Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
15. jan 2009

aj ja sa tesim!!!!!!!!!!!!!!dakujem kodada

cukruska1920
15. jan 2009

Ahoj sky....neviem ci to vyslo ale ja myslim ze nie....to by bolo az moc velke stastie ked som predtym otehotnela po roku a teraz by to vyslo hned.... 😝 ale uvidim... inak brusko ma niekedy pobolieva, ale prsia ma bolia brutal a mam aj taky vytok

kodada
15. jan 2009

cukru ty ma nakoniec predbehnes 😀 😀 😀 ale zo srdca ti to doprajem

cukruska1920
15. jan 2009

kodi...ale cosi....urcite dostanem... mala som len 2 mrchy a neviem ci by to bolo dobre keby som tehu ☹

tilly
15. jan 2009

kočky, už začnite niektorá 😀

cukruska1920
15. jan 2009

tilly...mi uz sme zacali 😀

tatuska1
15. jan 2009

cukru co ty vies mozno budes prva!!!!!!!!!!!

cukruska1920
15. jan 2009

tatus... 😵

ninuska8
15. jan 2009

no vidim ze sa rozbehla optimisticka debata...blahozelam vsetkym menstruujucim, a vsetkym snazilkujucim prajem sikovnych muzickov...ja som dnes bola u doktorka, dal mi tie vysledky z histologie, mali ste pravdu nic som sa nedozvedela...akurat ze sa zajtra zase nacakam u obvodneho...ale dnes som bola na nakupoch sa trochu potesit z vypredajov,paraada...inak dokor mi tiez vravel, ze keby sa mi podarilo o tri mesiace otehotniet mam hned zacat brat duphaston...mate snim nejake skusenosti?

tatuska1
15. jan 2009

ninuska ja viem len to co som si o nom precitala a viem aj ze moje kamaratky to brali pocas celeho tehotenstva na udrzanie plodu atd.u nas to bude ako keby predpriprava mam taky pocit.

aspinka
15. jan 2009

Baby ja mam mat ovulku buduci piatok ;) ale neviem teraz mam taky financny problem ze ci to predsa neodlozit no nevedela som sa dockat snazenia a pomaly ked mozem tak mam chut cuknut kvoli tomu ze nevychadzame s korunkami tak neviem ako budeme ked budem na materskej 😒 aj muzik sa vyjadril ze by pomohlo keby sme to odlozili tak som z toho taka na nic 😢

skybaby
15. jan 2009

aspi ja radim neodkladat, mozno vam bude chvilu trvat kym sa podari ... nikdy nevies co sa stane a potom budete lutovat, ze ste sa nesnazili, ale ak sa podari mimco urcite nebudete lutovat ze sa narodilo, aj ked to bude s peniazkami nie ruzove 😉

aspinka
15. jan 2009

no ja som toho isteho nazoru ale zase viem ze teraz by sa nam korunky zisli zacala som v novej robotke kde sa mi velmi paci tak neviem co robit. Keby som tam bola nespokojna tak by som nevahala ale konecne dobra robota a nejake korunky. No ale zase je vo mne ovela vacsia tuzba po druhom babatku kedze som o jedno prisla. Teraz po nom tuzim ovela viac ako ked sme v septembri skusili. To som brala len tak ze skusime a uvidime 🙄
No sak mam do piatku cas a uvidim to budem mat ovulku a tie moje pocity rozhodnu ci ano alebo nie mangelik povedal ze to necha na mna 😀

ninuska8
15. jan 2009

tatu, to akoze ho mam zacat brat uz teraz?ten duphastn myslim...neviem ani ci je to len na predpis ci ako, ale nerada by som sa odteraz davkovala hormonmi...mozno postaci ked si kupim dajake vitaminky, stale pijem alchemilku, no a ked sa objavi prva mrska zacnem brat vitaminy, citala som ze vraj dobre su calibrumbabyplan, neviem, vite aj o dajakych inych lepsich a mozno aj lacnejsich...lebo tie vitaminy stoja dost vela

aspinka, ak ti mozem ja, mlada zaba, poradit, na prvom mieste je vzdy dohoda s manzelom, v takej veci ako je vase spolocne babatko, by ste urcite mali rozhodnut obaja...nech sa to nezmeni z tvojej strany na sebeckost, co myslim ale nehrozi, treba si vediet urcit priority...na prvom mieste ste vy dvaja a vas vztah navzajom a az tak vase deti...takze na tvojom mieste to s manzelom este poriadne rozoberiem, ale ja si myslim ze aj on velmi tuzi po babatku, podobne ako ty, tak to nechajte tak, ako ma byt, ako v tom septembri...nemaj pocit snazilkovania, lebo to slovo je podla mna zabijak zdraveho pohladu na sex v manzelstve. Tak len tolko, prajem vam obom hlavne vela lasky.... 🙂

vevoncek
15. jan 2009

aspi je super že si si našla robotu a korunky potrebuje každý a nie je ich nazvyš ja si myslím že aj keď ich nie je na zvyš určite sa nájde riešenie poznám veľa ľudí (manželov) čo sú zadĺžený až po uši a majú deti takže podľa mňa sa to dá zvládnuť dôležité je aby ste chceli obaja aby ste našli kompromis vieš dobrú robotu si môžeš nájsť aj po materskej a možno ťa zoberú naspäť aj do tejto kde robíš teraz neviem síce koľko máš rokov či ťa tlačí čas alebo nie a neviem ani či máš a akých máš rodičov a svokrovcov či si rozumiete ale myslím si že keby ste mali problémy ohľadom financii možno by vám trochu pomohli vieš nevidím do toho ale ty určite áno a akokoľvek sa rozhodneš určite sa rozhodneš spávne.A hlavne sa rozhodnite s manželom spoločne

skybaby
16. jan 2009

dobre rano 🙂 kde ste kto? baby drzte dnes paste, idem vecer k dokimu a chcem si napriek tomu, ze mam "len" jeden potrat vybojovat vysetrenia na stitnu zlazu, cuktrovku a hlavne tu trombofiliu

vevoncek
16. jan 2009

dobré ránko

skybaby ja si myslím že robíš dobre že si vybavíš tie vyšetrenia aspoň budeš mať istotu a ak je tvoj doktor aspoň trochu normálny mal by to pochopiť.Ale v každom prípade budem na teba myslieť potom napíš ako si dopadla som zvedavá. Vieš asi by bolo dobré ísť na hematológiu a možno aj na infekčné, lebo aj tam ti môžu zistiť dosť veľa vecí, mne by napríklad nezistili tú toxokaru keby ma doktor z endokrinológie neposlal na infekčné

skybaby
16. jan 2009

vev dakujem, tak budem bojovat a vysetrovat a vysetrovat 🙂

vevoncek
16. jan 2009

vieš je lešie kým prídu na to teraz ako by mali prísť na to v tehotenstve inak ja nechápem prečo sa to robí tak naopak najskôr žena otehotnie a potom jej robia vyšetrenia či je v poriadku mali by to robiť naopak najskôr ženu vyšetriť či je v poriadku a spraviť jej úplne všetky vyšetrenia až do špiku kosti veď aj by tým ušetrili podľa mňa je to celé také smiešne tento systém na SR

skybaby
16. jan 2009

mas pravdu, je to uplne postavene na hlavu ☹ v mojom pripade ich to vyslo dost draho kedze som mesiac lezala v nemocke a jedla kopec liekov, brala nemocenske ... som zvedava ako sa s dokym dohodnem, okrem toho ma stale boli vajecnik, urcite dam vediet ako som dopadla 🙂

kodada
16. jan 2009

vevu ty si mala MA v skorsom tyzdni, vsak? ty si si vyziadala nejake testy? u obvodnej a tak?

kodada
16. jan 2009

sky vydup si vsetky potrebne vysetrenia!!! budem na teba aj ja mysliet

vevoncek
16. jan 2009

kodada ja som bola podľa dokiho v 5tt podľa netu 7-8tt ja som nežadala žiadne testy,ale mne ja chodím na endokrinológiu lebo mám nábeh na zvýšenú činnosť štítnej žľazy tak ma chcem doktor vidieť každý pol rok a on mi yistil zväčšené uzliny tak ma poslal na vyšetrenia

ninuska8
16. jan 2009

ahoj baby, aj som prave dosla od mojho obvodneho...zlaty bol, pri vysetreni zistil dost silny vytok ja som ho tiez citila ale myslela som ze je to normalne, kedze ma nestipe ani nesvrbi dal mi len taku pumpicku na preplachovanie posvy a ak by sa to zhorsovalo mam sa mu prist ukazat...dufam ze to nebude nejaky zapal, mate s tym skusenosti?

tiez mi povedal ze uz asi o dva tt by som mala dostatm menstr. lebo na uvz bolo vidiet obnovenu a zvacsenu vystelku maternice, tak to by bolo super keby mi tak skoro dosla, myslim tiez ze uz mam aj po ovulke. Tiez sa pytal ci sa o tri mesiace planujem snazit...ze ak ano mam uz od prvej mrchy zacat brat bud calibrum babyplan alebo centrum materna, neviem co je lepsie...neviete?

skybaby, verim ze sa podarilo, najlepsie by bolo keby si mala niekde znamu aspon sestricku na nejakom oddeleni, ta by ti mohla vziat krv a poposielat na vysetrenia so suhlasom hociktoreho doktora, ale verim ze ten tvoj doki sa umudri a bude vediet co a ako...drzim palce

kodada
16. jan 2009

vevu tak mas v podstate stastie v nestasti, ze ta sleduju aj na endo ...
ninus ja beriem babyplan a kyselinu listovu

cucuska
16. jan 2009

babule, ja som bola pri zrode MIssed 1. a ked vidím, že je už čislo 8, je mi smutno. Všetkým Vám moc držim palce nech už v téme čislo 9 nie ste ani jedna a nech sa pridáte k nam: Mamičky z missediek 😉

kodada
16. jan 2009

dakujeme cucus, verim ze sa nam to vsetkym podari 😉

zuzub
16. jan 2009

ahojte, chcem sa spytat pred 8dnami mi robili kyret a este stale krvacam, slabo ale predsa, myslite si ze je to ok?

evulik6
16. jan 2009

ahojte babenky....ja som potratila 29.12.08... aj ked sa snazim na to nemysliet, nejde mi to...
Moja dokina mi povedala ze mame zacat so snazenim az v juni, juli...ale v nemocke vraveli ze aspon 3 mesiace... chceli by sme babo cim skor.... myslite ze je to dobry napad? trosku sa bojim aby sa to nezopakovalo...

zuzub...ja som mala nejaky tyzden...potom to uz nebola krv... zacala som pit alchemilkovy caj a zastavilo sa to

aspinka
16. jan 2009

Ahojte. No babule kazda z nas po potrate chcela babatko hned. Odporuca sa 3 cykly. Ja som po druhom a citim sa vyborne ako keby sa nic nestalo takze sa rozhodnem teraz ci este mesiac pockam alebo nie 😎 a presne tak uvidite aj vy a rozhodnete sa. Urcite cakajte mrchu az potom zistite ako ste na tom. Bez mrchy a cyklu ktory normalne prejde by som toja osobne neriskovala ani keby som ako chcela!!! 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre