Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

parker36
20. mar 2013

@llenulka, @ivanya, zuzana0612 no zienky ako to tak citam, tak fakt je to postavene na hlavu. Mne robili zakrok v utorok a v stredu som sa mala hlasit na UP. Ja som si to predtym vytelefonovala, ze teda co mam robit a mila pani mi povedala, ze do troch dni musim doniest papier od PN na UP a nasledne po skonceni PN sa musim znova hlasit. Takze ked som si to spocitala, ze by som musela ist k svojej doktorke pre PN, nasledne odniest papier na UP + som mala este aj DNP - takze aj do soc. poistovne a nasledne este raz ist na urad prace si to vystat... Takze som sa radsej vykaslala na PN a sla som v stredu na UP a mala som pokoj.

parker36
20. mar 2013

@llenulka no tazko povedat... treba zistit, co ma v plane lekar @zuzana0612 😀 ked PN nedava, ci ju da na rizikove... 😀

parker36
20. mar 2013

@llenulka ja uz mam od dnes zazracny Inofolic doma 😝 😀

llenulka
20. mar 2013

@parker36 a co odnasa byt na rizikovom? castejsie chodis k Dr. alebo mozes byt aj doma kvazi na PN?

parker36
20. mar 2013

@llenulka no ja som bola na PN... bola som na rizikovom kvoli krcku, aj v nemocnici som si polezala, musela som mat kludovy rezim. Ten som ozaj dodrziavala, tvrdlo mi aj brucho a hrozil mi predcasny porod. Neviem, ci som chodila castejsie na poradne.

llenulka
20. mar 2013

@parker36 tak bodaj by pomohol a to je jedno ci ako liek alebo ako placebo,vysledny efekt je dolezity..kolkoeur to vyjde mesacna davka?

parker36
20. mar 2013

@llenulka v baleni je 20 balickov je to prasok, co sa rozrobi vo vode - na baleni pisu 1x denne, ale co tu citam, tak lekar odporuca 2x denne. Ja som vzala 3balenia - mali zvyhodnenu cenu 36€ 😝
Cize zavisi, ci sa berie 1y alebo 2x denne - jedno balenie teraz stoji 14,60€
http://www.magister.sk/produkt/detail/odporucam...

llenulka
20. mar 2013

@parker36 tak dnes uz aj beries prvu davku ? 🙂

parker36
20. mar 2013

@llenulka musim cakat aby mi nabehol cyklus, az 1DC zacinam... takze zatial sa budem na neho len pozerat a myslienkami privolavat ovulaciu 😀

ivanya
20. mar 2013

@llenulka @parker36 @zuzana0612 Podla mna je to na dohode s gyn, ja kedze som mala umele oplodnenie, tak som si pytala PN a bez slova mi ju dala... Ale ci si budem pytat aj nabuduce zatial neviem, ja som chcela velmi utiect z prace, tak sa mi to takto "vypomstilo" 😎

ivanya
20. mar 2013

@parker36 A preco na UP? Myslela som, ze ked je clovek na UP, tak poistenie, ci uz nemocenske alebo tie dalsie, sa mu na obdobie, kedy je na UP, prerusuje. Ty si platis DNP resp. vsetky tie tri poistenia?

ivanya
20. mar 2013

@llenulka To mas ako normalnu PN, ja som dostala najskor bez vychadzok, a teraz mi uz dala aj vychadzky.

ivanya
20. mar 2013

@parker36 Aha, to som nevedela, to sa zacina brat az od 1DC? Tiez skulim nanho, ale este pockam, v utorok idem do centra, co mi tam o tom zazraku povedia 🙂

parker36
20. mar 2013

@ivanya @llenulka @zuzana0612 ... pomsta prisla aj na mna 😝 Tiez som dala v praci vypoved, lebo som uz na to nemala nervy 😒 a boli sme s drahym uneseni, ako sa nam super na prvy sup zadarilo 😢

parker36
20. mar 2013

@ivanya ja som sa na tej stranke Inofoliku informovala,ci po MA mozem zacat uzivat hned, alebo pockat na nabehnutie cyklu - tak tam mi to odporucili od 1DC az uzivat. Inak tusim sa moze zacat brat kedykolvek.

llenulka
20. mar 2013

@ivanya ale stichla tato tema a sme tu teraz v poslednej dobe iba my tri ..zeby sme fakt "vychytali "blbe obdobie plne virusov v ovzdusi a okoli?

ivanya
20. mar 2013

@parker36 @llenulka @zuzana0612 😀 to je fakt zakon schvalnosti, ja som sa vytesovala, ze aky pokoj budem mat konecne, ziadny stres, rychlo som im dokonca nasla za mna nahradu a kukaj na to...teraz sa asi ani nemam kam vratit, teda vlastne este neviem 😎 Otazne je ci sa vobec chcem vratit, ked som to brala doslova ako unik odtial... no zla motivacia tam bola...

llenulka
20. mar 2013

@ivanya
@parker36
brala by som robit 24-ky..v robote by som sa unavila na smrt a nemala by som cas na vseliake myslienky a potom den dospavala a dookola az do maja :DD

parker36
20. mar 2013

@llenulka nieeee 😠 aj lepsie sa da prist na dobre myslienky 😉

llenulka
20. mar 2013

@parker36 ale teraz neprejde den,aby som nemyslela..to sa asi neda,nech uz robim cokolvek🙂 ale uz to nebolí aspon 🙂

zuzana0612
20. mar 2013

@llenulka
@parker36
@ivanya čo som čítala, tak automaticky sa rizikové nedáva. ale každý normálny doktor podľa mňa rizikové dá, keď si ho žena žiada. keď je umelé oplodnenie, tak o to skôr.
baby, ja mám už nové gynekologa. lebo tento pôvodný mám pocit, že len prachy ťahal z nás. a mne sa celkovo nepáčilo ani to, že mal službu v nemocnici, keď som tam bola a vôbec ani na minútu neprišiel, že čo a ako.a to som sa pýtala domov a komunikovala som s ním cez sestričku. vôbec neprišiel, že by sa opýtal, či fakt chcem ísť, či moc nekrvácam a že by mi povedal niečo, že sa mám šetriť doma a ležať (šak samozrejme, že mi to je jasné, ale .....som to tak nejak očakávala) on sa zmenil veľmi, na začiatku bol uplne iný, starostlivejší.
a ešte k tej robote. baby, my sme asi nejak rovnako všetky dopadli. ja som sa tiež už tešila, že konečne budem mať klud od stresu a tak. a teraz tam "musím" pokračovať. tak dúfam, že tento rok sa zadarí znova, aby som mohla mať ten klud.

llenulka
20. mar 2013

@zuzana0612 ja som dufala,ze uz vypadnem z domu konecne,lebo moj oco je naladovy a stres mi najviac robi on a naviac by sa fucal do konca zivota,keby som bezdovodne (u neho bude dovod len materska,ak vobec) odisla z tejto roboty za muzickom..a verte mi,ze ked ma raz kvoli nezhodam hnal z domu,ze ak sa mi nepaci a sla som..s vtedajsim byvalym sme si nasli podnajom na druhom konci mesta,ale za cely cas(dva roky) ma neprisiel pozriet,lebo ZE NACO SA MI BUDE VNUCOVAT,KED SOM NECHCELA S NIMI BYVAT DOMA!!..no vztahovacny nenormalne..ja potrebujem oodych od neho v prvom rade

llenulka
20. mar 2013

a oca nezmenim ako robotu :DD

parker36
20. mar 2013

@llenulka tak sup sup za muzickom. Otec bude vzdy otec, to asi nezmenis, ale ked spolu nevychadzate, tak nema zmysel sa takto "trapit"

parker36
20. mar 2013

@zuzana0612 jasne, ze sa zadari 😉

llenulka
20. mar 2013

@parker36 lenze on mi aj dost pomaha,to je na velmi dlho,nie je len zly..len naladovy clovek je clovek,ktory psychicky vycerpava..a zase,aby sa so mnou nerozpraval,hm,to by mi bolo smutno..ani tak,ani tak 🙂 ale este pockam rok,dva nanajvys a potom odidem,ci tehotna alebo netehotna,viac urcite nevydrzim uz

parker36
20. mar 2013

@llenulka tak drzim palce

zuzana0612
20. mar 2013

@llenulka len čo keď ten stres robí veľmi veľa pri tomto. potom sa človeku aj nedarí. kolotoč začarovaný. nič si z otca nerob. rodičia sú takí.

llenulka
20. mar 2013

@parker36 dakujem 🙂

@zuzana0612 ale maminku mam super a aj manzela,svokrovcov..niekto ma uplnu pohodu v rodine ale zase moze mat manzela s roznymi muchami..proste vzdy je nieco,hlavne ,ze to nie je nic horsie 🙂

zuzana0612
20. mar 2013

@llenulka presne tak. a vždy sú aj lepšie aj horšie chvíle. to je tak všade.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre