Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

denulka85
22. mar 2013

@sara20 aha mozno si tak prechladnuta nemoze byt?

denulka85
22. mar 2013

@sara20 kedy si mala zakrok*? teraz?

sara20
22. mar 2013

@denulka85 najskor.bojime sa na plno a casto ma to boli pri sexe

denulka85
22. mar 2013

@sara20 od kyretaze?

sara20
22. mar 2013

@denulka85 28 januara.

sara20
22. mar 2013

@denulka85 laparoskopiou ma robili

denulka85
22. mar 2013

@sara20 a este ta to boli? ja umrem ja ked pojdem teraz tak mi mame v maji svadbu 😖

denulka85
22. mar 2013

@sara20 ja som mala laparku v septembri a aky je rozdiel medzi cistenim a laparkou

sara20
22. mar 2013

@denulka85 cistenie je takuo zufankou.trva to 10min.

sara20
22. mar 2013

@denulka85 gratulujeeeeeeeeeemmmmmm k svadbeeeeeee

llenulka
22. mar 2013

@denulka85 mne nastastie urobili kyret hned na druhy den,ako som sa dozvedela,ze je to v haji..cely den som sa triasla,srdce mi bilo ako pred infaktom,kazdu chvilu plac,v noci som nespala ani minutu, v nemocnici pred zakrokom som bola ako v mrakotqch,ako robot som chodila,kam ma poslali,ale poobede som mala hotovo..potom este tyzden bolo tazko na srdci,rozmyslas co dale

Ale nemysli na najhorsie,naco sa trapit vopred a o to dlhsie,hm

denulka85
22. mar 2013

@sara20 dakujem no len dovtedy chcem vediet na co som.... lebo v aprili musime chodit sa ucit do kostola tak dufam ze budem vediet chodit... som zvedava ja by som chcela ist hned domov tak ako chodia ostane co chodia na potraty ze su ludry

denulka85
22. mar 2013

@llenulka ja viem nemozem si pomoct asi som nemala navstivit tuto stranku alebo ja uz neviem strasne sa bojim az moc co narobim je to tazke najprv sa tesis // a potom toto 🤐

llenulka
22. mar 2013

@denulka85 cakala som,ze dve ciarky a potom 9 mesiacov radosti 🙂 naivka..tak papa,zacina Panelak,pod kukat..🙂

llenulka
22. mar 2013

@denulka85 ludry?

denulka85
23. mar 2013

@llenulka hej take co nechcu a chodia na potraty

llenulka
23. mar 2013

@denulka85 ale tu vetu som celu nepochopila ☹

denulka85
23. mar 2013

@llenulka pytala si sa ze ludry nie? a ja na to som ti pisala tu vetu

llenulka
23. mar 2013

@denulka85 myslim celu tu vetu,kde sa spominali ludry..

denulka85
23. mar 2013

@llenulka no to ze ja chcem ist este v ten den domov vsak ludram to spravia rano a vecer idu domov

llenulka
23. mar 2013

@denulka85 pokial nejdes na zakrok vecer,tak po dvoch,troch hodinach ta pustaju domov..nepaci sa ani mne,ked sa zena vzda dietatka,ale neodsudzuj,nepestuj v sebe take pocity..je to nepekny cin,ale svet nespasime,ak niekto vie,ze nie je zrely na dieta,ma pravo na rozhodnutie..mne keby sa mladsej pritrafila nejaka nahoda a ostala tehotna,urcite bz som si ho nechala,to je jasne..ale preto,ze by som vedela,ze mam oporu v rodine..ale nesudme inych,neprinalezi nam to..si smutna,nervozna,mozno nahnevana,ze preco prave ty..su to normalne pocity,no musime ich spracovat,nech nas neprevalcuju..a este mas pred sebou pondelok,nakoniec moze byt vsetko dobre 😉

denulka85
23. mar 2013

@llenulka uvidime strsne sa bojim celeho ako to dopadne

llenulka
23. mar 2013

@denulka85 citala som krasny citat o zivote ..ze vsetko dopadne nakoniec dobre,ak nie,to znamena,ze este nie je koniec..ak tuzis po detickach,raz ich mat budes..ak nie,nie si menej plnohodnotna zena a budes mat plnohodnotny zivot,ak si ho taky dokazes urobit..a teraz sadnut,nohy na stol,urobit kavicku,zobrat nejaku peknu knihu a trochu oddychnut..ak chces,aby babatko v tebe zabojovalo,musi citit kludnejsiu maminku,je s tebou prepojene 🙂

denulka85
23. mar 2013

@llenulka moja dakujem to za slova, idem sa trocha s muzom prejst a uvidime ako to dopadne dakujem

adeala
23. mar 2013

ahojte.. prosím vás, ak ste mali pred MA ranné nevoľnosti, za ako dlho vám to prešlo? u mňa je to už týždeň a stále je to rovnaké..

llenulka
23. mar 2013

@adeala ahoj..nemala som ani pred potratom nevolnosti..ale kedy ti uplne klesne hcg tak to sa neda predpokladat..vraj testy este aj tyzden po MA vychadzaju pozitivne..ako sa inak citis?

adeala
23. mar 2013

@llenulka už je to inak relatívne fajn, všetky príznaky už mi vymizli, len tá nevoľnosť.. no.. aspoň schudnem bez námahy 😅

llenulka
23. mar 2013

@adeala v kolkom si bola tyzdni? alebo mesiaci? len sa drzkaj,oddychuj,relaxuj,je to napor pre telo,ale my sme silne 🙂

parker36
23. mar 2013

@adeala Ja som nemala uplne ranne nevolnosti, mne bolo tak "tazko" skoro cely den. A zmizlo mi to hned - zo dna na den. Ale ako pisala llenulka - suvisi to s klesajucim hcg, kym je v krvi, mozu pretrvavat nevolnosti.
Drzim palce, nech si cim skor fit.

parker36
23. mar 2013

@llenulka a ty sa cez vikend venuj a uzivaj si muzicka, nie MK 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre