Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

denulka85
22. mar 2013

@parker36 dakujem ale velku sancu to asi uz nema 😖

denulka85
22. mar 2013

@llenulka no dr, v care ma nuti a ja prehovaram mojho dr. ze aspon kym stupa hcg nech ma necha este

zuzana0612
22. mar 2013

@denulka85 ja by som na čistenie nešla. ešte počkaj. a miesto depresívnych myšlienok nasaď pozitívne, stále máš šancu.

zuzana0612
22. mar 2013

@parker36
@ivanya
@llenulka ja sa k meraniu BT a grafom neviem dostať. teda skôr tie testy ovu, ale zas nechce sa mi stále testy kupovať a čúrať na ne. lebo aj to nemôžeš robiť len tak. treba skôr poobede a nepiť pred tým nejaký čas. a potom mi ešte mm nadáva, že sa len sledujem a stresujem. a je pravda, že prvé tri mesiace som takto stresovala a potom ďalší, keď som si povedala, že kašlem nato, uvidíme, ani neviem, kedy sme sexovali a bola som tehu. tak sa snažím aj teraz nasadiť taký prístup. čo mi teda zatiaľ moc nefunguje. ale inak nemám proti BT a testom nič. len mne sa tiež nechce ráno budiť o piatej aj cez víkend, lebo cez týždeň o piatej vstávam do práce

denulka85
22. mar 2013

@zuzana0612 myslis? ale péreco nie je potom vidiet plod?a z coho potom moze stupat to hcg ja uz neviem

zuzana0612
22. mar 2013

@denulka85 stúpajúce hcg je dobrý znak. ak by nestúpalo alebo klesalo, tak by sa nič nevyvíjalo. a vývoj je individuálny. kludne sa ti môže rozbehnúť

denulka85
22. mar 2013

@zuzana0612 tak preco v care dr. hned posiela na kyretaz podla teba ak by bol plod odumrety tak to nestupa hcg vsak?

ivanya
22. mar 2013

@zuzana0612 @parker36 @llenulka asi treba dat na intuiciu a rozhodnut sa podla pocitov ci to sledovat alebo nie. mne intuicia hovori, aby som to nesledovala, takze asi ani nezacne, spolahnem sa na Inofolic a jeho pomoc 😉

ivanya
22. mar 2013

@denulka85 pretoze sa pozrel do tabulky a tam videl, ze v 8tt uz vidiet nozicky a rucicky 😀 rozhodne nie si tabulkovy pripad, cas to vsetko ukaze a vyriesi. na otazku preco to tak je nevie odpoved ani ziadny doktor ani ziadna z nas 🙂 asi iba priroda by vedela 😎

denulka85
22. mar 2013

@ivanya uz neviem co si mam mysliet najradcej by som bola keby som uz vedela na com som... aby to uz bud cele skoncilo alebo zacalo..

ivanya
22. mar 2013

@denulka85 uplne ta chapem, ja som si sklamanie a smutok prezila dokonca 2x v priebehu 2 tyzdnov, najskor ked ma chceli poslat na kyret ked som zacala krvacat a kleslo mi HCG, to bolo v piatok, uz som bola 3 dni v nemocnici. prednosta ale potom rozhodol pockat do pondelka - co mi pripadalo ako zbytocne natahovanie mojho utrpenia, chcela som aby vsetko co najskor skoncilo. tak ma aspon z lutosti pustili cez vikend domov, oplakala som a zacala sa zmierovat. v pondelok som prisla pripravena na kyret a zrazu sa zistilo, ze HCG stuplo a nieco sa v gestacnom vaku objavilo...tak si ma opat nechali v nemocnici a cely tyzden nerobili nic, len mi brali krv a nurali sa ultrazvukom ale nikto mi nevedel povedat preco sa mi toto deje... a takto to islo az do dalsieho utorka, zial HCG uz len klesalo, tak opat prislo to rozhodnutie ist na kyret - opat som musela oplakat a zmierit sa s tym. vyse tyzdna mi priroda davkovala nadej, aby mi mohla supnut este jednu rovnako bolestivu facku 😔 ale verim, ze toto vsetko sa stalo lebo sa to stat malo a cakam, kedy pride opat nieco pozitivne, lebo vahy sa musia vyrovnat 😉

zuzana0612
22. mar 2013

@denulka85 ja myslím, že pokiaľ nemáš bolesti ani nič iné, tak kludne môžeš počkať. mne povedal doktor, že môže trvať aj dva tri týždne, kým sa mi spustí krvácanie a mimčo odíde samo. tak myslím, že ak počkáš pár dní, tak uvidíš. ale to je na tebe, čo urobíš, či podľa lekára alebo ako.

zuzana0612
22. mar 2013

@ivanya keď ja si tiež hovorím, že sa sledovať nebudem a keď sa blíži stred cyklu, tak to na mňa ide a stres a hotovo. psychika je sviňa.... 😀

denulka85
22. mar 2013

@ivanya toto je na tom najhorsie prisaham bohu to cakanie, a ten kyret bolel? uspali ta? ktovie ci to treba cistit ci by nestacilo kedy to telo vypudilo ja neznasam nemocnice

denulka85
22. mar 2013

@zuzana0612 ziadne bolesti nemam len take ako keby sa maternica zvacsovala ale to len sem tam citim ani prsia vobec neboleli... nechcem ist do nemocniceeeeeeeeeee

zuzana0612
22. mar 2013

@denulka85 joj, je to zlé, ja viem. ale nič nenarobíš. toto sa ovplyvniť nedá.

ivanya
22. mar 2013

@denulka85 ved este nikam nejdes, neboj sa 🙂 cez vikend si spravte s muzikom program, a v pondelok sa uvidi ako to dopadne.

denulka85
22. mar 2013

@zuzana0612
@ivanya ja sa uz pripravujem dopredu v pondelok zas zoberu krv, a uvidi sa ci bude stupat je to dost na nervy... 😢

zuzana0612
22. mar 2013

@denulka85 nemysli nato. nájdi si nejakú činnosť na víkend, nech ti lepšie ubehne.

denulka85
22. mar 2013

@zuzana0612 snazim sa ale sama som doma a muz je v robote tak ma chytaju depky

parker36
22. mar 2013

@denulka85 drzim ti velmi palce, viem, ze nasledujuci vikend bude velmi tazky 😒 Treba dufat, ze vsetko dopadne ako ma. 😉

denulka85
22. mar 2013

@parker36 dakujem dufam ze toto cele prebehne uz a bude coskoro znamy aj vysledok lebo toto ma ubija

parker36
22. mar 2013

@denulka85 Na vikend ti musim odporucit nejaku pozitivnejsiu diskusiu ako tuto 😝 Aj ked tu sme same optimistky 😉

denulka85
22. mar 2013

@parker36 uz hladam nejake veselsie ale moc k nim nepatrim 😖

llenulka
22. mar 2013

@denulka85 netrap sa kvoli veciam,ktore nemozes ovplyvnit..tym,ze budes spekulovat,budes mat vycitky ako ja,ci si si nejako neuskodila aj prehnanym stresom,je tazke na to nemysliet,ale skusaj to kazdu minutu,aby si co najmenej na tym dumkala..

sara20
22. mar 2013

@zuzana0612
@denulka85 ahojte babky.ak nieje vydiet plod a hcg vstupa,nie vzdy to je dobre.nemas nahodou mimo maternice plod.ja som tak mala 2krat,hcg rapidne stupalo,plod zil,ale nie tam kde mal byt 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

denulka85
22. mar 2013

@sara20 keby bolo mmt, bolo by vidiet dutinku v maternici? lebo tu vidia a hcg mam 31 056

denulka85
22. mar 2013

@llenulka no pokusam sa ale niekedy to nejde nemozem si pomoct

sara20
22. mar 2013

@denulka85 ja som mala hcg 56876a bolo vydno dutinku.moj dr to vydel v 4tyz.potom to rastlo.ale ked som sla o 4tyz.tvrdil ze vacok nerastie.plod odumrel.volala som do mt do nem.ci sa nieco stane ak ho budem mat v sebe.povedala mi ze dojde ku cisteniu a bolesti.tak som cakala. o 2tyz.potom som sla k mojmu gyndovi chcel ma cistit.ja som sla zo sonom k jednej liecitelke,ta povedala ze plod zije.potesilo ma to.zas som cakala. za 3dni mi prislo zle,navali tepla,zimnica,krce,myslela som ze umieram.mala som ist po malu do skolky.tak som mojmu volala,ze umieram,utekal domou,volal zachranku.ked sme dosli do nemoc.tak prisla pravda.mimimater.tehot.plod zije je vo vavcovode.bol to 8tyz.3den a uz som mala pol litra krvy v sebe.otrava krvy slaba.hned pod noze dostala som krv a teraz riesim umele,lebo normalne mat uz nemozem.este na sestricka odjebala ze som mala rodit skor,mam 30r.

denulka85
22. mar 2013

@sara20 ja som teraz s umelym oplodnena takze teraz neviem co a mala si bolesti? tak ked tak tak radcej na kyretaz vsak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre