Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

parker36
26. mar 2013

@ivanya na tu krv ta poslali automaticky? Ja uz som podlahla zazracnemu Inofolicu tiez, ja uz mam kupeny, tak som tiez zvedava na tie zazraky 😉
Inak pri takomto pocasi je pre mna letna dovolenka nejako v nedohladne... mne to pride ozaj tak skor vianocne 😝

ivanya
26. mar 2013

@zuzana0612 @parker36 som bola dnes v nemocnici pre vysledky z histologie a potom som s nimi isla do centra asist. reprodukcie, kam chodievam, nech mi tie vysledky doktorka prelozi 🙂 este s nimi pojdem aj k mojej gyn. ano tu hematologiu mi navrhla automaticky.
Ale cez vikend ma byt uz 10 stupnov baby :D dufam, ze bude pekna jar a neskocime z -1 na + 20...

zuzana0612
26. mar 2013

@ivanya veď to, vyzlečieme kabáty a nahodíme kraťase, tričká a plavky

zuzana0612
26. mar 2013

@parker36 môj nosí v zime väčšinou pulovre, prípadne mikinu, podľa toho, kam pracovne ide a čo bude vybavovať

denulka85
26. mar 2013

Baby caute takze kyretaz dr. primar matuška odlozil vraj hcg sa zvysuje a nekrvacam takze povedal ze by chcel pockat este dva tyzdne a budu ma kontrolovat utz aj hcg

parker36
26. mar 2013

@denulka85 joj tak to je velmi dobra sprava... budem velmi silno drzat palce, aby to skoncilo az vonavym uzlickom v naruci 😉

denulka85
26. mar 2013

@parker36 dakujem ti pekne dnes som dostala nadej takze dufam ze sa to aj tak skonci

llenulka
26. mar 2013

@denulka85 pridavam sa, nech to dokopete do uspesneho konca 🙂

denulka85
27. mar 2013

@llenulka dakujem len dufam ze uz to rychlejsie prejde ako doteraz 😕

ivanya
30. mar 2013

@llenulka @parker36 @zuzana0612 baby, pekne sviatky zelam 🙂 ako sa mate? u nas okna stale spinave, vcera nasnezilo tak 10 cm, miestami sa to este drzi aj ked medzitym uz aj prsalo. vo stvrtok som bola na kontrole u svojej gyn, vsetko je pekne a ciste 😀 . hovorila som jej, ze v centre mi kazali cakat 4 mesiace, povedala, ze podla nej stacia 3. inofolic uz je na poste, menzes cakam tak za dva tyzdne a nech si ma nezela ked nedojde! 😎

llenulka
30. mar 2013

@ivanya pripajam ku prianiu prijemnych sviatkov 🙂 tu napadlo vcera 20 cm,stredne slovensko to pekne schytalo..a my sme ospevovali jar,vsak dievcence? 🙂 inak,som rada,ze vas tu nebolo,niktora nepisala a to znamena uspesny navrat do bezneho zivota..ja sa citim ako v novembri,ked sme sa este snazili,aj ten sneh mi to pripomina🙂 to,co sa mi stalo,mi pripomina uz len,to nemozeme "naostro",ale veru su coraz dlhsie chvile,ked si ani len nespomeniem na to 🙂 a zacina pretty woman 🙂

llenulka
30. mar 2013

Dojde,ani sa nenazdas,ja ocakavam druhu,kedy sa jej uráči 🙂

zuzana0612
30. mar 2013

@ivanya ahoj, aj tebe pekné sviatky. u nás bolo včera škaredo. pršalo a fúkalo. dnes bolo zamračené, ale inak nič, ani sneh, ani dážď. uvidíme, čím nás zajtra počasie prekvapí.
super teda dopadla kontrola. ja by som tak za týždeň mala mať už druhú ms po kyrete. tak uvidíme, či dorazí načas. inak ma včera a dnes tiež trochu bolo brucho, ako keď mám mať ms. len miernejšia intenzita. a inak ten čas asi najpomalšie beží do prvem ms, potom už to ide trochu rýchlejšie. takže tri mesiace ti ubehnú ako nič

llenulka
30. mar 2013

@zuzana0612 ja som 21 dc,cize tiez o tyzden,ak dojde presne,cize tebe NEdojde skor :DD ak sa vam zadarilo🙂

zuzana0612
30. mar 2013

@llenulka no ja som zvedavá, kedy dorazí. inak ti poviem, že mám strašnú náladu. všetko ma štve, ide mi na nervy. no neviem, asi z toho, že sa tá jar blíži, aj keď to tak nepôsobí, keď sa pozriem z okna a na nete na predpoveď, kde hlásia sneženie na zajtra

llenulka
30. mar 2013

@zuzana0612 no dnes sme vyliezli len najest sa a na nakup..vsetok sneh sa topi,cize je to ten hnusny mokry sneh plus hlboke mlaky,katastrofa,len gumaky rybarske na nohy🙂

zuzana0612
31. mar 2013

@llenulka dobre ránko. aj keď dobré ako dobré. u nás celú noc lialo. fúčalo. všade je samé blato. mali sme ísť k mm babke, to je kus cesty cez horu. tak nejdeme k ním. ideme k našim. to máme normálne cestu autom 😀 . nemáme ani navarené, tak snáď nam dajú oni obed 😀 .

llenulka
31. mar 2013

@zuzana0612 ja varim a pozeram z okna,ako veselo prsi do toho snehu 🙂 pamatam si,ked ako dieta som chodila ku rieke co mame pri sidlisku doma,zbierat kasicky a podbel na caj a bolo krasne teplo a slnecno..ale teraz velka noc pripadla aj dost skoro uz na marec,mozno zato je to tak 🙂 dnes je den D,teda vecer 🙂 🙂 vino uz pripravene 🙂

zuzana0612
31. mar 2013

@llenulka no nechápem, aký deň D?
my sme sa vrátili práve od našich. dala som variť sliepku na polievku a piecť plnenú panenku brančovú. napadlo od rána dosť snehu. a neprestáva. cesta bola zaujímavá, jedno auto v zákope sme stetli. boli tam aj policajti, ale že by regulovali dopravu sa povedať nedá

llenulka
31. mar 2013

@zuzana0612 posledny den s atb,cize ... 🙂 obnovujeme manzelske povinnosti :D

zuzana0612
31. mar 2013

@llenulka aháááááá, no napadlo ma to, ale nejako som si nebola istá. takže dnes budete mať krásny večer. zajta čo plánujete? idete niekam? alebo budete doma? my podľa počasia, koľko snehu napadne

parker36
1. apr 2013

@ivanya @zuzana0612 @llenulka Ahojte, hlasim sa :o) Dnes mame blaznivy 1. april a mne nabehol cyklus 😀 Uz som sa mu davno tak netesila ako teraz 🙂 Presne po 28 dnoch - nic ho nerozhadze. Dufam, ze aj vy prijemne oddychujete a sviatkujete, pripadne sa gulujete 😀 , tiez, ze Vas Vasi chlapi dobre pooblievali a vysibali, aby ste boli zdrave a svieze po cely rok - ved mame pred sebou toho roku este velke poslanie 😉

parker36
1. apr 2013

@llenulka ... pridavam sa do klubu obnovenych manzelskych povinnosti 😀

llenulka
1. apr 2013

@parker36 jeeej,to naozaj ako hodinky 🙂 idete uz aj skusat? uz len chyba
@ivanya 🙂 a budeme vsetky..cochvila bude hlasit
@zuzana0612 tehotenstvo a budeme ju postupne takisto nasledovat🙂

llenulka
1. apr 2013

@zuzana0612 my sme iba domka,oddychujeme a kukame telku..rano som hned schytala studenu vodu,ojojoj 🙂

zuzana0612
2. apr 2013

@llenulka
@parker36
@ivanya dobre ráno prajem. ja už "naplno" pracujem. nemohla som v noci dobre spať. asi z tej zmeny času. tak som totálne rozbitá. včera sme boli na návšteve u mm babky a potom u svokry. prišli sme o ôsmej domov. poznášali sme si od všadial všelijaké dobroty. tak máme teraz plnú chladničku. nemusím variť.

@parker36 gratulujem k ms 😉 . super, že ti takto nabehla. ja by som mala o nejaké 4 dni mať ďalšiu, ale nič nepociťujem, tak neviem, či nebudem vyčkávať aj týždeň

llenulka
2. apr 2013

@zuzana0612 Zuzi,aj ja cakam o styri dni,to je ako mozne,ved ja som predchadzujucu mala neskor ako ty🙂 alebo vyckavat 9 mesiacov :D

zuzana0612
2. apr 2013

@llenulka ja by som mala v piatok dostať ms. to je 28 dní od 8.3.. nemyslím, že by nedorazila

parker36
2. apr 2013

@llenulka ... ty brdo, ten cas leti... ved ty si uz 1tt 😀

llenulka
2. apr 2013

@zuzana0612 aha,ja som dostala 10.3. v noci..nooo,ja neviem,vela pocuvam,ze sa im po kyrete na prvy sup zadarilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre