Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cervena_ciapocka
1. okt 2009

No, mrcha je uz tu, krce mam teda riadne. Krvacanie sa rozbieha pomaly, zatial to skor vizera ako na konci mrchy ale ono to tak je u mna stale, ze najprv len slabe krvacanie s bolestou a potom uz normalne bez bolesti. Tak dufam, ze aj toto bude normalna mrcha 😒

kodada
1. okt 2009

ciapocka, tak to je smola, verila som ze ti to vyslo 😒

marion
1. okt 2009

Hlavu hore ciapocka, verim ze na buduce to vyjde... 🙂

cervena_ciapocka
1. okt 2009

som rada ze sa uz nieco konecne deje, ale mam depku 😔 lenze to hlavne kvoli tomu, ze pred rokom som sa tesila z dvoch ciarok a tiez je mi smutno ze sa to minuly rok skoncilo tak ako skoncilo 😔

kodada
1. okt 2009

nemysli na minulost, sustred sa na buducnost 😉

cervena_ciapocka
1. okt 2009

ja viem, ale ked obcas to tak na mna pride 😒

stanulav
1. okt 2009

Ahojte žienky, dnes som bola u lekára a nedokázal nájsť srdiečko, ktoré už malo byť vidno...a bábo bolo malinké. Bol to pre mňa šok,lebo predchádzajúce tehotenstvá boli bezprblémové....a zrazu toto. SOm veľmi smutná ☹
Mám prísť na kontrolu o týždeň. Bude to hrozný týždeň... stao sa to aj vám, že vám dali týždeň čakania...nádeje...a aj tak z toho nič nebolo?

cervena_ciapocka
1. okt 2009

ahoj stanulav, pokial je to takto na zaciatku tehu tak oni stale cakaju minumalne tyzden, ze ake budu zmeny. A naposledy ked si bola na sono tak uz bolo vidiet srdiecko?

stanulav
1. okt 2009

vtedy som si myslela, že som v 9 tt, ale podľa ultrazvuku som bola len v 7 tt...a doktorovi sa zdalo, že srdiečko bije...a teraz tam nič nevidel...teraz by som amala byť podľa menštruácie, ktorá bola v 17 deň cyklu len ako salabé krvácanie v 9tt. A srdiečko by už vidno byť malo.

stanulav
1. okt 2009

celý ten môj cyklus bol divný a boleli ma vaječníky a kíže...tak som sa tešila...ešteže viem, že nie som sama a mám tu vás, ktorým sa to tiež stalo a vedia ako sa cítim.

cervena_ciapocka
1. okt 2009

je mozne ze si otehotnela neskor a ze babo za este pomly vyvyja. A kedy si bola u lekara pred touto kontrolou? No ale ak by aj nabuduce nevidel srdiecko a ziaden narast tak je mozne ze sa babo prestaôo vyvyjat.

cervena_ciapocka
1. okt 2009

Ja si asi opet musim dat konikovsku pauzu, lebo tieto smutne veci vobec nerobia dobre 😔 ja sa s tym proste ani po roku nedokazem vnutorne zmierit 😔 aj ked dobre padne porozpravat sa tu s nikym kto ma chape lebo prezil to iste.

adrikanatasa
2. okt 2009

čaute babule, červenačiapočka je mi ľúto, že to nevyšlo ani tentokrát ale aj čo sa týka tej druhej čiarky na teste, tam sa jasne píše že výsledok treba odčítať do minúty alebo dvoch, keď sa druhá čiarka objaví po spomínaných minútach to už nič neznamená, sama s tým mám skúsenosť takže tak...

lili136
2. okt 2009

cervena ciapocka
to mi je fakt ľúto..... ja som tiež verila a naozaj držala palce, aby si bola tehu ☹ ....... hlavu hore.... viem, že sa mi to ľahko hovorí........ 😒

ja som tiež dnes dostala mrchu.... druhú po MA.... mám také bolesti, že sa idem zblázniť ☹

stanulav
2. okt 2009

lili alebo aj iné žienky, ktoré máte za sebou MA... ja mám teraz týždeň čakať, čo sa bude diať. Ale už druhý deň ma bolia kríže aj v podbrušku. Nešpiním ani nekrvácam, ale špinila som, ale len tak do svetla. Mali ste tiež bolesti krížov? Znamená to, že moje bábo je už anjelikom v nebi?

lili136
2. okt 2009

stanula
ja som bolesti mala... ale ja som aj krvácala.... boleli ma kríže tak ako keď mám mrchu, ale ja som začala aj krvácať...
neviem ti povedať, či bolesti znamenajú rovno potrat... nemyslím si to.... niektoré baby, čo poznám, tak hovorili, že aj oni mali bolesti v prvých mesiacoch, ale to sú bolesti rozširujúcej sa maternice.... takže nejaké bolesti sú normálne....

ťažko ti takto povedať, čo sa u teba deje... budem strašne moc držať palce, aby si sa nemusela zaradiť k nám... týždeň je fakt asi momentálne pre teba nekonečná doba...

poviem ti len príbeh mojej sestry - jeden doktor jej povedal, že na 99% nebije srdiečko, že sa to nevyvíja, že pojde na kyret. pre istotu ju ale poslal k inému ďalšiemu doktorovi... ten ju pozrel, povedal, že baby je ešte maličké a že nech počkajú... počkali a zatiaľ je všetko v poriadku....

tak nevešaj hlavu, skús myslieť pozitívne, prehovor bábatku do duše 🙂 , pohladkaj si bruško a povedz mu, nech jej len tam, kde je, že sa neho tešíš a tak.......... 🙂

stanulav
2. okt 2009

Ďakujem ti lili za povzbudenie.

mirip
2. okt 2009

stanulav my sme čakali, ked som bola prvýkrát tehotná som bola prvýkrát na uzv podla menzesu /a kedže som mala odsledovaný cyklus tak sme ja aj Dr. presne vedeli kedy bola ovulka/ teda boli sme v 9tt a bábo bolo v 7tt a stále tam bol taký slz, a srdiečko bolo ale až v 9tt teda nie podla menzesu to som mala byť v 11t a bola som v 9t a stále čakal a čakal, nezdalo sa mu to od začiatku ale čakal do úplného konca............až potom som šla na kyret, ono Dr. vždy čakajú a dávajú tomu nádej tak držím palce aby ste to dobehli aj vy a aby bolo srdiečko

marion
2. okt 2009

Ahoj stanula, ja som bola v takej istej situacii. Bola som na sone v 9tt,v 7tt. od ovulacie, bolo to male podla doktora. Ale povedali ze o tyzden uvidime.Ked som prisla tak srdiecko stale nebolo. Kedze som spinila nechali ma v nemocnici. ☹ O dva dni mi robili sono, a srdiecko bilo. Plakala som od stastia. 🙂 Vsetko bolo OK, ziadne spinenie ani bolesti.O 4 tyzdne teda v 12tt zase bodka na nohavickach, tak som letela do nemocnice.A tam sa zistilo ze dietatko je malinke, srdiecko zmizlo... ☹ Doktor teda usudil, ze potom sone ked srdiecko bolo, tak hned potom plod zanikol ☹

A este na zaver to ,,krvacanie,, u mna to bola nie krv, ale len malinke bodocky na nohavickach a vraj neboli z potratu, alebo bolo to z malej ranky, kt. mam na maternici. Tu ranku ma vraj vela zien po porode, a zvacsovanim maternice v tehotenstve sa moze taka bodka objavit lebo maternica je viac prekrvena. Takze vdaka tomuto znameniu sa zistilo ze dietako nerastie, lebo inac mne nic nebolo,a kym by neurobili dalsie sono tak by sa na to neprislo.

Nasledoval kyret, a velky smutok. Dnes je tomu 6 tyzdnov, a my cakame na koniec decembra kedy mozeme opat skusit. 🙂

Tak skus vydrzat a uvidi sa. Mozno predsa len zacne rast a srdiecko bude bit ako zvon, lebo so mnou v nemocnici lezali mamicky ktore, doslava liali z krvi a dietatko im zachranili 🙂

sue250
2. okt 2009

caute baby dnes mi vyberali steh a bolo to hrozne, nemohol ho najst pat minut sa tam rypal este teraz trosku spinim, potom zastrihol a myslela som ze zomrem., inak babo ok ma 3400g jak to vytlacim´ neviem

mirip
2. okt 2009

ja si zase myslím že je to strašné prísť o bábo, ale ked človek príde o prvé je to myslím drobátko horšie, lebo niekto čaká na prvé strašne dlho a potom toto......................aj tie čo už detičky máte, viem že je to aj pre vás strašné ked vám povedia že ste prišli o bábo ale aspon malilinkú bodku útechy máte v detičkách čo už máte 🤐

marion
2. okt 2009

mirip mas pravdu, ja som stastna ze mas Lukaska. Pri nom som nevedela ze som tehotna, nic zle nenapadlo. 🙂 Ale teraz po zlej skusenosti sa budem bat kazdeho dalsieho dna. ☹

Ale tie maminky cakatelky kt. o prve prisli, musi to byt o to tazsie, ale verim ze mate pri sebe svojich partnerov kt. vas podrzia.

Musime verit, ze nam svitne na lepsie casy...a ze aj v tejto teme bude coskoro baby booommm. Ako vidim mirip,sue vy to mate za par, tak verim,ze coskoro vas budeme nasledovat... 🙂 🙂

mirip
2. okt 2009

hej marion, aj kodada to má za pár, ja ale dúfam že ešte pár dní tam ostane dnu, kým sa vyliečim, je to na nervy, celé tehotenstvo nič a teraz pred porodom nachcípaná ako pes a na antibiotikách 🙄

marion
2. okt 2009

mirip len vela lezkaj, spinkaj a cajikuj. Vies ono je to aj tym ze sa blizi koniec tehotenstva tak to telo uz nevladze a je viac nachylne. 😉 Ved uz len 10dni. Super.Tak este spi kolko sa da...lebo coskoro sa budes budit castejsie. Ja som v tom tt co si ty uz rodila. teda v 38tt. 🙂

mirip
2. okt 2009

no marion my sa zatial nechystáme teda v stredu to tak vypadalo....uvidíme kedy sa mu zachce ísť von

mirip
2. okt 2009

a inak som strašne zvedavá koho to chytí ako prvú či kodadu, sue alebo mna 😅 myslím teda podla mna prvá príde na rad kodada, potom sue a my nakoniec 😅

cervena_ciapocka
2. okt 2009

Ahojte
lili ja som praveze od kyretu mala menstruaciu takmer bez bolesti uplne v pohode. Ale teraz ked mi tolko meskala sa ta bolest nedala vydrzat, dnes uz druhy den a ja som si musela dat este aj dnes tabletku od bolesti.

Si pametam, ze ked som mala okolo 14 rokov tak som si zacala uvedomovat ze su v mojom okoli ludia, ktory su manzelia a nemaju deti aj keby chceli. A vzdy ked som si na to spomenula som sa nejak vzila do tej situacie, ze som na ich mieste a bol to velmi blby pocit a strasne som sa uz vtedy bala, ze co ak sa to stane aj mne 😔 A cim dalej sa toho bojim viac. A pravdu povediac velmi neverim, ze aj ja raz budem mat vlastnu rodinu. Viem ze je to totalne pesimisticke, ale momentalne nejak neverim. V podstate su len u mna dva stavy: bud na to nemyslim, neriesim to, zijem pre ine veci a som ako tak v pohode, alebo na to myslim a som nestastna lebo neverim ze budem mat dieta.

tilly
2. okt 2009

ešte nerodíte?

my ešte absolútne nie, bruško je vysoko, krčok zatvorený, tvrdý, pôrod vydrží ešte tých 5tt, ale máme tu skoršie adeptky 😀

miri, uzdrav sa, fakt ležkaj a leňoš, potom už nepoleňošíš 😉

cervena_ciapocka
3. okt 2009

Ahojte 🙂 dufam, ze mate peknu sobotu, aspon taku ako pocasie vonku 😵
Inac ta moja mrcha je fakt cudna 😕 vo stvrtok ked zacala tak to bolo len take jemne spinenie a velmi pomaly sa rozbiehala. V piatok som cakala, ze bude silna ako inokedy a furt som behala na zachod 😀 ale bola uplne slaba aj ked bolesti som mala. Vecer uz takmer ziadne krvacanie a dnes uz celkom nic 😕 na vlozke len mala cervena skvrnka 😕 😨 Vobec tomu nerozumiem. Takuto som este nemala.

cukruska1920
3. okt 2009

Ahojteee...tehulky co tu este robite? chodte uz rodit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre