Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

zuzana0612
14. mar 2013

@parker36 ja som už o tom čítala a tiež uvažujem, či by nebolo dobré to vyskúšať. píšu tu o inofolicu a nosifole. vraj to je niečo podobné

parker36
14. mar 2013

@zuzana0612 ja som tiez vazne uvazovala, asi vyskusam. Podla mna neuskodi. Je to vsetko prirodne, ziadna chemia.

zuzana0612
14. mar 2013

@parker36 ja si dávam aj materskú kašičku. to je vraj tiež dobré. prečítal si to mm po kyrete. ja sa celkovo necítim zle. ale ešte čakám, čo mi povie v utorok lekár. a určtie nebudem dlho čakať, kým začneme. ak nebude ovulka, alebo bude nejaký dlhší cyklus, ako som mávala, tak to s ním budem riešiť

ivanya
14. mar 2013

@parker36 @llenulka fiha, tak to vyzera ako dost velky zazrak teda..opytam sa na to mojej gyn a sla by som do toho.

llenulka
14. mar 2013

@ivanya podla nazorov vo fore to vyzera,ze pomaha..najlepsie recenzie su od ludi,co to uzivali

sestricka52
14. mar 2013

fgjkk

parker36
15. mar 2013

@zuzana0612 dnes som si pozerala nieco o tej materskej kasicke, tak tiez to vyzera ako riadny zazrak. Drzim palce 😒

parker36
15. mar 2013

@zuzana0612 dnes som si pozerala nieco o tej materskej kasicke, tak tiez to vyzera ako riadny zazrak. Drzim palce 🙂

ivanya
15. mar 2013

@parker36 @llenulka tak baby, dnes som bola u svojej gyn, povedala, ze pockame na vysledky z histologie a uvidime, co dalej. ale vraj staci pockat 3 mesiace, a mozeme skusat. som este zvedava, co mi povedia v centre, ale tam idem az 26.3. tak som sa rozhodla, ze si kupim ten inofolic a budem ho testovat 🙂 parker ty uz dietatko asi mas vsak? podla fotky sudim...

zuzana0612
15. mar 2013

@parker36 uvidíme, skúšam.... 🙂 . ale hlavne som zvedavá, čo mi povie nový gynekolog v utorok budúci týždeň. výsledky z histologie boli negatívne. a to je jediné, čo viem od svojho doktora. neurobil mi žiadne výšetrenie po kyrete.

llenulka
15. mar 2013

@ivanya mne o histologii nehovoril nik nic,iba primar,ze na pricinu sa nepride..ale tebe by ju mohli urobit podrobnu,aby vedeli,co dalej,ved platis za to riadne peniaze,tak by im malo zalezat,aby dalsie embryjka dopadli uspesne

llenulka
15. mar 2013

@zuzana0612 uz nech je utorok,zvedava som..bodaj by bolo vidiet,ci sa chysta vajicko 😉

ivanya
15. mar 2013

@llenulka praveze tu histologiu mi robia v nemocnici, na prepustacej sprave mam, ze do 14 dni sa treba dostavit pre vysledky.

llenulka
15. mar 2013

@ivanya aka moze byt pricina napriklad? okrem nejakej infekcie...nevies?

zuzana0612
15. mar 2013

@llenulka no príčina MA myslíš? nejaká genetická vada plodu napríklad. ale to myslím histologiu nezisťujú.
ja by som bola tiež rada, keby bol utorok. hlavne nech je všetko ok

llenulka
15. mar 2013

@zuzana0612 jaj,jasne,to mi asi vraveli,ze chybne plodove vajce,alebo chybna spermia,spojenie v nespravny cas..hold,to je aj vekom,ze uz to nie je kazdy mesiac zdrave vajicko napriklad a muzi v poslednej dobe maju tiez zhorsenu morfologiu a pocet spermii

zuzana0612
15. mar 2013

@llenulka presne ako píšeš.

llenulka
15. mar 2013

@ivanya
@zuzana0612 inak,dnes som si kupovala v lekarni b komplex,e vitamin a kyselinu listovu a taka divna predavacka v lekarni..ze, "a to preco chcete? ste tehotna? " vravim,ze nie som.. ona:"a to ste si sama naordinovali?" no.divnaaaa..a furt mi davala B komplex forte, a pritom,ja chcem tu mensiu davku..potom navela navela neochotne vybrala obycajny,nie forte..potom kyselinu listovu v nejakej mega davke pre tehotne za dvadsat eur,vravim,ze chcem obycajnu..ze nemaju..ecko mi nukala 200 mg,ze ine nema..ja som mala 100 mg predtym..chvilu gulala ocami a sla vybrat zo suflika 100 mg..asi chcela.zarobit na baleniach s vacsou davkou,lebo este taku protivnu som nezazila,predtym bez slova v inej lekarni mi dali tie vitaminky.ale najviac ma dostala,tou vetou,ze ci si sama ordinujem a naco,ked nie som tehotna mi treba listovu..paneboze,vitaminy si odkedy clovek nemoze sam kupit???

ivanya
15. mar 2013

@llenulka nejaka velmi zvedava bola... si jej mala povedat, ze nie ty ale tvoja macka je tehu :D

llenulka
15. mar 2013

@ivanya ved ale vela zien,co planuje babo,si kupuje listovu,co ju to tak zarazilo..ale mlada bola,odpustam jej🙂

zuzana0612
15. mar 2013

@llenulka a koľko mala? 100 rokov? my kupujeme aj pre mňa aj pre mm vitamíny a nikto sa nevypytuje

parker36
15. mar 2013

@ivanya ano ja uz mam dvoch velkych betarov

parker36
15. mar 2013

@zuzana0612 ja idem vo stvrtok na kontrolu, budem mat aj vysledky z histologie, ale nejako nic moc od toho necakam 😒

parker36
15. mar 2013

@llenulka joj no radost nakupovat v takej lekarni 😒

zuzana0612
15. mar 2013

@parker36 ja neviem, ja som tiež neočakávala od toho nič moc. ale aj tak som mala z toho celého potom taký pocit zbytočného testovania alebo čo ja viem čo. ale mm povedal, že to je dobre, že nič nezistili. tak to už nejak neriešim. skôr sa snažím o to, aby bolo všetko teraz ok a mohli sme začať znova

parker36
17. mar 2013

@zuzana0612 ono neviem, co je lepsie... ci to, ze v podstate nic nezistia a tak vlastne clovek tapa dufa, ze to vsetko bolo len nestastna nahoda, alebo ked nieco zistia a clovek je z toho akurat nestastny... 😒

llenulka
18. mar 2013

@parker36 ako mne tu ureaplazmu..velka pravdepodobnost,ze to bola pricina potratu,ale na sto percent sa to neda potvrdit..a to asi pri nicom nevedia na sto percent

happyfrog80
18. mar 2013

@llenulka nekupuj uz tie blbosti ,kup si klasika kamilkovy caj a hotovka skoda penazi ,uz si mohla ist za to do Wellness 😉

llenulka
18. mar 2013

@happyfrog80 predtym som nebrala nic,pred potratom,tak teraz chcem skusit druhu cestu..ono clovek aj sa snazi mat pestru vyzivnu stravu,ale v obchodoch je to hrôza, potraviny bez vyzivovych hodnot, zelenina a ovocie umelo nahnane,aby boli krasne a velke, same chemicke aditiva a zahradku vlastnu nemam ☹

happyfrog80
18. mar 2013

@llenulka ja viem ale cigani sa rodia zdraví aj bez vitaminov,ja len tak 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre