmierujem s tym ze so snazenim je koniec, ale ved mozno to tak bude aj lepsie...neviem... a zase nie som nejaka stara, takze na druhe mam este nejaky ten cas :D ... aspon budem doma ked dadko pojde do skoly :DDD...vzdy treba hladat aj tu pozitivnu stranku veci, no nie?

lili136
19. aug 2009

tak tak... treba hľadať tie pozitíva 🙂
ty máš aspoň dadka doma 🙂 .....
no ja si na jednej strane hovorím, že nie som ešte taká stará /28/, ale keď som to potom tak počítala, že teraz pauza po MA, potom ktovie kedy sa podarí a zrazu bude 30-tka na krku 😒

ellysa
19. aug 2009

ahojte evulik, hnusná mrcha na čo vôbec prišla 😠
mrzí ma to 😔
a prečo musíte teraz počkať? kvôli práci? prepáč, ak mi niečo ušlo 😲 . Treba to nechať na prírodu, bábätko si k vám cestu nájde uvidíš a možno vtedy keď to budeš najmenej čakať 😉

ellysa
19. aug 2009

lili niečo mi o tom hovor, ja budem mať "len" 26 ale začali sme keď som mala "24" vtedy mi všetci hovorili, že som príliš mladá a teraz všetky kamarátky začínajú tehotnieť a ja mám pocit, že skončím s 30 tkou na krku a bezdetná ☹

marion
19. aug 2009

Lili, ja som mala pekne plany. Po VS som chcela aspon rok pracovat, potom jedno dieta, druhe dieta do 30tky. Vsetko sa plnilo....az na to druhe dieta. Nakolko 14.9 mam 30-tku. 😒 😒 😀 Ale hadam aj po 30tke to bude ok. Lili neboj, do 30tky prve a po 30tke druhe, to vsetko hravo stihnes... 🙂 🙂 🙂 A mozno dvojicky... 😀 😀 😀 co ty na to?

Inac baby ste vsetky zlate. Skoda ze nebyvate v BB. Rada by som s Vami isla na kafe 😀 😀 😀

lili136
19. aug 2009

ellysa
26 - to si ešte mladucha 🙂 🙂 .....
je fakt, že my to teraz trošku odkladáme - myslím táto naša generácia... keď si zoberiem moju sestru - tá mala prvé, keď mala 21, druhé keď mala 25 a všetko v pohodičke.... ja keď som mala 21 som o dieťati veru ešte ani neuvažovala....... a teraz, keď už by som chcela, tak to nejak nemfunguje 😠

marion
viem len o stinke že je z BB alebo okolia.....
veru, bola by to sranda dať také stretko missediek.... inak som si všimla v téme mamičky z missediek, že tie baby sa stretli a tuším všetky už s kočíkmi a bol to fakt úžasný pohľad 🙂 ..... snáď by sme sa o pár mesiacov aj my tak mohli stretnúť 🙂 🙂
inak marion ja práve riešim v BB jednu firmu Exima BB - kúpeľne.... vybrala som si od nich umývadlo so skrinkami... zdajú sa, že majú brutálne ceny, ale práve naopak.... ceny sú fantasticky nízke 🙂 . tak možno pôjdem kuknúť do BB niekedy 🙂

marion
19. aug 2009

lili, ja EXIMA firmu poznam. Aj som u nich bola pozriet, a na nieco mali nizke a na nieco vysoke ceny. Urcite si si dobre vybrala. Ak teda pojdes okolo daj vediet skor... 🙂 🙂 🙂 Mozno by sme sa stretli aspon na chvilku 😀 😀

cervena_ciapocka
19. aug 2009

Ahojte 😵 len som vas prisla pozdravit 🙂
pozeram, ze sme vecsina v rozmedzi 25-30 rokov
Ja mam 26 😅 ale vobec si tak nepripadam a zda sa mi to strasne vela 😀 kedze o baby snivam uz od 20 a tiez som si myslela, ze najneskor do 25 ho budem mat 😒 a teraz budem stastna ak bude do 30 😔

Zelam vam pekny dnik 😵 😵

maznacik007
19. aug 2009

ahojte kocky.. takze ja sa k vam pridavam ..
po viac ako 4 rokoch snazenia .. sme mali pozitivny test.. teda tri testy.. ciarka silnela.. vsetko vyzeralo ok.. ale zrazu. na hranici 6tt /7 tt som zacala spinit.. isla som do nemocky.. hcg kleslo.. a o den som zacala krvacat.. aj kusy.. a potom islo aj babenko.. na kyret som nechcela ist.. nastastie hodnoty hcg.. dobre klesali..

nejako to znasam celkom dobre.. lebo sme si vzali z domova chlapceka.. prave v tom case.. a som najma rada ze som to nezrusila.. kvoli mojmu tehu..

vidim ze jej tu viacero kociek.. co po tom znovu otehotneli.. takze nadej hadam este mame.. 😉

lili136
19. aug 2009

marion
určite sa ozvem dopredu, ak by som tam išla.... 🙂 . dali by sme kávu aj so stinkou 🙂

maznacik
to mi je ľúto, že sa k nám pridávaš ☹ .... ale je krásne, že máš chlapček z domova doma 🙂 🙂 ....
a určite nádej máme... pre mňa sú nádejou všetky tie baby, ktoré píšu do tém, že otehotneli po MA.... takže nádej je a určite veľká.... len proste to naše tehotenstvo nebolo to pravé.... verím tomu, že nejaký zmysel to, čo sa nám stalo malo /aj keď sa mi to teraz ťažko takto hovorí, lebo zatiaľ napr u mňa žiadny zmysel nevidím 🙂 /

cervena_ciapocka
19. aug 2009

Ahoj maznacik 🙂 je mi tak smutno ked tu citam taketo veci 😔 preco sa toto musi neustale diat 😔 rovnaky scenar len ine obsadenie 😔
musime len verit ze uz sa to nebude opakovat

lili136
19. aug 2009

maznacik
ten chlapček v albume je ten z domova?? ten je podarený 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre