Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

llenulka
23. mar 2013

@parker36 dost dlho buval,ale uz ma tu cely den nebude vidiet..🙂 caute

adeala
23. mar 2013

@parker36 neviem presne koľko tt som bola, mám hrozne nepravidelnú MS a ja som sa dozvedela vlastne v nemocnici, že som tehu a ešte ten deň som potratila 😒

adeala
23. mar 2013

@parker36 ďakujem pekne 🙂 len som sa zľakla, či niečo nie je zle, keď to ešte stále trvá..

parker36
23. mar 2013

@adeala Tak drzim palce, nech je to cim skor ok 😉

adeala
23. mar 2013

@parker36 ďakujem krásne 🙂

zuzana0612
23. mar 2013

@llenulka
@parker36 čaute baby. ako víkendujete? ja som ráno umyla balkonové okno v kuchyni, podlahy, niečo vyprala a išli sme mm babke. vrátili sme sa pred hodinou. umyla som ešte okná v spálnia obyvačke. ostáva mi už len pracovňa a hotovo. zajtra ideme k našim. máme návštevný víkend. jo a praskol sa ná sprcháč, budeme ho musieť reklamovať

ivanya
23. mar 2013

@zuzana0612 tak predsa si umyvala okna? 🙂 my sme boli na svadobnom obrade a potom sme sli na veceru do indickej. konecne som sa po mesiaci dostala normalne von medzi ludi 😎

zuzana0612
23. mar 2013

@ivanya ano, umývala. bolo pekne. netrvalo mi to dlho. a som rada, že sú čisté. naposledy som ich umývala na začiatku decembra. cze tehu som nechcela už a potom po MA som nemala chuť sa vystavovať v okne chladu. predsalen bolo doteraz dosť zima. zajtra ideme k našim. uvidím, čo má brat nové ohladne svadby. budem robiť svedka 😵. už sa to blíži.

parker36
24. mar 2013

@zuzana0612 @ivanya @llenulka ahojte dievcence. Pomaly mame uz aj po vikende. Pozeram, ze niektore z nas boli svedomite a umyli okna 😉 Mna v tejto zime nikto neprinuti 😝 Este dufam, ze nejako sa nam to pocasicko vylepsi a hadam stihnem cez tyzden. A ked aj nie, tak sviatky nie su o tom a pridu, ci budem mat okna umyte, ci nie 😀
Ja som mala vcera super dnik, sme boli navstivit moju uzasnu ex-svokricku aj s detmi, tak sme sa aj vyrozpravali, nasmiali, aj sme si dali moj oblubeny tatarak 😉 aj do nosa sme si dali... 😝 Skratka super poobedie. Deti spokojne, ja spokojna, co viac si priat 😝 Este u nich ostala aj nasa hviezda spat so sesternicou - nevedeli sa dohrat a tak mi hovori, ako sa ma snazila uprosikat: "Mami, bezo mna budete mat doma raj na zemi..." 😀 tak sme mali raj na zemi 😉 😀 Dnes uz sme aj vajicka porozvesali, co sme si vyrobili. Drahy uz sa pustil do prace, tak mne ostava MK... 😉 A vy ako?

ivanya
24. mar 2013

@parker36 juuj ja by som uz tiez prijala teplucko, uz sa mi nechce balit do zimnej bundy 😎 my sme boli dnes u svokrusi, musim sa pochvalit, mam dobru svokru, vychovala mi sikovneho muzika 😀 ale na co som hrda neni - som vcera v noci pri telke spraskala cele toffifee 😠 muz bol vonku a ja som sa tak zahladela do telky, ze som supovala jedno za druhym a ked zostal prazdny obal tak som sa az hanbila 😕 ja si totiz musim davat dost velky pozor na sacharidy, kedze mam pco, tak nesmiem naraz ziest viac ako 20-30g a vcera som teda spraskala urcite okolo 100g a viac. a hlavne teraz sa nijak fyzicky nehybem, kedze som na pn, tak ani nemam ako ten cukor dostat z krvi, ach ja nestastny zemepan ako hovori lenuska 😀

llenulka
24. mar 2013

@ivanya s tolkymi endorfinami v tele si jedine stastny zemepan Ivik😀 ziadne vycitky,aj mastny reznisko so salatom,ked zjes s chutou a bez vycitiek je lepsi ako zeleninovy salat 😉 ja som sa napchala vcera vecer s doublecheesom plus hranolky a moj zadok si to rad schovava na horsie casy,i ked ja by som uprednostnila zony na tele trochu vyssie polozene,kde by sa to mohlo k mojej radosti ulozit🙂 jedlu zdar,nech mame energiu utekat pred manzelom- sibacom na velkonocny pondelok 😀

llenulka
24. mar 2013

@parker36 fina,niekto(mam menovat🙂?) ma velkonocne pripravy v plnom prude..my sme dostali od svokrovcov bahniatka a vylozim sosku sliepocky,plus kosik s dekoraciou a mam vyzdobene 🙂 riadit slubil manzel cez tyzden,tak uvidim..okna,hm,co s nimi? 🙂) este sa mi zda zima na umyvanie,ja som teplomilny cloviecik

llenulka
24. mar 2013

@zuzana0612 dobry den,poprosim nechvalit sa uspechmi s domacimi pracami,niektore ine domace gazdinky by sa mohli citit na rozpakoch ( ja) 😀D ale drahy mal zapas v sobotu,miniligu,dnes pripravny na velky futbal ..ale poznam frajerky a zeny spoluhracov,takze sme mali mensi babinec🙂

zuzana0612
24. mar 2013

@parker36 my sme pred chvíľou prišli od našich a svorky. zima je riadna. nechce sa mi ani myslieš nato, že ráno musím ísť do roboty. mala by som ešte nejaké prádlo poskladať, ale nejako sa mi nechce. tak si prdnem nato. spravím to zajtra.

zuzana0612
24. mar 2013

@llenulka ahoooooj, ja sa nechválim 😀 . ja len tak, prehľad vikendu. 😀

parker36
24. mar 2013

@llenulka @ivanya takze vikend bol uspesny 😀 Dievcence, ved si treba urobi radost a dopriat potesenie 😀

llenulka
24. mar 2013

@zuzana0612 nastastie mame biely nabytok,na ktorom prach az tak nevidno..ja riadim aj doma,cize ked nemam cas riadit cez vikend kvoli futbalu,co je hobby mojho milacika,tak sa aj potesim..lebo je vela krat,ze vlastne riadim na dvakrat,doma i u nas doma 🙂 ale zato mi maminka perie a cez tyzden zabezpecuje scasti potraviny na ranajky a veceru,tak musim si to zasluzit 🙂

llenulka
24. mar 2013

@parker36 bol a v stredu o pol tretej palim naspat a budem az do utorka rana 🙂 uz mame kupene vinko na bujaru oslavu ukoncenia kury s atb 🙂

zuzana0612
24. mar 2013

@llenulka my máme v kuchyni tmavý korpus linky a jasminové dvierka lesklé. v obyvke máme nábytok z masívu bledej farby. to je ok. ale najhoršie je, že okno v obyvke, prechod z obyvačky do kuchyne a veľké krancúzske okno v kuchyni sú v jednej línii, čiže keď osvieti slnko, je vidieť každé zrnko prachnu na zemi. minimálne každý druhý deň vysávam podlahu, alebo zobieteram nasucho mopom. niekedy aj 5x za týždeň. takže ja upratujem tiež aj cez týždeň, keď nemám inak čas

llenulka
24. mar 2013

@zuzana0612 podlaha je pekna na pohlad,ale tiez ma poraza kvoli kazdemu zrnku prachu,to ze tam obden pozberam narychlo prach,ani neratam..🙂 u rodicov stale koberce,celkom ich chapem 🙂 🙂

zuzana0612
24. mar 2013

@llenulka tie koberce majú niečo doseba. k niečomu to bolo dobré 😀 . ale zase pre alergikov nič moc. a to sme my obaja.

zuzana0612
24. mar 2013

@llenulka a inak cica, ovulka jako? ako si ju prežila? už bola? ja som mala dva dni brucho ako balón. to bolo niečo.

llenulka
24. mar 2013

@zuzana0612 vcera vecer ako pred MS pocity,ale aj dnes,to je divne 🙂 🙂 co sli dve vajka?? 🙂)

llenulka
24. mar 2013

@zuzana0612 uvidim,ci to bola ovu,podla toho,ci za dva tyzdne dorazi MS..dnes mam 15 dc

parker36
25. mar 2013

@llenulka @zuzana0612 no tak my mame pre zmenu cierny nabytok a to je des 😒 To mozem utierat 2x denne a stale mam pocit, ze je vsade prach. Sice uz som sa naucila s tym zit 😝 ale je to na porazenie 😀

parker36
25. mar 2013

@llenulka ... niekto si bude uzivat 😉 Super 🙂

zuzana0612
25. mar 2013

@llenulka dve vajka asi nie. lebo na sone mi povedala doktorka o jednom. keby boli dve, tak by mi to povedala. ja už tiež začínam odrátavať dni do ďalšej ms. už sa mi to preklopilo do druhej polky cyklu.

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36 čierna je veľmi pekná, ale fakt je to "nepraktické" z pohľadu prachu. mám čiernu varnú plynovú dostku.a tá je tiež stále špinavá.

jaja018
25. mar 2013

Chute baby bojím sa missed abort. Dneska mám deň očakávanej mrchy včerajší testik bol pozitívny no bazalna teplota mi hrozne klesla. Neni to predzvesť niečoho zlého?

llenulka
25. mar 2013

@zuzana0612 ja som myslela,ze ci u mna nesli dve vajka,ked ma v jeden den bolelo brucho a potom aj druhy :D u teba staci jedno, na zaciatok staci uplne jedno babo,nie dvojicky :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre